40. TT a křížové bolesti

117
21.8.08 18:24

40. TT a křížové bolesti

Jsem ve 40. TT a už 4. den mě trápí silné křížové bolesti. Pod sprchou se mi vždy trochu uleví a pak nakonec bolest třeba po 7 hodinách úplně ustane. Poprvé jsem myslela, že se jedná o začátek porodu, ale bohužel. První porod jsem měla vyvolávaný, bez jakýchkoliv předchozích příznaků, průběh byl pak dost rychlý. Jak dlouho to může ještě trvat? Nemáte s tímto někdo zkušenosti? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9351
21.8.08 20:36

Já myslím, že je to individuální, já jsem ty bolesti měla ke konci pořád :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
21.8.08 20:36

Ty křížové bolesti budou v podstatě kontrakce, jen je necítíš v břiše, ale v zádech. Takže se může jednat o poslíčky. Nejlepší je dát si hned horkou vanu či sprchu, aby ses zbytečně nevyčerpávala. Když to poleví, je to dobré, když ne, tak budete nejspíš rodit:)

Jak dlouho to může trvat? Těžko říct - může to být záležitost pár hodin, než porodíš, ale bohužel mohou poslíčci trvat i dlouho a bohužel i přesto může dojít na vyvolávání.

S křížákama jsem rodila první holku - nechala jsem si dát epi, bo bych asi jinak „chcípla“. Podruhé jsem křížáky neměla, ale poslíčky jsem měla hustý asi 10 dní - říkala jsem tomu jsem ve stavu rodících. Byl to dost masakr (dlouhé hodiny velmi pravidelných kontrakcí, které nakonec ustaly), dr mě vysvobodila, když mě poslala na sál a přišla mi píchnout vodu a bylo hotovo. Ale mám dojem, že kdyby mi ji nepíchla, asi snad tahám břicho dodnes :roll:

Drž se! Snad to pak bude rychlé a hlavně přeju, ať j eto brzy, aby tě to moc netrápilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
21.8.08 23:15

Gabinko - jsi mi dala naději :D Já měla při prvním porodu jenom křížové bolesti více než 30 hodin, žádná teplá voda, míč, masáže, nic nepomohlo :( No děs běs, taky jsem skončila na epi :? Teď se hrozím toho, aby se to neopakovalo, ale vidím, že to není pravidlem. Budu doufat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
28.8.10 18:07

Hele ženský a co ve 35 týdnu,mám to už dva dny,k tomu pořádný tvrdnutí břicha ani se nemůžu pořádně nadechnout,to jako že už by to mohlo být k porodu 8-o :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama