39+1 TT hodně časté pohyby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miselkecka
Nováček 2 příspěvky 24.07.19 20:28
39+1 TT hodně časté pohyby

Krásná den tehulky, doufám že zvládáte ty tepla na výbornou a máte casek mi napsat váš názor, protože všude nacházím přesný opak než hledám ???? poslední dva dny mám opravdu časté pohyby, můj klučík mi přišel vždy takovy aktivní, ale teď mi přijde že spí čím dál tím míň ???? na kontrole mi řekli že jsem otevřená na jeden prst takže mám ještě asi pár dní čas, mate nebo měli jste některá hodně pohybu před porodem?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 39. týden těhotenství?

Reakce:
Levixka
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 24.07.19 20:32

@Miselkecka Ahojky, jsem 40+6 a mám pocit, že malá snad ani nespí :D Ale porod se nechystá… Někdo říká, že zvýšený pohyb miminka může být předzvěst blížícího porodu.. Ale já mám opačnou zkušenost.. Pokud máš jinak křivku v pořádku, prcek nemá nějak zvýšený tep nebo tak, tak bych za tim asi nic nehledala :) Ale kdyby něco, mě dr říkala, že není dobrý ani málo pohybu ani abnormalne hodně, takže pokud si nejsi jistá, na další poradně se zeptej lékaře :) Já mám malou hodně aktivní, ale vše je v pořádku :)

Natálie27
Závislačka 3415 příspěvků 24.07.19 20:58

@Miselkecka ahoj já rodila teda 35+4tt :) ale den a i celou noc přes porodem pohyby šílený malém mě vyskočil z břicha ven :lol: celou noc jsem probdila a druhy den odpoledne praskla voda :D

moncicak123456
Kecalka 262 příspěvků 1 inzerát 24.07.19 21:24

Malej byl takhle hodně aktivní několik týdnů před porodem. Ubývá místo takže cítíš každé pohnuti nebo protažení 8) taky jsem hledala jakoukoliv známku že by se to mohlo blížit. Nakonec jsem prostě porodila bez jakýkoliv příznaků. Zátka neodesla, žádné „čištění“ před porodem. Břicho nekleslo a to jsem byla prvorodicka. Prostě nic :D

Miselkecka
Nováček 2 příspěvky 24.07.19 21:50

Mě nejde úplně o to jestli co nejdříve porodim, jen ať tam je doukud chce :-) ale spíš ty pohyby jsou prostě pořád když neberu deset minut pauzu 8) V noci mě ty pohyby i vzbudily :? V poradně mám pocit že to jede jak na běžícím pásu místo aby reagovala doktorka na to co říkám. Kdyz jsem jí řekla že mám pocit že ty pohyby jsou častější řekla že mám byt ráda za kazdy pohyb :zed: naopak mi všichni říkají že už jsme na konci že dítě nemá místo že už tak časty být nemůžou :think: a pak se kouknout na bříško a divý se že rotuje pořád :potlesk: :mrgreen:

moncicak123456
Kecalka 262 příspěvků 1 inzerát 24.07.19 21:55

@Miselkecka min pohybu je prý až když malý začne sestupovat. Já měla taky aktivní mimino až do porodu a nic mu není. Jednou mě to vzbudilo a měla jsem z toho divný pocit, jak se tam mlel ale jak říkám nic mu nebylo. Určitě chodíš na monitory a tam by si něčeho všimli ;) a neboj pamatuju si to ještě dobře, he na světě teprve 5 týdnu :D

Váš příspěvek
Reklama