3D kino v těhotenství

4856
5.7.11 13:13

3D kino v těhotenství

Zdravím a mám jednu „technickou“.

Jedna paní povídala :lol: :lol: :lol: … že těhotné by neměly chodit do kina na 3D představení.

A já jako správně „opatrná“ se teď snažím zjistit, jak to teda doopravdy je a nedaří se mi dobrat nějakých kloudných informací.

Netušíte, jak se věci mají?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5429
5.7.11 13:25

Já teda netuším,ale přijde mi to jako pěkná blbost :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3999
5.7.11 13:25

Já bych čistě jen podle sebe to brala tak, že 3D kino ano, ale ne nějaké hrůzy…takže například teď co běží ta pohádka V peřině, to asi v pohodě. Horší takové ty filmy, kde se člověk kvůli těm efektům hodně leká :think: to bych v těhotenství osobně raději neriskovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36573
5.7.11 13:40

kolikrát jsem byla v těhu na 3D filmu.. a malej je zdravej :mrgreen:
To je blbost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4856
5.7.11 13:44
Monny89 píše:
To je blbost…

To varování nebylo myšleno tak, že by to mělo mít vliv na mimi, ale spíš na předčasný porod … asi z návalu emocí, závratí, úleků, … :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29412
5.7.11 13:52

,,,

Příspěvek upraven 26.04.16 v 21:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36573
5.7.11 13:56
Moth píše:
Monny89 píše:
To je blbost…
To varování nebylo myšleno tak, že by to mělo mít vliv na mimi, ale spíš na předčasný porod … asi z návalu emocí, závratí, úleků, … :lol:

to je mi jasný… tak když je to takhle, hrozil mi předčasný a já nakonec přenášela.. takže to si nemyslím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
5.7.11 13:58

proboha a proč bys tam nemohla jít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4856
5.7.11 14:01
martina75 píše:

Proboha proto, že mi kamarádka říkala, že ji tam s viditelným pupkem nepustili! Proto se proboha snažím zjistit víc a čekám na všechny odpovědi, které budou obsahovat něco jiného než proboha :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
5.7.11 14:06

:mrgreen: :mrgreen: prijde mi to jako ptakovina ze bys tehotna nemohla do kina…to bude neco jako povery o kadernikovi apod. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
5.7.11 14:09

Holka Moth, ty bys nemohla bejt novinářka. Chápu, žes chtěla na konkrétní otázku konkrétní odpověď. Ale takto napsaný úvod zní fakt jako otázka z legrace. Kdybys rovnou napsala, že kamarádku do kina nepustili, nebudou lidi psát: „PROBOHA“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4856
5.7.11 14:12
Aladina píše:
Holka Moth, ty bys nemohla bejt novinářka. Chápu, žes chtěla na konkrétní otázku konkrétní odpověď. Ale takto napsaný úvod zní fakt jako otázka z legrace. Kdybys rovnou napsala, že kamarádku do kina nepustili, nebudou lidi psát: „PROBOHA“ :mrgreen:

Ani ty ambice nemám, jen jsem nečekala, že většina lidí bere dotazy už z principu jako legraci … Jmenuje se to diskuze a ne fejeton nebo slohové cvičení.

Holka jedna Aladina, už teď mě mrzí, že jsem si radši neukousla ruku, než se tu na něco ptát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18222
5.7.11 14:29
Moth píše:
martina75 píše:
Proboha proto, že mi kamarádka říkala, že ji tam s viditelným pupkem nepustili! Proto se proboha snažím zjistit víc a čekám na všechny odpovědi, které budou obsahovat něco jiného než proboha :lol:

8-o fakt? No já byla i s pukem a o škodlivosti jsem slyšela jen v souvislosti častého sledování 3D filmu a vlivu na mozek sledujícího- už ale přesně nevím v čem to spočívalo. Takže v pohodě a nebála bych se :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
5.7.11 14:31

MOth, na 3D jsem byla jednou, zhruba na 45 min, docela v pohodě (neboj, taky jsem si, coby těhotná říkala, jestli náhodou :wink: ). Ale vím o sobě, že příliš dlouhou projekci v 3D (třeba víc než těch 45 min) nesnesu, dělá se mi pak zle a taky mi hodně vadí „přehulený“ zvuk…
Nechápu, co má položený dotaz co dělat s novinařinou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4856
5.7.11 14:32
Nainuva píše:
Moth píše:
martina75 píše:
Proboha proto, že mi kamarádka říkala, že ji tam s viditelným pupkem nepustili! Proto se proboha snažím zjistit víc a čekám na všechny odpovědi, které budou obsahovat něco jiného než proboha :lol:
8-o fakt? No já byla i s pukem a o škodlivosti jsem slyšela jen v souvislosti častého sledování 3D filmu a vlivu na mozek sledujícího- už ale přesně nevím v čem to spočívalo. Takže v pohodě a nebála bych se :palec:

Děkuji za normální odpověď :wink: Mě to taky udivilo, jen jsem chtěla zkusit, jestli někdo neví něco, co já nevím;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama