3d ultrazvuk a pohlaví miminka

Anonymní
12.6.20 22:45

3d ultrazvuk pohlaví

Ahojky, třemi doktory máme potvrzenou holčičku.. Máme i pár růžových věci už nakoupenych a dneska jsme byli na 3d ultrazvuku ve 26 týdnu. A fotka mě nějak znejistila :mrgreen: doktorky jsem se nezeptala protože jsem se na to zaměřila až doma :nevim: ale myslíte že „pindika“ kterého tam ja vidím si jen opravdu namlouvam? :) :D

edit adminom - zmazaná fotka

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

321
12.6.20 23:13

Myslím, že z té fotky nejde nic poznat. Nemáš lepší? Nebo aspoň víc z dálky? Vůbec netuším, co tam kde je a to už jsem těch utz pár viděla..

• Nahlásit
2558
13.6.20 00:03

Teda opravdu podivná fotka, jako nahoře vlevo v rohu mi to přijde jak holčičí tzv. kávový zrno, ale nevím jestli je to ono. Já tedy foto pindíka nemám, protože jsem si nechala pohlaví říct natajňačku, ale viděla jsem ho. Paní doktorka mi ho ukázala a potvrdila na 1000 % kluka, protože ta varlátka byla přes celý monitor, byla tam vidět i ta dělící čárka. Prostě „chlap“ :mrgreen: Ale já byla až někdy v 28 týdnu, byla to knopovka, takže mám spíš detaily, jako je obličejíček, ručička, víc se na monitor nevešlo :P

• Nahlásit
Anonymní
14.6.20 20:35

@Ann-Sylvie
Určitě.. Celá fotka vypadá takto

edit adminom - zmazaná fotka

• Nahlásit
279
14.6.20 21:22

Z 3D fotek jde pohlaví pro lajka poznat těžko. Je tam tolik dalších rušivých „věcí“, že si lze snadno něco splést a nebo zaměnit za něco jiného. Na černobílé 2D fotce je to vidět mnohem lépe a taky tu většinou doktoři dávají, když potvrzují pohlaví. Přijde mi, že na fotce má pohlaví skryté za nožičkou a nebude tedy ani vidět :). Každopádně ten obličej má jak panenka :srdce:

• Nahlásit
13329
15.6.20 15:18

Dobrý deň,

diskusiu na žiadosť užívateľky zamykám.

S pozdravom,
Kristína :kytka:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama