Pohyby miminka v 29. tydnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gusica
Kecalka 230 příspěvků 24.07.19 08:10
Pohyby miminka v 29. tydnu

Ahoj. Jsem potreti tehotna, momentalne v 29.tt a porad cekam kdy se maly zacne poradne ozyvat a porad nic. Citim jen takove jemne vrteni vlneni, obcas se natahne a vidim bouli ale tot vse. Nase holky byly vic aktivni, uz si moc nepamatuju kdy to zacalo ale v tretim trimestru urcite. Vim, kazde mimi je jine ale jsem kvuli toho takova neklidna vnitrne. Manzel totiz bral v dobe delani Penicilin ( vsichni me ujistujou, ze to vubec nevadi) a ja mam porad takove hororove predstavy, ze to treba nejak ty spermie poznamenalo a bude treba mit nejake postizeni, nebo proste je pomalejsi :? Jinak jsem dost vysoka, nikdy jsem necitila uplne velke kopance ; pry mam hodne prostoru a mam placentu na predni strane, ze by i tim? Testy byly vsechny dobre i na vyvojove vady a srdicko taky v poradku. Tak snad bude jen klidne miminko :lol:
Jsou tady maminky ktere to tak taky mely? :)
Dekuju :hug:

Přečtěte si článek: První pohyby miminka

Reakce:
PeťulíJ
Kecalka 336 příspěvků 24.07.19 08:14

A nemáš třeba placentu na přední straně? Nebo je miminko otočené zády ven a kope směrem dovnitř :)

gusica
Kecalka 230 příspěvků 24.07.19 08:17

@PeťulíJ : ano ano mam na predni ale ma to opravdu takovy vliv? A mimi se porad otaci ne? :D

Prigionia
Kecalka 376 příspěvků 2 inzeráty 24.07.19 08:19

Placenta na přední straně ma opravdu obrovský vliv. Ja ji tak měla a nikdy jsem necítila extra velké kopance. Zato teď je skoro roční dítko živé až až :lol: :kytka:

gusica
Kecalka 230 příspěvků 24.07.19 08:22

@Prigionia : tak snad to tak bude ; dekuju :kytka:

Lychee13
Závislačka 3265 příspěvků 24.07.19 08:27

Jasně, že je to tím. :) U syna jsem necítila skoro nic a teď u dcery mám placentu vzadu a poprvé cítím ty velké kopance :))

blumen
Hvězda diskuse 54541 příspěvků 24.07.19 08:44
@gusica píše:
@PeťulíJ : ano ano mam na predni ale ma to opravdu takovy vliv? A mimi se porad otaci ne? :D

Prvni tehotentvi - placenta na predni stene, pohyby jsem necitila v podstate vubec az do konce. Tak 2-3× denne zasimrani a pozdeji jen boule, jinak nic. Dcera byla naprosto spaci jeste 4 mesice po porodu a vlastne i dalsi 4 roky. Ale prvni 4 mesice spala nonstop.

Druhe tehotenstvi - placenta taky vepredu, ale mam tam maleho fotbalistu uz od zacatku.

gusica
Kecalka 230 příspěvků 24.07.19 08:47

@Lychee13 @blumen : to me moc uklidnuje, dekuju :D

Martina98
Stálice 79 příspěvků 24.07.19 08:59

První dítě placenta vzadu. Citila jsem ho brzy a intenzivně takové ty malé kopanecky apod. Teď mám placentu vepředu a pohyby jsem cilila o dost později a méně. Spíš postranach a takové to protahování. Hlavně že jsou cítit vůbec. Asi bych byla v klidu. Taky jsem celkem vysoká.

Janita3
Závislačka 3508 příspěvků 24.07.19 09:10

@gusica Já jsem tedy prvorodička, ale s placentou na přední straně. První takové ťupanečky jsem zacítila až kolem 25tt a teď ve 37tt stále pohyby moc necítím. Zachraňuje mě Angelsounds. Jinak se mi bříško taky celkem vlní, kopaneček žádný jsem snad ještě nezaznamenala a když už o malé vím, tak cítím hlavičku u žaludku, protože se stále neotočila a hoví si tam jako paša :mrgreen:

Veronika72
Povídálka 16 příspěvků 24.07.19 10:59

Mám to stejně- 32 týden, do 30 týdne jsem cítila pohyby jen v leze na zádech a když jsem držela ruce na břiše, spíš jen něžné zvedani bříška. Od 30 cítím po stranach když ležím na boku sem tam nějaký pohyb -vybouleni, ale ostre kopance ne. Mudr že je to kvůli placente na přední straně, že není důležitá intenzita ale to, že o sobě mimi aspoň občas dá vědět a jsou všechna vyšetření utz atd ok :)

Váš příspěvek
Reklama