3D ultrazvuk- podezření na rozštěp

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.5.22 22:12

3D ultrazvuk- podezření na rozštěp

Dobrý večer všem,

Dnes jsem byla na 3D ultrazvuku a když jsem si pak v čekárně prohlížela fotky, trošku mě vyděsily rtíky miminka.. jsou takový zkřivený a první co mě napadlo je, jestli nemá mímo rozštěp :(( Šla jsem pak za jinou doktorkou, protože ta co mi utz dělala, tak běžela hned po mě na poradu, a ta mi řekla, že jsem se měla zeptat tý svý doktorky ale jestli jsem byla na screeningu a nic nerekli, tak ze to je asi v pohode.. ze to bude asi stin, kazdopádně byla dost protivná.. tak jsem se radši spakovala a šla :( jsem teď v 30. Týdnu a příští týden jdu na kontrolu k mé gynekoložce, tak se určitě zeptám jí ale chtěla jsem se zeptat spíš vás tady, jestli nemáte s tímhle někdo zkušenost..
přidávám tady i fotku teda a moc diký dopředu za názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7262
9.5.22 22:19

Pusa na fotkách je normální. Když už jsi tak daleko, tak by ti doktor už dávno o rozštěpu řekl. To je vidět i na klasickým a nemusíš mít ani 3D. Ja tam občas mám na fotkách vylozene mutanta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
9.5.22 22:21

Je v pohodě prosím tě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38265
10.5.22 06:02

Ty 3D snímky jsou vzdycky hnusny asi jako nepovedeny sadrovy odlitek. Uz bezne zobrazuje šum a v tom 3D se ten sum. zhmotni v uplne hrůzné tvary. Miminko je ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2187
10.5.22 06:51

Hele já se z 3D fotky bála, že budu mít Shreka, nakonec mám normální mimino :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat