Do kdy jste měly normálně sex?

Anonymní
25.10.19 11:20

Do kdy jste měly normálně sex?

Pokud to některé vadí, omlouvám se. Jen se chci zeptat, do jaké doby těhotenství jste měli normálně sex? Já jsem ve 36 tt a na normální sex nemám chuť (na masturbaci ale stále). Mít teď sex se i trochu bojím, možná zbytečně? Nebo už raději vynechat a snažit se až zase kolem termínu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

259
25.10.19 11:23

Az do konce..pokud to lekar nezakaze, tak se nemusi prestat..,ale ja jsem chtela..kdyz na to chut nemate, tak to nedelejte..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22618
25.10.19 11:25

Sex máme normálně, ale já z toho moc nemám, takže se mi do toho vůbec nechce. Pokud nejsi riziková nic tomu nebrání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 11:26

Styk nemáme od začátku, čekáme druhé vymodlené dítě a já mám prostě strach, manžel to respektuje a chápe to. Ale tak jsou i jiné techniky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.10.19 11:28

@pikola Asi by jsem řekla, že to je přesně ten můj problém. Taky z toho nic nemám, jen nepříjemný pocity na záchod, takže nemám ani touhu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.10.19 11:29

Sex nemáme od zjištění těhotenství. Ani u prvního, ani teď. Spinila jsem po něm a tak to doktor nedoporučil. Chystáme se až v 38tt na odstartování porodu. I když si to fyzicky moc nedovedu představit.. :mrgreen: Chuť jsem mela hlavně ve 2.trimestru, ale kvůli miminku se to dá potlačit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.10.19 11:33

Tak můj chlap chápe, když nechci. Ale rád by, to je jasný. Jenže já mám právě poslední dobou strach, aby jsem z toho nerodila. Už mám takové to tvrdnutí břicha, bolesti a píchání „dole“ a takové to roztahování celého spodku jak se to připravuje. Sex poslední dobou hodně vázne, ku podivu je ale partner dost tolerantní, si asi zvyknul :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.10.19 11:35

A to si pamatuju na začátku těhotenství, jak se bál co bude dělat v šestinedělí :lol: Se mu to trochu protáhlo a zvládá to :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
21559
25.10.19 11:36

Měli jsme sex průběžně, jak jsme chtěli a cítili se. Naposledy večer a ráno před porodem, malý se narodil odpoledne. Narodil se týden před TP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 11:37

Já jak jsem se dozvěděla že jsem těhotná tak asi do 9.tt jsem neměla vůbec chuť, partner se hlavně bál, teď jsem ve 14 tt a s přítelem normálně spím, ale není to pro mě nic extra když vím že mi malinko narostlo břicho a přítel si toho všimnul hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 11:46

@Pajavesela Tak to já normálně sledovala do toho 6 měsíce beze změny. Ta absence tak nějak začala až s příchozími těhotenskými problémy a větším břichem nejspíš

• Nahlásit
  • Citovat
591
25.10.19 11:51

Poslední sex jsem měla 9 hodin před porodem :) Rodila jsem 40tt + 4 (sex mi porod nevyvoval, to bych rodila kdykoliv předtím…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 11:55

Jak bych to kulantně řekl :oops:, porod, v termínu, vždy začínal tím sexem :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
1717
25.10.19 12:00

Mám 3 děti a u všech těhotenství normálně sex až do úplného konce. U druhého ještě pár hodin před porodem - on ten sex ten porod možná rozjel, ale bylo to už normálně v termínu, všechny děti narozené v termínu, akorát dopečené. :)
Moje lékařka vždycky říkala, že pokud je těhotenství normální a fyziologické, tak můžeš dělat co chceš, klidně jezdit na koni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22618
25.10.19 12:04
@Anonymní píše:
Tak můj chlap chápe, když nechci. Ale rád by, to je jasný. Jenže já mám právě poslední dobou strach, aby jsem z toho nerodila. Už mám takové to tvrdnutí břicha, bolesti a píchání „dole“ a takové to roztahování celého spodku jak se to připravuje. Sex poslední dobou hodně vázne, ku podivu je ale partner dost tolerantní, si asi zvyknul :D

Z toho jen tak neporodíš. To bych se fakt nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama