Vyvolání menstruace, duch na testu

Anonymní
8.4.20 12:20

Vyvolání menstruace, duch na testu

Ahoj holky jdu si k vám pro radu a dotaz..
Meska mi ms 6 dní. Z krve se hcg nepotvrdilo jsou tam 2 jednotky.. doktor mi dal dnes vyvolávací injekci. Když jsem přišla domů tak jsem měla ještě 1 test a zkusila ho no vidím tam ducha zase.. už asi 5 dní tam je (10tkovy test) předtím mamatest a teď test sluníčko.
Jaky co myslíte já už jsem zufala může to být ještě teh nebo? Nebo já už nevím co si o tom myslet

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

913
8.4.20 12:41

Nemyslim si. Po týdenním zpoždění by HCG bylo daleko vyšší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3713
8.4.20 12:49

Ducha, vidím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6861
8.4.20 21:08

Ducha vidím ale pokud krev nepotvrdila tak možná bylo biochemko a teď klesá HCG..nicméně hodnota 2 se považuje za negativní..do pár dní MS dojde, ted test zachytáva zbytkové HCG..moc mě to mrzí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 07:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky jdu si k vám pro radu a dotaz..
Meska mi ms 6 dní. Z krve se hcg nepotvrdilo jsou tam 2 jednotky.. doktor mi dal dnes vyvolávací injekci. Když jsem přišla domů tak jsem měla ještě 1 test a zkusila ho no vidím tam ducha zase.. už asi 5 dní tam je (10tkovy test) předtím mamatest a teď test sluníčko.
Jaky co myslíte já už jsem zufala může to být ještě teh nebo? Nebo já už nevím co si o tom myslet

Mě to připadl spíš jako ryska, ale může to být, jak píšou ostatní. Také je mi to moc líto :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.4.20 09:53

Čárka sílí

Menstruace nedorazila mám po vyvolavacke dva dní a mám pocit že mi čárka na testu sílí.

• Nahlásit
  • Citovat
6861
10.4.20 12:03
@Anonymní píše:
Menstruace nedorazila mám po vyvolavacke dva dní a mám pocit že mi čárka na testu sílí.

Ahojka, menstruace se po vyvolávačce může dostavit až do 12 dnů..je tam dost velké okno..nepřijde hned..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
10.4.20 16:43
@Anonymní píše:
Menstruace nedorazila mám po vyvolavacke dva dní a mám pocit že mi čárka na testu sílí.

hele taky se mohlo stat, že se ti zpozdila ovu a těhotenství je ještě příliš mladé, ale pak mi ty krevní testy moc nesedí.
Jestli testy sílí, tak by to spíš naznačovalo, že MS měla ve skutečnosti přijít až později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama