4 týdenní miminko - problémy s kakáním

48
25.7.19 08:06

4tydenni mimi problemy s kakanim

Ahoj holky dneska mame 4 tydny a asik paty den se bobek nemuze vykakat silene tvrde hovinka ma a rourkujeme je plne na UM a tym to zaclo davaly jsme sunar complex uz od zacatku ale jak je na plne umelem tak se nemuze vykakat tak jsem zkusila jine mleko beba comfort davame 2 den je mi jasne ze hnedka to nezabere ale zase brisko ma mekke prdiky jak kdy nekdy bez problemu nekdy hodne tlaci a place ale take sekundovky davame espumisanky ale cetla jsem ze pomahaji hodne i na kakani ty bio gaia ty mame taky ale jeste jsme nedavaly no pockame tyden jestli se to neupravi tak k doktorce jo a davame i cajiky rano fenyklovy pije a odpo hermankovy no strasne mi je ho lito a jak ho vidim jak tlaci a nejde mu to mate nejake rady nebo tak nebo proste to chce cas diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
219
25.7.19 08:09

Bio Gaia určitě násad, nám moc pomohly, teda u staršího dítěte co začínalo příkrmy, ale zabírají :) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
25.7.19 08:11

@S.Verka ok od zitra nasadime a muzou se davat i ktemu espumisanky nebo mame prvni toto zkusit prej to chvili trva nez to zabere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lnm
490
25.7.19 08:17

@Baja94 muzes davat oboji. BioGaia jsou probiotika na osidleni strev a Espumisan je na plynatost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
25.7.19 08:26

Dekuji no doufam ze to pomuze no prave ze brisko ma mekke i ty prdiky a jen ta stolice skareda :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1438
25.7.19 08:30

Zkus ještě třeba nosit v klubíčku nebo na tygříka, najít polohu, ve které se mu bude lépe kakat. Vleže to jde fakt špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
25.7.19 08:36

@Sue2008 jj zkousime vsechno je to nas maly (velky) prdolka no :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
25.7.19 08:38

@Baja94 ja mela to same s Juli. Od 5.tydne jsem zacala kapat bio gaiu, ale to chvili trva, nez zacne pusobit. Do 5.tydne espumizan do kazde lahvicky. A take jsem vzdy ráno uvarila odvar z kminu (na hrnek ctvrt lzicky kminu) a vzdy jsem do vody k mleku dala dve lzicky toho odvaru. Nevim, co z toho zafungovalo, mozna take nic, a proste se s tim poprala sama, ale urovnalo se to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4184
25.7.19 08:42

Já bych zkusila přehodnotit to, co všechno do toho dítěte cpu. Nemá ještě ani měsíc a už má druhej druh UM, kapky, dva druhy čaje… vím, ze u UM může trvat, než se najde nějaké, které dítěti sedí, ale jak se pozná že mu sedí, když má k tomu x dalších věcí, který mu ten žaludek můžou dráždit? Vynechala bych čaje, kapky dávala jen jedny, a to dyl než pár dní, ono vždy trvá, než se účinek projeví. Stejně tak UM, vydržet aspoň 2 týdny, ale i tak to časté střídání může dělat neplechu.
No a nebo taky holt máte dítě, co trpí na bricho a nepomůže nic, i takové děti jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
25.7.19 08:46

Ja bych mohla o zacpe a prdikach vypravet.. taky jsme silene trpeli, Misa se nemohl vykakat, kdyz uz jsem mu sla pomoct protoze se tu svijel v kreci, brisko tvrdy, sileny slzy, uplne rudej…tak hovinko stejne bylo uz stvrdly.. ja z toho byla hotova.. nakonec jsem se rozhodla pro Bebu Sensitive, koupila kapičky Sab Simplex, masticku pupik a slo se na vec.. za par dni byla videt uleva, uz zadny placici miminko.. byla jsem fakt rada.. sice je ta beba drazsi, ale na netu sezenes levnejsi baleni… my ji davame furt a malej je spoko… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
25.7.19 08:58

@chaela ano, to je urcite pravda. Pockat taky az to zacne mit nejaky ucinek.. :)

A jeste bych chtela dodat ze kapicky espumisan nam nedelali dobre, malyho po nich bolelo brisko. Ale co ditko to jiny traveni atp.. :) hooodne hooodne cvicit s nozickama, mastickou pupik masirovat okolo pupicku..nosit v klubicku, a davat na brisko. Ale nejvic nam pomohlo to cviceni s nozickama. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
25.7.19 08:59

@chaela prave proto se ptam vcera jsme koupily hermanek a mel jen trosicku a fenyklovy od prvniho tydne ma ale vypije max 15 20 ml denne moc ne a sunar jsme vymenily po 3 tydnech takze zadna katastrofa nemenime jak na bezicim pase nejsem blba a kdyz mu espumisanky pomuzou tak mu je dam taky jak mam prujem zacpu si dam uhli nez abych se trapila a prave proto jsem zvolila tu bebu ptz ma vsechno vsobe a na doporuceni ze je jedna z nej ale nemusi mu sednout ja vim proto vydrzet a uvidime dale znam babu co menila kazdy tyden mleko a bic ji nezabralo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
25.7.19 09:01

Ja si myslim ze ta Beba vam urcite pomuze. Ja na ni nedam dopustit, sedla nam az jako treti mlicko.. a fakt mu to rada zaplatim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
25.7.19 09:33

@Týnka20 jj dekuji za vasi zkusenost pockame a uvidime :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lnm
490
25.7.19 09:42

@Baja94 zkus Baby Calm. U nas Espumisan nepomohl, spis vic brecel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama