Strie aneb jak na ty jizvičky

3384
4.3.08 09:44

Strie aneb jak na ty jizvičky

Ahojik holky, chtela bych se vas zeptat jake kremiky pouzivate na strie.

Ja bych chtela nejaky kremik ktery bude toto zmirnovat a malicko i zpevní nohy brisko atd…

Diky za typy :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Weleda Olej těhotenský pěstící?

Přidejte zkušenost s Weleda Olej těhot...
Napsat příspěvek

Reakce:

6149
4.3.08 09:49

Já používala všechny možné, od klasické doporučované modré indulony a ž po drahý od Vichy a stejně jsme se jim nevyhnula, je to podle mě dost dědičná záležitost, dobrý byl i masážní olej od Weledy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
4.3.08 09:57

Mamulinko, krémy moc nezabírají, jak jednou strie máš, nezbavíš se jich, snad jen leaserem. Já v těhotenství používala Bonellu a Elasti-Q a neuděli se mi. Ale neměla jsem zas tak velké bříško. No a na to zpevnění není nic účinejšího než cvičení :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2345
4.3.08 12:25

Já používám na doporučení masérky na noc Valinku (kosmetická vazelína z lékárny), je levná a krásně kůži promastí, a ráno méně mastný Elasti-Q (taky z lékárny) nebo masážní balzám proti striím a celulitidě Enja od Dermacolu, z drogerie. Kupovat dražší krémy je myslím zbytečné, sama jsem vyzkoušela jeden od Clarins a podle mě to funguje úplně stejně. :wink: A na zpevnění máš stejně nejlepší cvičení :wink:

Jinak, mažu se od 12tt poctivě dvakrát až třikrát denně, a musím to zaklepat, jsem ve 32tt s dvojčátky, bříško mám teda slušný :lol: ale zatím se mi strie neudělaly. Jak říkají holky, jde asi hlavně o dispozice, nicméně mazáním rozhodně nic nezkazíš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1966
4.3.08 12:30

No já jsem asi výjimka, ale mi strie skoro úplně zmizely samy. Na břichu jsem teda neměla ani ťuk, ale na bocích a na zadku docela fest - klasické velké fialové mrchy :( A teď to vidět fakt není…Nemazala jsem ničím, v těhotenství ani potom.

Takže vlastní zkušenost nemám, ale několik kamarádek mi nezávisle na sobě chválilo krém (nebo tělové mlíko nebo tak něco) na strie od Avonu. Není to na prevenci, ale na už vzniklé strie a prý fakt funguje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
4.3.08 12:40

Ahoj,

v prvním těhotenství jsem používala krém na strie od Vichy a Elasti-Q, neudělaly se. V druhém pak Elasti-Q a Bonelu a ejhle udělaly se a to jsem měla bříško menší, člověk by řekl, že i kůže by měla být po prvním těhu zvyklá na růst,ale…
Taky si myslím, že je to dáno geneticky,ale rozhodně maž, at už čímkoli.:)

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
4.3.08 12:41

Jo a na zpěvnění doporučuju Břečtanový gel proti celulitidě od Ryoru.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
4.3.08 13:24

Ahoj a já chci jen dodat ,že i po porodu je třeba mazat,nejlépe 3 měsíce po .Já mazala před a žádný jsem neměla (Bonella,Enja).Po porodu v porodnici jsem na to nemyslela a pár se mi jich u pupíku udělalo.Což je škoda,ale už se stalo.Tak holky mažte i po porodu je to potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
4.3.08 20:54

Ahoj holky, vyborny je pry masazni olejicek Muttisol Extra od K.Hadek Cosmetics. Ja jsem ho uz koupila i svagrove a ted jsem si ho objednala i pro sebe, protoze mi za chvili zacne rust brisko :wink: Ted se zatim natiram pupalkovym olejem, 1-2 ampulky na brisko uplne staci..

Az budu mit ten olejicek doma, tak dam vedet, ale vseobecne jsou vsechny pripravky od KH super.

Pa,pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.3.08 13:11

ahoj, ja pouzivala nejprve biotherm a pak demacol proti striim. nevim, jestli to pomahalo, protoze se mi zadne strie neudelaly. zpocatku tehu jsem se strii bala a mazala poctive, potom jsem zlenivela a jelikoz i brisko jsem mela male, tak jsem uz moc nemazala. mela jsem stesti nevymstilo se mi to, ted 6 mesicu po porodu mam brisko jak predtim, zadne strie ani speky…

• Nahlásit
  • Citovat
6
5.3.08 15:16

Ahoj,ja jsem nejdriv mazala Bonnelou a Elastickem a ted pouzivam oleje od Weledy,ten je sice trochu drazsi,kolem 300 kc,ale super, a stridam olejem od Salusu,ten je taky super a stoji kolem 80 kc..jsem teprv v sedmem,takze se uvidi,jestli to k necemu bude,snad jo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
miila
9.5.11 22:34

co mi pomohlo

Ahoj. Já už mám doma 2 prcky a protože jsem menší, tak jsem měla pořádný břicho. První těhoteství jsem mazala Elesti Q a druhý Muttisol Extra od Original Atok. Kupuvala jsme na www.natusen.cz stojí 179,– Kč a krásně voní. Za sebe můžu doporučit.

Na zpevnění mám lety vyzkoušený jen cvičení. Na to vodičky, krémíky ani olejíčky moc nejsou :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
4634
10.5.11 07:44

ja mazala vsim moznym co je tu jmenovane a stejne ty strie mam a mazala jsem i 3-5× denne, je to vrozene - pokud to v rodine je, je pravdepodobnost vysoka ze to budes mit take …
kremy nejsou na to aby strie nebyli ale aby to zmirnily.
jsem temer na konci 8 mesice a pred par dny se mi obevili na brise - malo ale jsou tam a na bokach je mam uz asi mesic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama