36 TT hladová

203
25.10.19 12:11

36 TT hladová

Zdravím… Holky prosím o nějaký kloudny názor. Normálně se poslední týden budím ráno hladová, mívám hlad i vecer, v noci, ale normálně jim. Snídám, obědvám, večeřím a svačim vcelku během dne jogurty, ovoce… Ale pořád mám hlad. Najím se a za chvíli mám hlad 8o jak Otesánek. Přibrala jsem asi 15 kg od začátku těhotenství. Teď ale nastal ten hlad :D co to může být?
Večer jsem třeba měla k večeři těstoviny a rajskou s vepřovým masem a ráno v 7h jsem měla hlad a pocit prázdného žaludku 8o Žádnou nemoc nemám, neberu nic jen železo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22757
25.10.19 12:12

No tak jsi těhotná, no :nevim: já mám taky pořád hlad, ale pak mě zase pálí žáha a nějak na nic nemám chuť, ale pořád bych něco tlačila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11600
25.10.19 12:13

Dite v poslednich tydnech nabira rekordnim tempem, ty sbiras sily na porod. Pokud se necpes zmrzlinou se slehackou, tak bych klidne jedla, co si telo rekne.
Edit: ne zebych to s klidnym svedomim doporucovala, ale ja byla schopna ke konci snist veceri a pak sezrat o pulnoci tabulku cokolady denne :oops: Pak dve snidane :lol: Ja i dite jsme ok, pul roku po porodu jsem byla hubenejsi nez pred tehu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
25.10.19 12:21

@pikola Jo to vím, ale poslední týden se fakt najím a za hodinu mám hlad. Nebo se budím hladová i v noci, je to nepříjemný. Zaha mě taky pálí a mám na to Gastrofruit - takový ovocný a během minuty pomáhají a jsou i dobré - jako cukrový bombon. Můžeš zkusit, mě to opravdu pomůže všude do chvíle je klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 12:24

Já se na takové období těšila celé těhotenství, že budu mít důvod si dopřát, že si na rande s manželem objednám 3 chody a 2 dezerty, a ono to nepřišlo! :lol: místo toho jsem večer kolikrát vůbec nejedla, jak mi bylo těžko, a i přes hladovku mě v noci budilo pálení žáhy :zed: každá to má jinak, známá měla tyhle žravky zase během kojení - prý byla schopna uprostřed noci zbouchat 2 velké Pribiňáky ;) vůbec bych to nebrala jako něco znepokojivého a s rozumem tělo poslouchala, prostě asi potřebuješ nabrat síly :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
25.10.19 12:28

Taky mám poslední týden pořád hlad :lol:
Včera jsem pekla stehna, normálně sním sotva jedno a včera jsem do sebe s přehledem poslala dvě :lol: :lol: :lol:,asi za hodinu jsem měla svačinu, za další chvíli jablka a k večeři jsem měla buchtičky s krémem. Taky mě to trochu děsí, ale skoro celé těhotenství jsem jedla normálně, jako bych těhotná ani nebyla.Tak to neřeším, tělo se chystá na porod a potřebuje sílu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
25.10.19 12:34

Je, tak to mám taky, jsem 36tt a vnoci krom WC občas navštívím ledničku a už se těším na ráno až se pořádně najím. Zaha mě pálí pořádně, to jsem do téhle doby neznala a to už mám dvě těhotenství za sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama