34 týdnů těhotná a bolesti pod břichem a v rozkroku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Denisapuzova26
Nováček 8 příspěvků 06.07.19 10:00
34 tydnu tehotna

Ahoj jsem 34 tydnu tehotná mam bolesti pod brichem a zároveň mé pichá v rozkroku nekdy je to min nekdy vic čím nebo Proč to mama dekuju za rady

Přečtěte si článek: Jak probíhá 34. týden těhotenství?

Reakce:
Michaela02993
Závislačka 3847 příspěvků 06.07.19 11:56

@Denisapuzova26 pokud je to extrém zajdi si k doktorovi, ale jinak to není nic neobvyklého všechno dole se ti roztahuje

Denisapuzova26
Nováček 8 příspěvků 06.07.19 12:31

@Michaela02993
Dekuju za radu bila sem pred mesicem ohledne bolesť ech bricha u doktora dali mi silné prášky na bolesti nevim cim to muze bejt ziji v Anglii už 10let mam 2 deti tohle jsem jeste nemela. Reknu to v lednu 2019 jsem bila na potrat bila jsem neceli 3 mesice tehotná chtela jsem to dat pric protoze mam maloho syna mel 5 mesicu tet ma jeden rok vzali mé tady v UK na potrat ten deň mi dali železný teliesko do ruky antikoncepcii po dvou mesic ich jsem cítila pohyby mislela jsem si ze to je zaludek že mám halucinácie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: šla sem pák doktorovi tam mi rekli že sem 7 mesicu tehotná a nešlo mi to do hlavy jak se to mohlo stať nedávno jsme zistili ze na sále pri potrate mé uspali a po chvíle zobudili a ze name na sále zapomela dala jsem nane stiznost protoze jsem to nechápala jak name mohli na sále zapomenout telisko mam furt vruce nechtej miho dat vén až po pôrodu Proč nevim sami se divej ze moje dite je zdravý a ja také je to vše komplikovaný a dekuju za radu

Váš příspěvek
Reklama