Pozitivní test 10 dnů před menstruací

52
8.4.20 22:24

Pozitivní test 10 dnů před menstruací

Ahoj holky,
V říjnu 2019 jsem prodělala zamlklé těhotenství kde následně nastal samovolný potrat. Od té doby se nedařilo. Poslední den poslední menstruace byl 16.3.2020. Cyklus mám nepravidelný a delší. Někdy 33 dnů a někdy 38 dnů. Dnes večer jsem nalezla poměrně dvě silné čárky. Dle telefonu mám ještě 10 dnů do menstruace. Momentálně mám bolavá a nateklá prsa a bolesti v podbříšku. Upřímně doufám, že tentokrát to dopadne. Máte některá s tím zkušenost? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11652
8.4.20 22:37

Takhle brzy test nic znamenat nemusí. Může se toho stát ještě hodně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
8.4.20 22:42

@martikkk 10 dnů do MS je strašně moc.. Pokud bys měla běžný cyklus 28 dni, tak ti řeknu, že je to hezký, pozitivní test a snad bude silit.. Takhle těžko říct.. :think: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
8.4.20 22:44

@lachtanice86 To může. Stejně jako během celého těhotenství. Pouze mě zajimalo zda to někdo zažil. Nemyslím si že by na testu byl duch. Podle mě to jsou dvě regulérní viditelné čárky s ohledem na to, že byly dělané večer. Snažím se myslet pozitivně po své první zkušenosti. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
8.4.20 22:50

Tak předně se vždy počítá s prvním dnem poslední menstruace. Což pokud bylo dejme tomu 10.3. a březen má 31 dní, tak máš docela solidně pozitivní test nějaký 29DC.
Nic neobvyklého - telefon fakt nepozná, kdy jsi ovulovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
8.4.20 22:52

@Pipet Menstruace začala 11.3. Moc děkuji. Zkusím ještě digitální a snad se toho dozvím více. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4707
8.4.20 22:53

A počítáš si ten cyklus správně? Já jen, že píšeš o posledním dnu MS, ale cyklus začíná prvním dnem. Jsou to celkem pěkné čárky na to, že MS čekáš až za 10 dnů, tak mě jen napadlo, jestli už nemůžeš ve skutečnosti být třeba někde kolem 30. dne cyklu a pak bych i řekla, že to vypadá dost nadějně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11652
8.4.20 22:53

@martikkk moje zkušenosti jsou takové, že tehotna jsem byla 6× a mam jen jedno dítě. Testy zretelne treba už 6dnu pred ms, což byl nejaky 19dc (10dpo) z cca 25dc.. Testy sílily a stejne to nevyšlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11652
8.4.20 22:54

@martikkk ani digital ti neřekne ze to bude ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
8.4.20 22:57

@Michelle_M Omlouvám se za zmatky. Menstruace začala 11.3. Horší je to, že cyklus nemám pravidelný. :nevim:
Zapisují si to do telefonu. Aby jsme si rozuměli tak zasílám fotku z kalendáře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
8.4.20 22:58

@lachtanice86 To mě moc mrzí. Ano vím, že mi neřekne, že bude vše ok když jsem poté prodělala potrat. Tyhle věci chápu. Ale aspoň budu vědět zda jsem otěhotněla na začátku a nebo kdy. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14838
8.4.20 23:04

Já měla test před MS i po MS negativní. Pozitivní byl až cca 14 den cyklu, kdy jsem si ho dělala náhodou. MS mívám celkem pravidelnou. Dítě se narodilo v pořádku, jen byl bordel kvůli stáří plodu a výpočtu porodu, nesedělo to o tři týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
8.4.20 23:09

@Margery Tak jo přesně ta druhá stránka. :blush: :smiley:
Hlavní je, že je všechno v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11922
8.4.20 23:19

Tak cyklus se pocita od prvniho dne ms, jestli jsi nekde kolem 29-30DC a mas pozitivni test, muze to byt naprosto v pohode. Me se taky stala opacna vec, podobne jako @Margery kdyz „jen“ o tyden - mela jsem pomerne dost pravidelny cyklus kolem tech 28-30 dni a otehotnela jsem v cyklu, kdy se mi nejspis zpozdila ovulace o tyden, test byl pozitivni (a ne nejak zavratne, slabsi carka mozna jak tvoje, zadne "dalnice) tyden po ocekavane ms a I podle utz to vypadalo na o tyden mensi plod. Vykyvy se stavaji. Navic, kdyz mivas nektere cykly kratsi (33), nemusis hned uvazovat o nejdelsim cyklu.

Nicmene prorokovat z toho prosperitu tehotenstvi nejde :nevim: Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
8.4.20 23:20

Aby jdi nečekala dvojčata :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu