4 a pul hodiny letu

300
1.4.07 20:57

4 a pul hodiny letu

MaM 4 mesicni holcicku a chcem na dovcu. Egypt. No to jsou nejake 4 a pol hodky letu plus cestovani z Ostravy do Praglu a pak jeste z letiste do hotelu. To asi neni pro mimi moc vhodne, co myslite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3790
1.4.07 21:25

z vlastni zkusenosti vim, ze cestovani s takhle malymi detmi je nejlepsi. nepotrebuji vic jak mliko a mit mamu na blizku. nelezou, nesedi, proste pohoda.
ja jsem ted cestovala s nasim synem sama, let cca 7.5hod, cesta na letiste skoro 3hod, z letiste k nasim 1.5hod. vsechno v pohode.
nebala bych se toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
1.4.07 22:02

Hele neboj, to bude v pohode, ja ted cestovala s Tondou 15 hodin ( 10 hodin letadlo, 3 hodiny ¨cekani na prestupu, 2 hodiny letadlo). Za par dni me ceka cesta zpet. Leteli jsme s Britis Airways a musim rict, ze byli moc hodni a snazili se ve vsem vyjit vstric.
Jinak pokud kojis, tak nic ohledne jidla neni k reseni, ale pokud davas UM, tak se ani neobtezuj brat s sebou termosku s vodou, pac te s ni do letadla nepustej. Je to kvuli bezpecnosti, po ataku v Londyne. Balenou vodu si muzes pak koupit, az projdes kontrolou. No a vodu by ti mela byt schopna ohrat letuska. Ja mam ale naucenyho Tondu pit UM z balene neohrate a samozrejme nevychlazene vody.
Pokud bys chtela UM pripravit, jeste pred tim, nez projdete kontrolou, tak muzes, ale pocitej s tim, ze te to pravdepodobne nechaji ochutnat (ja se musela normalne pred nima napit, aby fakt videli, ze to je UM a ne nejaka vybusnina ci co, no chutnalo to hnusne :lol: :lol: ).
Jinak si nejsem jista jak je to na Ruzyni, ja letela z LA a prestupovala v Londyne, oboje bylo co se tyce kontroly tekutin stejne.
Mozna by sis mohla pak na Ruzyni zavolat a zeptat se.
Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
2.4.07 12:34

Ahoj, my letěli před 2 měsíci z letiště z Prahy a vše pro dítě my pustili na palubu a nechtěli to po mě ochutnávat, měla jsem 2 dětské lahvičky s pitím a přesnídávku.Jinak známýmu vzali i kuličkový antiperspirant.Je pravda, že čím menší dítě, tím pohodovější cestování.Te´d jsme letěli ty 4,5 hodiny do Egypta s 2,5 roční dcerou a letadlo bylo docela náročné.Kadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
2.4.07 12:39

Ahojky,
my jsme se z Egypta vrátili minulé pondělí… Letí se tam necelé 4 hodiny… a s takhle malým prckem ti to jen doporučím… Pokud kojíš, tak nemusíš vůbec nic řešit!!! Moje dcera 13 měsíců, to zvládla taky v pohodě a byly na palubě i menší mimča a ty to celé prochrupkaly…

Takže se toho neboj a hurá do ráje na zemi… Mě se tam moooc
líbilo :wink:

A cestu z Ovy do Phy jsme absolvovali taky a fakt v pohodě, jen se holky po cestě nudily, tak jsme vymýšleli hry…

Jo a já na palubu měla - kovovou termosku s horkou vodou, lahev s normální vodou na ředění, přesnídávky, skleničku s jídlem, různý sušenky, křupky atd. a nic nikomu nevadilo… ani při cestě tam ani zpět… vše v pohodě…

Šťastnou cestu Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama