40+4tt popis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petramaliskova
Nováček 8 příspěvků 04.07.19 14:41
40+4tt popis

Ahoj holky, od jedne od rana mam bolesti. Začíná to podavou bolestí v kříži pak ztvrdne břicho a začne mě bolet celý spodek. Toto trvá asi 40vteřin a pak po 12minutach zas. Dnes jsem byla na kontrole a prej se nic nedeje, ze jsem otevrena je na prst…

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34766 příspěvků 04.07.19 14:43

:kytka: :kytka: To už bude porod co nevidět. Až budou kontrakce častější, nebo ti praskne voda, jdi do porodnice. Držím palce.

Payus
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 04.07.19 14:46

@Petramaliskova podle me se ti to rozjede behem dne nebo noci. Hodne teplou sprchu si zkousela? Mohlo by ti to pomoct to trosku rozjet :) cas uz na to mas. Predem gratuluju k malemu zazraku, a at to dobre zvladnes :palec: hodne stesti

Petramaliskova
Nováček 8 příspěvků 04.07.19 14:49

@Payus davala jsem si rano teplou vanu ale je to furt stejen..porad po 12minutach..prave nechci vyvolavat, tak doufam, ze vecer se to rozjede :D a dekuji :srdce:

Petramaliskova
Nováček 8 příspěvků 04.07.19 14:50

@Tiger-lily doufam :) jen mě zaráží, že je to od jedne od rana furt stejné

moncicak123456
Kecalka 193 příspěvků 04.07.19 15:15

Takhle jsem poslickovala celý den, v půl 11 večer mi praskla voda. Ten den ráno v poradně už byly kontrakce(tvrdnuti bříška) natočené na monitoru asi co 3 minuty a prostupná jsem byla pro 2 prsty. Druhý den v 4:30 byl malej na světě :srdce: hodně štěstí :*
(Jo a vana mi vůbec nepomohla vždy poslicky úplně zastavila, procházka zas trošku rozjela. Taky jsem si myslela že z toho už nic nebude a šla jsem spát :mrgreen: :mrgreen:)

Ba412
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 04.07.19 15:42

Takhle jsem to mela s druhym 3 dny, pak jsem se nakrkla a jela do porodnice at se mnou neco udelaji. Byla jsem smirena s vyvolavackou. Takova mlada dr mi rekla, ze do mne nebude cpat chemii ale napred zkusime pichnout plodovku a porod se rozjede. Od pichnuti plodovky byl kluk za 2 hodiny na svete. Psal se rok 1989.

iamlenka
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 04.07.19 16:02

V tento tt jsem porodila. Přeji ať to mas rychle za sebou :hug:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34766 příspěvků 04.07.19 18:53

@Petramaliskova :nevim: To je individuální. Já byla taky ráno na kontrole a „nic se neděje“, odpoledne mi bylo jaksi divně a večer jsem jela. :kytka:

Payus
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 05.07.19 14:07

Tak cooo Petulo uz jsi porodila? Podej pak hlaseni :) ja myslim ze jooo :dance:

Petramaliskova
Nováček 8 příspěvků 08.07.19 16:31

Ahoj holky, ano uz to mam za sebou. V patek jsem porodila Alberta :) :) Byla to sila jsem tada ze uz to mame za sebou :srdce: vsem preji rychle porody

Payus
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 08.07.19 16:53

@Petramaliskova moc ti gratuluju :hug: :hug: hlavne ze jste to oba ve zdravi zvladli :) kdy jsi nakonec frcela do porodnice? Krasne jmeno jste dali :srdce:

Petramaliskova
Nováček 8 příspěvků 10.07.19 07:41

Jeli jsme kdyz jsem mela kontrakce zhruba po peti minutach plus minus dve hodiny…do porodnice jsme dojeli v deset vecer a maly se narodil v osm rano..takze jsme jeste klidne mohli byt doma..ale je dobre ze jsme jeli protoze tam byl nejak spatne hlavickou tak to furt kontrolovali :relaxed:️@Payus

Váš příspěvek
Reklama