Prosim o názor, těhotná nebo ne?

Anonymní
7.4.20 11:39

Prosim o názor, těhotná nebo ne

Ahoj, chci se zeptat jak to vidíte vy. Poslední ms jsem měla 25.2-29.2 od té doby vůbec nic 1.4. jsem byla na gynekologii, zatím nic nebylo vidět. Od 1.4. slabé krvácení až střední + špinění. Přikládám foto včerejšiho testu (silnější druhá čárka) + dnešní foto (druhá slabší čárka) snažíme se o Mimi. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.4.20 11:39
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat jak to vidíte vy. Poslední ms jsem měla 25.2-29.2 od té doby vůbec nic 1.4. jsem byla na gynekologii, zatím nic nebylo vidět. Od 1.4. slabé krvácení až střední + špinění. Přikládám foto včerejšiho testu (silnější druhá čárka) + dnešní foto (druhá slabší čárka) snažíme se o Mimi. děkuji
  • Nahlásit
  • Citovat
5730
7.4.20 11:43
@Anonymní píše:

Tak podle testu to na těhotenství vypadá ale na 100% to bude až na gynde ale teď to bylo ještě brzy musíš počkat ještě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
7.4.20 11:45

Možná biochemické s ms odejde. Nebo to bude ok. Takhle to s jistotou nikdo neřekne. Čas vše ukáže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 11:49

Mě když slábla čárka, tak to bohužel s MS odešlo. Měla jsem ji o týden zpožděnou. Hcg mi z krve potvrdili, takže to bylo biochemické těhotenství. Držím palce, ať to tak není u tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
6868
7.4.20 11:49

Nejspíš to nebude prosperující těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
639
7.4.20 11:53

A jak máš dlouhý cyklus? Nebo máš pocit, že ta menstruace v dubnu nebyla menstruace? Na jaký týden to odhaduješ, když ultrazvuk nic neviděl? Zas na druhou stranu některé testy mohou dělat různě silné čárky, tak to nemusí nutně něco znamenat… Mimoděložní jste vyloučili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 11:54

Neměla sem žádné bolesti vůbec nic, to není už možné :pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
7.4.20 12:10

Zalezi jak si treba moc pila. Udelej ho za dva dny a bude jasno :palec: treba to bude v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3713
7.4.20 12:14

Něco tam je, to není duch, ale pěkná čárka. Možná z toho bude prosperující tehu. Možná to odejde s Ms a příští měsíc bych se extrémně snažila, protože je teď, jak říká můj doktor „pohnojeno“. Každopádně měj radost, i kdyby to náhodou nevyšlo, tak teď alespoň víš, že otěhotnět můžeš a umíš. A brzy budeš mamina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3055
7.4.20 14:05
@Dominamusi píše:
Neměla sem žádné bolesti vůbec nic, to není už možné :pensive:

Dej to k ledu. Bude to bud ano nebo ne, jedine, jak to muzes ovlivnit, je negativne a to nervacenim. Takze vypni! internet, umyj okna, okopej zahradu, precti knihu, pustte si komedii a cvic. To ti dopreje relax a je to nejlepsi zpusob, jak nehryzat nehty se ztazenym zaludkem. Za tyden bude test jasny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15637
7.4.20 15:05
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat jak to vidíte vy. Poslední ms jsem měla 25.2-29.2 od té doby vůbec nic 1.4. jsem byla na gynekologii, zatím nic nebylo vidět. Od 1.4. slabé krvácení až střední + špinění. Přikládám foto včerejšiho testu (silnější druhá čárka) + dnešní foto (druhá slabší čárka) snažíme se o Mimi. děkuji

Možná se jedna o Biochemicke těhotenství, udělej testik spíše Mamatest nebo od Doktora Max.
Platovy dělají rádi, falešné testy..Moc držím palečky, aby se ti zadatilo :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 05:09
@Anonymní píše:

Já jsem taky špinila, doktor mi předepsal Utrogestan a bylo po špinění.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama