SMS - oznámení o narození miminka

2245
12.8.08 14:19

SMS - oznámení o narození miminka

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat jak jste přes SMS oznamovali narození miminka.

díky za reakce Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6597
12.8.08 14:27

Hele, Luci, tu naší znáš z října, ne, ale písnu ti jí, protože si jí pamatuju, poněvadš jsem jí vymýšlela sama :lol:

Chcete znát tu novinu, máme holku jako malinu, narodila se v… jmenuje se … a její míry jsou… jsme všichni 3 v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
12.8.08 16:30

Ahoj Lucie,
moje kamarádka posílala moc hezkou smsku:
„AHOJ JMENUJI SE … A OD DNEŠNÍCH … (čas narození) POMÁHÁM BRÁCHOVI ZLOBIT MAMKU A TAŤKU. SOUTĚŽNÍ MÍRY MÁM ......... “

Romana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19987
12.8.08 17:41

co jsem psala já, si už nepamatuju, ale vzpomněla jsem si na kamarádku, od které mi přišla sms:
Ahoj, jmenuji se ..... vážím …kg a narodila jsem se v …hod. Já i maminka jsme v pořádku a tatínek bude taky - až vystřízliví :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
12.8.08 21:25

Ahoj

U Natálky už přesně nevím co :oops: ale určitě něco jako teďkom u Sabinky:

Ahoj jmenuji se Sabinka narodila jsem se dnes v......a mé míry jsou..............Já i maminka jsme v pořádku! :wink: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
23.7.13 09:05

Někde jsem viděla: Vsichni slyste novinu, mame vetsi rodinu! Dneska rano 9:17 byl ten cas, kdy dalsi prisel mezi nas. Je to nas rarasek (3530 g, 51 cm), rikame mu Lukasek :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
23.7.13 09:10

Tak už konečně vím, jak vypadá máma zvenčí. Jsem…, vážím… a měřím…

• Nahlásit
  • Citovat
10731
23.7.13 09:17

Mně se líbí, když narození svých dětí oznamují rodiče, proto píšeme sms-ky za sebe, ne za mimino 8)

například: Hospodin nám dopřál velkou radost, dnes se nám narodila dcera, (míry uvést dle naturelu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5638
23.7.13 09:17

Neni to primo me, ale pro inspiraci jich tu je hodne.
http://m.nase-miminka.webnode.cz/…rozeni-mimi/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
23.7.13 09:26
@Jemys píše:
Tak už konečně vím, jak vypadá máma zvenčí. Jsem…, vážím… a měřím…

to jsem posílala :pankac: přesné znění :mrgreen: : Hurá, tak už konečně vím, jak vypadá mamka zvenku! Jsem krasavec po ní, měřím…, vážím…, drobeček :) a říkají mi Daneček :)

• Nahlásit
  • Citovat
4263
23.7.13 09:40

My jsme posílali: Světem letí zprávička, Magďulis má bratříčka. Jmenuje se Honzíček, je to celý tatíček. Jeho míry zcela chlapské, (51cm a 3658g), vidíte, vždyť je to jasné! Hodina je taky slušná (20:04),kdekdo si o ní šušká. A tak krásný den je dnes, 3.2.13, máma s tátou pyšní jest že jsem na svět přišel…Pozdrav posílá Honzík!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5062
23.7.13 09:53

Nejkrásnější ze všech dárků, dává život do kočárků. Teď v tom našem tiše dýchá, naše štěstí, naše pýcha… se narodila…
Tohle mi poslala před dvěma lety kamarádka a tak se mi to líbilo, že si to pamatuju dodnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3149
23.7.13 10:12

Já psala: Jmenuji se… a své 1+0 jsem vyměnil za 2+1 dne…v… s váhou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
23.7.13 10:56

Nelíbí se mi ani rýmovačky z netu, ani zprávy psané za mimino. Oznamovali jsme coby rodiče a naprosto normální smskou.

• Nahlásit
  • Citovat
197
23.7.13 13:50

My psali tohle.
Dnes opustilo bříško miminko, melo tam místa malinko. Naše (Jméno)..kg a..cm teď sladce spinka v náručí u tatínka.

Miry jako modelka sice nemam, ale..kg a..cm taky není k zahození :-).Narodila jsem se v..hod a jmenuji se…

Příspěvek upraven 23.07.13 v 14:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama