Vesta do vody

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TéraMatu
Nováček 3 příspěvky 24.06.19 08:58
Vesta do vody

Maminky, máte některá zkušenost s vestou do vody z Decathlonu viz obrázek? Zvažuji zda ji koupit nebo ne? Píšou, že je sice od 15 kg ale kdyz jsem mladýmu zkoušela v obchodě tak mu sedela i kdyz má cca 11 kg. Nebo bude lepsi koupit neco jiného? Jako je pěnový pás nebo rybička? Děkuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
xaver0001
Povídálka 16 příspěvků 9 inzerátů 24.06.19 09:11

My máme tento https://www.mall.cz/…luty-kacenka?… a je super, používáme od 2let, také je až od 15kg, ale šlo ho použít i dřív.

Murka
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 24.06.19 09:21

@TéraMatu na co vestu chcete? Do bazénu bych koupila plavecký pás, naučí se s ním nejlépe plavat. K němu můžete ještě používat nadlehčovací kroužky na ruce.

Verun83
Extra třída :D 10159 příspěvků 24.06.19 09:30
@Murka píše:
@TéraMatu na co vestu chcete? Do bazénu bych koupila plavecký pás, naučí se s ním nejlépe plavat. K němu můžete ještě používat nadlehčovací kroužky na ruce.

A mas to vyzkousene? Zrovna to resim. Mame bazen a chci deti naucit plavat. Ale k tomu pasu nemam duveru. Minuly rok jsem ho totiz videla na jednom diteti. Jak mu to nadnaselo hrudnik, prevazelo ho to hlavou do vody. Porad si lokal vody.

Verun83
Extra třída :D 10159 příspěvků 24.06.19 09:31

Nasla jsem jeste tyhle vesty. Nejsou tak tluste

https://www.promaledobrodruhy.cz/…lash-ptacci/

Verun83
Extra třída :D 10159 příspěvků 24.06.19 09:32
@xaver0001 píše:
My máme tento https://www.mall.cz/…luty-kacenka?… a je super, používáme od 2let, také je až od 15kg, ale šlo ho použít i dřív.

Muze v tom dite delat plovaci pohyby?

unuděná
Echt Kelišová 8154 příspěvků 24.06.19 09:36

@Verun83 Přesně proto jsme pás vyhodili. Děti to moc nadnášelo a převažovalo dopředu, takže byť to je asi správně, hrozně se toho bály. Používali jsme rukávky a později v mělčí vodě nic, blbli si sami a plavat už jakž takž umí i 4 letá.

ivašot.
Echt Kelišová 8323 příspěvků 24.06.19 09:40
@unuděná píše:
@Verun83 Přesně proto jsme pás vyhodili. Děti to moc nadnášelo a převažovalo dopředu, takže byť to je asi správně, hrozně se toho bály. Používali jsme rukávky a později v mělčí vodě nic, blbli si sami a plavat už jakž takž umí i 4 letá.

Já mám taky s tím pásem blbou zkušenost, děti se v tom necítily. Obě děti se naučily plavat v mělčí vodě - v bazénu, kde bylo cca 40 cm vody. Syn v něm dokázal už ve 2,5 letech splývat a ve 3,5 už plaval.

TéraMatu
Nováček 3 příspěvky 24.06.19 09:41
@xaver0001 píše:

Na to jsem taky koukala v obchodě, ale je to strašně široké přes ruce i velky přes hrudník i když se to stahne na maximum, ted je klukovi 14 měsíců takže to je spíše pro starší děti.

TéraMatu
Nováček 3 příspěvky 24.06.19 09:48

@Murka
Aby mohl dovádět v bazénu a pak na dovolenou k moři. Je samozrejmosti, že furt budu u něj a hlidat, ale chtěla bych, aby měl i nejakou oporu mimo o mohl dovádět více a případně zkoušet i plavat. Teď kdyz jsme v bazénku kde dosáhne na zem, tak má člověk furt natažené ruce k němu, kdyz nahodou uklouzne, tak aby si neloknul. Tak proto hledám i nějakou pomůcku, aby se hned nepotopil. A u tehle vesty mi připadá, že má více volnosti při pohybu než u ostatních vest, které jsou přes celá záda a hrudníček.
Ale právě se nemohu rozhodnout zda vesta a nebo ten pěnový pás a rukávky nebo rybička

unuděná
Echt Kelišová 8154 příspěvků 24.06.19 09:48

Ale ta vestička se mi líbí, to děti na vodě taky vždycky bavilo ;) Akorát bych vybrala nějakou s pásem mezi nožičkama, aby dítě nevyklouzlo.

Aduš8
Kelišová 5238 příspěvků 24.06.19 09:49

Nám na dětském plavání tyhle všechny pasivní pomůcky (vesty, kruhy, pásy…) nedoporučovali, dítě to nanáší a nemá prý potřebu se učit plavat. Používali jsme rybičky a takové ty dlouhé nudle. Samozřejmě, že dítě nesmí zůstat samo.

Verun83
Extra třída :D 10159 příspěvků 24.06.19 10:01
@Aduš8 píše:
Nám na dětském plavání tyhle všechny pasivní pomůcky (vesty, kruhy, pásy…) nedoporučovali, dítě to nanáší a nemá prý potřebu se učit plavat. Používali jsme rybičky a takové ty dlouhé nudle. Samozřejmě, že dítě nesmí zůstat samo.

Jaky rybicky?

debra.morgan
Echt Kelišová 9506 příspěvků 24.06.19 10:06
@Aduš8 píše:
Nám na dětském plavání tyhle všechny pasivní pomůcky (vesty, kruhy, pásy…) nedoporučovali, dítě to nanáší a nemá prý potřebu se učit plavat. Používali jsme rybičky a takové ty dlouhé nudle. Samozřejmě, že dítě nesmí zůstat samo.

z toho co jsme tu nacetla, tak s tema penovyma pomuckama maji casto problem deti i rodice, kteri na zadne plavani nechodili… tem bych to nedoporucovala.

jinak s tebou sohlasim, ale sama nevim, co koupim za rok nasemu 11 mesicnimu az pojedem na koupaci dovolenou :think:

Příspěvek upraven 24.06.19 v 10:09

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 24.06.19 10:08

@Aduš8 tak je otázka, jestli chce dítě učit plavat nebo aby se dítě zabavilo. Já když jsme u vody - moře, přírodní koupalistě - dávám dceři vestu s pásem mezi nožičkama - prostě na blbnutí ideál, může se mnou i do větší hloubky
když jsme v bazéně, tak má to co psala @Murka a učí se v tom plavat

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama