40 DC Negativni TT

11
9.4.20 22:01

40 DC Negativni TT

Zdravim :mavam: :mavam: :mavam:
Dneska mam 40 DC a menstruace nikde. Test delany pred 2 dny i dnes a negativni. Antinu neberu uz rok a cyklus byl vzdycky 29-32. Vim, ze je tady plno takovych diskuzi, ale vetsina tak 3 roky stara. :think: Chci se zeptat jestli nektera z vas i pres negativni TT byla tehotna a taky, jak by jste postupovaly v momentalni karantene. Uz tyden volam na gyndu a nikdo mi to tam nebere… :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

217
9.4.20 22:08

U mě to bohužel těhotenství nebylo, já měla v prosinci/ lednu cyklus 50 dní. Byla jsem i na vyšetření na gyndě a vše v pohodě, ultrazvuk v pohodě, v děloze nic. No a MS pak nakonec došla. Posunula se mi ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
11.4.20 23:49

@Anett29 Ahojky :mavam: Muzu se zeptat jak jste dopadli? :) ja mela 48dc, pozitivni tt a bohuzel spontanni potrat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
12.4.20 10:42
:think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
12.4.20 10:44

@Larisa17 Dneska 42 den a porad nic… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.20 08:13

Jak jste dopadly? :mavam: Já budu mít v pondělí 41DC, testy negativní tak už se asi zkusím objednat k Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
9.5.20 09:24

@IvčaKraťaska cauky :) Ja od potratu nic. A jelikoz se snazime uz pres rok, tak jdu pristi patek na krev a pritel taky na vysetreni. Tak jsem zvedava :D Drzim palecky at ti to klapne. Ale pripada mi zvlastni ze nemas ten test pozitivni. Kazdopadne napis jak jsi dopadla :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama