3měsíční miminko do bazénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 07:25
3měsíční miminko do bazénu

Ahoj chci se zeptat mám 3 měsíční miminko a máme na zahradě bazén od kdy jste nechali miminko koupat?

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5241 příspěvků 30.06.19 07:28

V těch vedrech jsem malému napouštěla malinký bazének vlažnou vodou, bylo mu půl roku. Do velkého bazénu, pokud je v něm chemie, bych takového prcka nedala.

cecetka
Echt Kelišová 8488 příspěvků 30.06.19 07:31

V domacim rodinnem bazenu bych nemela problem. Ale radeji bych volila malinky bazen s teplou vodou.

Kelsey
Hvězda diskuse 46287 příspěvků 30.06.19 07:38

Jestli pouzivas chemii, tak bych nedavala.
Koupila bych mini bazenek nebo vanicku pouzila a nechala male se osvezovat v tom.
Tam muze byt bez plenky. A lip si regulujes teplotu vody. Jim je jedno, kde si kopou v male vode, kdyz miluji vodu.
Mela jsem 6r. zpet dubnove miminko a davala jsem ho do te vanicky venku. Bohate mu to stacilo.

Pettcherry
Kecalka 344 příspěvků 30.06.19 07:46

Pro měsíčního syna máme mini bazenek, kam mu dáváme vlažnou vodu, a my máme o něco větší, samozřejmě s čistícíma tabletama a tam zatím vůbec!!!
3 měsíce věku je hrozně brzo…

MichaelkaT
Stálice 56 příspěvků 30.06.19 08:15

Tak to budu asi oznacena za spatnou matku, ale pristi tyden jedem k rodicum a mam v planu taky 3m syna v jejich velkem bazenu vykoupat :D snad to prezije :lol: jinak chlor by mel z vody behem par dnu vyprchat, mozna bych zkusila pockat, pak prcka vykoupat a pak zase nasadit chemii. Pripadne existuje i bezchlorova chemie pro bazeny, na bazi polymeru, je to prave vhodne pro alergiky atd, zkuste vygooglit :)

Russet
Neúnavná pisatelka 17247 příspěvků 30.06.19 08:16
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat mám 3 měsíční miminko a máme na zahradě bazén od kdy jste nechali miminko koupat?

Chodila jsem se synem až od 9 měsíců do bazénu určeného pro malá mimina. Do domácího bazénu bych ho nedávala, napustila bych mu vaničku nebo malý bazének.

Kukacka123
Závislačka 3767 příspěvků 30.06.19 08:29

Neco podobneho tu bylo, muzes si pocist.

https://www.emimino.cz/…i-ne-357249/

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 30.06.19 08:43

Prvni leto jsme pro male mimino meli spis maly detsky bazenek… Do velkeho bazenu jsem ho spis nedavala, ne ani tak kvuli chemii, jako ze to bylo většinou na male miminko moc studene..

Kati68
Nováček 3 příspěvky 17.07.19 07:38

Pokud máte bazén doma tak bych klidne miminko vykoupala.. ale do veřejných bych zatím neriskovala :)

Russet
Neúnavná pisatelka 17247 příspěvků 17.07.19 09:34
@Kati68 píše:
Pokud máte bazén doma tak bych klidne miminko vykoupala.. ale do veřejných bych zatím neriskovala :)

Sice to čistí chemie, ale mám zkušenost, že do domácího bazénu se nikdo předem nesprchuje, lidi tam lezou spocení několikrát za den. Ve veřejném to není o moc lepší, ale aspoň tou sprchou projdou.
Já bych tam tak malé mimino nestrkala.

Váš příspěvek
Reklama