4D ultrazvuk v Liberci

slunickoo
5.3.08 12:05

4D ultrazvuk v Liberci

Ahoj holky,

ráda bych se vás zeptala, zda máte některá zkušenost s novým 4D ultrazvukem v Liberci.. a kolik stojí I. ultrazvukový screening…

Byla jsem odeslána buď do libereckého GENNETU, nebo do nemocnice na 4D..

Děkuji za informace..

:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.3.08 14:00

Ahoj,v genetu stoji 1200 a daj ti fotku + zaznam na cd,no prijde mi to trochu dost oproti jinde..a v nemocnici maj taky?Kdyz jsem byla na velkym ve 20 tt,tak mi delali obyc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
slunickoo
5.3.08 15:36

Ahoj, díky za info…

No, v Liberecké porodnici mají teď ouplně nový 4D ultrazvuk a snad se tam nemusí ani objednávat..

Ale to je tedy darda..1200Kč za ultrazvuk, jo?

A kdy jsi byla v tom GENNETU? A kdo Ti ten UTZ dělal?

Děkujiiii…

• Nahlásit
  • Citovat
slunickoo
5.3.08 15:37

Já mám jít právě na první UTZ screening od 12.-do 13.týdne těhotenství..

V GENNETU se musí objednávat?

• Nahlásit
  • Citovat
16247
5.3.08 19:11

Ahoj holky, já jsem byla v Liberci tenhle týden, ale dělali mi jenom normální… tak nevím, asi se chce na to zeptat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.08 11:56

V Gennetu jsem nebyla,cenik maj na svych strankach a UTZ tam delaj asistentky,jde vylozene jen o to,ze ti mimi vyfotej a natocej,screaning ti tam neudelaj..A nevite nekdo,kolik to teda stoji v ty nemocnici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
slunickoo
6.3.08 12:18

No, nevim tedy..

Me dr.poslala..cituji..I. screening ve 12.týdnu. Dostala jsem doporučení..

Tak nevím,asi půjdu tedy do nemocnice. Prý se tam nemusí ani objednávat v I. trimestru..

A jsou tam každý den..

No, ještě uvidím.. Mám ještě 3týdny čas na rozmyšlenou..

Jen nevím,jestli se v nemocnici něco platí.. Já nechci fotku ani video, jen ten screening…

• Nahlásit
  • Citovat
1493
6.3.08 13:37

To bude normální UZ - ve 12-13tt se mimo jiné zjišťuje NT (šíjové projasnění) a určuje se přesnější termín porodu podle UZ. Za to by se nic nemělo platit - teda nevím, jak je to po té reformě zdravotnictví s těma poplatkama. Je to prostě normální vyšetření. Takže doporučuju jít spíš do té nemocnice.

3D nebo 4D ultrazvuky se snad vždy dělaly až později, ale jak už tu bylo psáno, dělá se to spíš pro fotky nebo nějaké video. Do Gennetu se, pokud vím, vždy muselo objednávat a měli tam dost narváno. Ale nevím, jak v Liberci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.08 14:27

Tak to pujdes na normalni UTZ a platit nic nebudes,tehotny neplatej..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
6.3.08 15:52

Ahoj ja jdu taky screening ve 12-13tydnu mohlajsem si vybrat kam chci jít a do genetu jsem se musela objednat stačí se informovat u sveho gynekologa musí ti poradit kam se tam u vás dá jít,ale platit bys neměla nikde pokud máš doporučení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
25.3.08 20:21

Ahojda,
já jsem byla na screeningu ve 20 TT v liberecké nemocnici (byla jsem tam odeslána od gynekologa a ani mi na výběr nedával…) a v té době měla porodnice zapůjčený 3D/4D ultrazvuk a nedělali mi ho :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.3.08 15:19

Ahoj,dnes jsem byla na UTZ ve 30 tt v liberecke porodnici,pan doktor delal normalni 2D UTZ a kdyz jsem poprosila o fotku,prepnul na 4D a udelal mi tri nadherny fotecky uplne zadarmo..takze kdo tam pujdete,reknete si..Kdyz jsem tam byla ve 20 tt,delal jen obyc UTZ a ja se tak tesila,protoze me navnadila moje gyn,ze ho tam maj a ono nic..takze to delaji asi jen na pozadani,protoze z lekarskyho hlediska je 4D bezvyznamny,je to jen podivana pro rodice..

• Nahlásit
  • Citovat
16247
5.5.08 20:11

Ahoj holky, my jsme byli na ultrazvuku ve 13. týdnu, nejdřív mi dělala doktorka normální a pak to přepla na 4D, jestli se tam dá objednat nevím, ale aspoň jsme něco viděli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
20.4.09 09:31

Do Liberce na ultrazvuk 4d se obědnava ja tam jdu zítra v 26 týdnu řekli mi že té době to jde nejlépe vidět.ultrazvuk je zdarma,nahavka na cd stoji 500kč a fotka 100 kč.Lucka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
20.4.09 22:50

Já jsem byla v Liberci v nemocnici ve 13. a 21.tt (odeslaná normálně od dr. na kvalitnější ultrazvuk), a když jsem poprosila o fotku, dostala jsem 4D při obou vyšetřeních za 100 korun (respektive napodruhé 4 fotky za 200, ale potvůrka má na půlce z toho ruce přes obličej).
Dr. v nemocnici mi rovnou říkal, že se můžu na 26.tt domluvit se sestřičkou na placené natočení videa a další fotky, ale to jsem nechala plavat, protože těch vyšetření je už tak až až a kdo má pořád chtít po babičce hlídání :?
Jinak je to ale moc hezké pokoukání - na monitoru to mají v takových hnědavých barvách a je to líp vidět než na té čb fotce, kterou jsem si pak odnesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama