3D UTZ v Heliosu v Brně

547
23.2.07 12:02

3D UTZ v Heliosu v Brně

Těhulky nebo maminky, nebyla jste některá na 3D UTZ v Heliosu v Brně? Jak to tam probíhá a byly jste spokojené? Chce tam jet kamarádka, která bydlí daleko od Brna, tak scháním info.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20105
23.2.07 12:39

Ahoj, já jsem tam byla :wink:
musím ale říct, že celkově jsem byla spíše zklamaná…
Přístup doktora byl v pohodě, ale zdálo se mi, že docela spěchal domů - byla jsem objednaná na 16.30, za 20 min. nebylo co rešit a kabát si oblíkal zároveň se mnou.
Na DVD toho máme asi 15 min, ale prcek nebyl moc dobře otočený… navíc jsem si myslela, že celý záznam bude v 3D, což není. Spíš to probíhalo jako velký UTZ ve 20. týdnu a když bylo něco pěkného vidět, tak to přepl na 3D - ale jenom jako na fotku. Asi 2× tam ten 3D záznam rotuje… Ještě jsem navíc dostala asi 5 fotek z 3D. Takže 3D je z těch 15 min. asi jen 15%, zbytek klasický UTZ. Ale mají tam dobře vyřešenou obrazovku (velký monitor je zavěšený nad lehátkem, takže jsem na něj v poho viděla), tak jsem byla ráda, že můžu na prcka aspoň 20 minut koukat :)
Po téhle zkušenosti bych šla asi raději na 3D UTZ na Kozí - byl tam kolega od manžela z práce a dost si to pochvaloval. Nebo bych se aspoň neobjednávala takhle na odpoledne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
23.2.07 12:45

Zkušenost s 3D nemám žádnou, jen jsem chtěla říct, že se Centrum prenatální diagnostiky z Kozí přestěhovalo na Veveří… Jen abyste nehledali zbytečně…

Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
24.2.07 00:06

Ahoj,

já jsem tam byla na klasickém UTZ ve 20. tt a byla jsem spokojená. Cele vyšetření máme na videokazetě. Je pravda, že se lékaž díván a normání dvourozměrný obraz a na 3D to přepíná, ale ono je to v řezu vše skutečně lépe vidět a také se to dá lépe změřit. Ten pohled 3D je asi zajimavější pro rodiče, ale nevím, jak moc pro lékaře. Vyšetřovala mě lékařka a byla moc hodná a ochotná, vše nám říkala a ukazovala a trvalo to dost dlouho. Musela bych se přesně podávat, ale řekla bych že i 45 min., ale asi to bylo tím, že to byl opravdu ten velký a důležitý UTZ, takže musela vše zkontrolovat a přeměřit.

Suri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
547
24.2.07 10:34

Kamarádka tam chce jet hlavně kvůli určení pohlaví,jelikož její lékař ji není pomalu schopen nic říct a i ten utz ve 20tt ji nedělal žádný velký, ale jen běžný a skoro nic ji neřekl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
24.2.07 10:59

Ahoj Evco,já jsem byla v Heliosu na všech UTZ v 12tt, 20tt, 30tt. Musím říct, že jsem celkem dlouho čekala, ale vyplatilo se to. Pokaždé jsem tam byla min. 30 minut. Z 20tt a 30tt máme DVD vlastně nahraný celý UTZ. Prostředí příjemný, paní doktorka moc ochotná. A prcka jsem viděla skoro celou dobu v 3D jen občas to přehodila na normal, aby všechno poměřila a vyšetřila. A ještě musím říct, že v 30tt byl krásně vidět obličejík a fakt když se narodil, tak si byl podobnej :lol: a ručky si do pusinky cpe pořád, stejně jako na UTZ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama