4. těhotenství... Necítím pohyby...

10.6.21 19:15

4te těhotenství

Maminky nikde nemůžu najít odpovědi na mou otázku :zed:. Sice je to jen 5 let od posledního porodu, ale jaksi vůbec nic si nepamatuji. Jsem v 15,2tt a má otázka zní co po pohyby? Ve čtvrtém těhotenství by to mělo byt už brzy co myslíte? Občas cítím něco, ale nevím zda střeva nebo mimco? :nevim:.. budu ráda za každou odpověď.. děkuji a pěkný den :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
819
10.6.21 19:19

A co prostě počkat? Může být brzo, můžeš mít vepředu placentu a kdo ví co.
Proč hned stresuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 19:21

@Suelinda A kdo říkal že stresuji? V mě otázce nezní nic o tom že mám strach, ale jen jsem položila otázku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
10.6.21 19:21

Nemusi, je to indivindi. Neni výjimkou, ze dalsi dite najednou zena zacne citit pozdeji, i kdyz ceka opak. Takze bych byla v klidu, obrovskou roli hraje take to, kde mas placentu, kde se dite zrovna v deloze pohybuje a jak moc, to fakt nikdo nema zarucene, ze s dalsim těhotenstvím uciti pohyby driv. Tak hodne štěstí do čtvrtého :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 19:22

@Villanelle děkuji za odpověď.. nooo s tou placentou? To jsem třeba vůbec nevěděla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
10.6.21 19:29

Já jsem u třetího čekala pohyby brzo a nic. Naopak, byly později než u prvních dvou. Mela jsem placenou vepředu, takže celou dobu ty pohyby byly méně intenzivní, než jsem si pamatovala z předchozích těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
10.6.21 19:34

@Květinka.kvitek určitě to vůbec brzy být nemusí, když je placenta vpředu, tak to může být xté dítě a pohyby dlouho nikde. Sama jsem měla placentu 2* vzadu a 3* vpředu a je to opravdu hodně na vnímání pohybů znát, zvlášť v záchytu těch prvních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53772
10.6.21 19:40

Ono to může být dřív hlavně prot, že už ženská ví, co čekat a jak to vypadá. Ale stačí, aby bylo uvnitř něco jinak, a můžeš cítit pohyby klidně za měsíc či dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
10.6.21 19:45

@Květinka.kvitek no promiň, ale přijde mi to tak, proč bys jinak kvůli tomu vypisovala na emimino?
Doktor ti neříkal, kde máš placentu? Nebo máš líný dítě nebo… nebo… milion důvodů. Navíc nic není tabulkové a nemůžeš vždy čekat, že to tak bude. Prostě počkej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
10.6.21 20:16

@Květinka.kvitek Já ve třetím taky čekala brzy a bylo to „až“ v 18. týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1530
10.6.21 20:33

Jojo s placenou Ve předu jsem je cítila 21-22tt, s placenou vzadu 15 tt, rozdíl cca měsíc a pul

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
10.6.21 21:10

@Květinka.kvitek nemusí být třetí placenta vepředu a pohyby dost pozdě.. 15 tt je prcek malý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1469
10.6.21 21:12

Druhý těhotenství 21 týden a teprv se začíná něco dít, doteď jsem necítila vůbec nic, takže bych byla v klidu je ještě brzo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9753
10.6.21 22:08

Ve druhym jsem cítila, až kolem 20tt. Teď čekám třetí jsem v 18tt a zatím taky nic. Možná 1×, nebo 2×, ale taky cítím normálně hodně střeva tak nevím jestli to fakt bylo mimino. Ještě máš čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
10.6.21 22:12

Máš čas ještě…někdo cítit od 22tt. Já cítila v 17tt jasný kopance, žádný bublání. Dej tomu tvorečkovi čas, aby zesílil…a ukázal, jak umí kopat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat