3D/4D ultrazvuk - kam v Praze?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hesinka
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 26.01.10 17:10
3D/4D ultrazvuk - kam v Praze?

Milé těhulky a maminky, můžeta mi doporučit nějaké pracoviště v Praze, kde jste byly spokojené s 3D ultrazvukem?
Moc ráda bych někam zašla, ale ani nevím, kde všude ho dělají a případně, kde vám vyšli vstříc.
Předem moc děkuji za odpovědi.

Přečtěte si článek: Jak vypadá 3D a 4D ultrazvuk?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.01.10 17:12

Hesi, my byli moc spokojení v Podolí, hrozně milý přístup personálu, ve všem vyjdou vstříc. Objednali nás cca za týden od zavolání.

yvushka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 26.01.10 17:25

Taky jsme byli v UPMD v Podoli…personal je opravdu super, vsichni byli mili a obrazky i video krasne

smeya
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 26.01.10 17:40

Tak já se přidám k Podolí, super přistup, hezká vzpomínka, i když za 1300,–Kč :-D

jitule_b
Extra třída :D 11724 příspěvků 26.01.10 17:45

Ahoj,
my byli už 2× v Gennetu a velká spokojenost :-)

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 26.01.10 18:11

Taky jsme byli v Gennetu a na UZ jsme strávili skoro 40 minut, bylo to úžasný.

Berda74
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 26.01.10 18:33

Ahoj Hesinko taky můžu doporučit Podolí, můžeš mrknout na jejich stránky, tady máš odkaz http://www.upmd.cz/?… :wink:
Byla jsem už předtím tady u nás na poliklinice, ale paní doktorka očividně spěchala a podle toho to taky vypadalo, v podstatě jsem se od ní nic nedozvěděla a 3D ultrazvuk nestál za nic. Tak jsem se pak ještě objednávala do Podolí a tam jsem byla už podruhé opravdu moc spokojená. Dokonce není problém, když tam s Tebou půjde i více lidí… přede mnou tam snad byla celá rodina Hujerovic. :lol:

Hesinka
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 26.01.10 19:00

Holčiny moc díky za vaše postřehy :palec: - do Podolí to mám hodně blízko, tak to by bylo fajn :-) Jinak o Gennetujsem také uvažovala… Objevila jsem ještě jednu kliniku na Praze 6 a pak na Praze 1, kde ještě dělají 3D, ale zatím nevím o nikom, kdo by tam byl… :roll:
Tak jen doufám, že nebude problém s objednáním, když jsem teď v 19tt :wink:

Hesinka
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 26.01.10 19:03

Berdo - díky moc i za ten odkaz - to je přímo na tu jejich stránku a je tam i telefon :potlesk:

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 26.01.10 19:22

Já byla spokojená u doktora Šimka. http://www.gynekologiepraha6.cz/…trazvuk.html Malá zrovna spala s hlavou píchnutou v placentě. Byl trpělivý,„lovil“ jí tam snad 30 minut, pokoušeli jsme se jí různě vzbudit… nakonec se zadařilo a alespoň část obličeje ukázala. Myslím, že i cena se mi tenkrát líbila. Odnesla jsem si fotku a video na CD a hodně dlouho jsme i vybírali co za natočeného materiálu vypálit… Jako doprovod jsem měla 3 lidi a v pohodě :lol:

Hesinka
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 27.01.10 09:28

Ahojky Jevo, jo to je ta ordinace na Praze 6, u které jsem našla, že dělají 3D, tak jsem ráda, že se našel někdo kdo tam byl… :-) No, nejvíc zkušeností je z Podolí, jen mám strach, kdyby náhodou nebylo mimi ukázkově připravené, jeslti by nám dali šanci a chvíli byli trpěliví a zkusili vyčkat neb omimi nějak probudit nebo „rozhýbat“ :wink: případně, jeslti by člověk mohl přijít jindy… :think: a nebo prostě je to tam jak na běžícím páse, zájemců mnoho, no tak smůla..... :-( No, asi zkusím zavolat a poptat se přímo tam a uvidíme :wink:
Každopádně vám holčiny všem moc děkuji! :-)

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 27.01.10 11:18

Hesi - v Podolí se neboj, naše mimi bylo zase dost akční, což bylo fajn, ale neustále si před obličejem šermovalo nohama i rukama :lol: Takže nás pan doktor po 10 min propustil, ať si zajdu na kafe a pro něco sladkého, že se mimčo trochu přetočí, nakonec jsme se vrátili a v pohodě…máme 8 minut videa a 5 fotek :-D Jinak Mudr říkal, že pokud jsou mimča línější, nebo není nic vidět, klidně se s maminkami domluví na jiný termín…

Kvítka
Kelišová 5957 příspěvků 28.01.10 09:29

Tak me docela zklamali v Gennetu, vcera jsem tam volala, ze se objednam, ale po rozhovoru se setrou jsem si to rozmyslela. Hned me upozornila na to, ze ULT provadi sestry (ne doktor), takze at necekame zadnou kontrolu mimca, ani zmereni nic, berou to vylozene jako komercni zalezitost na podivanou. Pak jsem se ptala, co se deje, kdyz je mimco spatne natocene a neni nic videt, jestli nas treba i preobjednani na jindy, tak rekla, ze to bychom zaplatili jen 360Kc, ale s dalsim objednanim by byl problem, maji ty terminy pry dost rozebrane. A na dotaz, zda nas muze prijit vic, treba i rodice se taky moc netvarila, pry jsou ty mistnosti dost male :roll:

yvushka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 28.01.10 10:10

ja jsem taky nejprve zkousela volat do Gennetu. Ale tam se mi v podstate vysmali, ze uz volam pozde, ze se mamky objednavaj treba uz v 16. tydnu…no a ja volala asi ve 20.
Tak jsem to na chvili vzdala a pak jsem nasla, ze to delaji i v tom Podoli. Tam me bez problemu objednali do dvou tydnu. Sli jsme tam s manzelem a s mamkou a naprosto v pohode. Udelali 3D i 2D UZ, prcka zkontrolovali, zmerili, „zvazili“ atd. Prcek byl akcni dost, ale schovaval se za rucicky, tak doktor trpelive cekal, az se ukaze a ruzne ho postuchoval, aby dal ruce pryc. Pak z toho vysly krasny fotky i video.
Pred nama bylo nekolik maminek, kterym mimi spala, tak se sly s nima projit, pohopsat, probudit je a pak se mohli vratit a zkusit znovu, jestli uz bude neco videt.
Opravdu moc hezky pristup, doktor i sestra byli moc mili. Doporucuju.

Kvítka
Kelišová 5957 příspěvků 28.01.10 11:13

Pro vase info, psala jsem Dr. Simkovi (ordinace na P6) a stoji to u nej 1200 Kč, 10min na DVD a 1×barevné foto. A v pripade spatne natoceneho mimca: minim poplatek je 300 Kč za strávený čas a lze preobjednat i na další termín.
Tak ted se rozhoduji, jestli tam nebo do Podoli.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >