5 dní do termínu porodu

Anonymní
6.10.20 10:26

5 dní do termínu porodu

Ahoj, celé těhotenství mě doprovází takový bílý výtok. Podle doktorky to je normální. Ovšem dneska že mě vyteklo něco, co jsem zatím teda neviděla. Jde právě o tento bílý výtok, ale v celkem větším množství hlenu. Myslela jsem, že to bude hlenova zátka, ale v té je prý i krev. V tom mém žádná krev není. Jen bílý výtok a plno hlenu. A okolo toho cca 3×4 cm mokrý flek. Mohlo by se jednat o hlenouvou zatku i přes to, že neobsahuje krev?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1839
6.10.20 10:40

Ano podle me

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1534
6.10.20 10:44

V téhle fázi je všechno možné. Pokud to nepálí, nesvědí a jinak nevadí, tak to nereš. Přeji pohodový porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9603
6.10.20 11:05

Mohlo, ale nemusí. V této fázi těhotenství je už možné vše :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 11:10

Já myslim ze ano, někde jsem četla, ze tam krev byt nemusí, není to vždy pravidlem.

Jinak bílý výtok a mokré kalhotky mám už tak dva tři týdny a to mám do porodu ještě bez par dni měsíc :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 11:13
@Anonymní píše:
Já myslim ze ano, někde jsem četla, ze tam krev byt nemusí, není to vždy pravidlem.Jinak bílý výtok a mokré kalhotky mám už tak dva tři týdny a to mám do porodu ještě bez par dni měsíc :oops:

O výtok mi nejde, ten mám snad celé těhotenství. Ale toto byl právě ten výtok v průhlednem hustém hlenu :nevim: a bylo toho daleko více než mívám vytoku

• Citovat
  • Nahlásit
1534
6.10.20 12:00
@Anonymní píše:
O výtok mi nejde, ten mám snad celé těhotenství. Ale toto byl právě ten výtok v průhlednem hustém hlenu :nevim: a bylo toho daleko více než mívám vytoku

Ono je to v podstatě jedno, někomu odejde zátka při porodu, někomu měsíc před. Přítomnost hlenu naznačuje, že se asi něco změnilo a nejspíš se něco chystá (ale co a kdy :think: ). Já jsem třeba vždy, když začal odcházet hlen, do 24h porodila. A te krve nebylo moc, pár proužků v hlenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6223
6.10.20 13:52

Já mám termín také za 5 dni, v neděli. U prvního mi odešla hlenova zátka večer a druhý den jsem porodila. Narodil se 2 dny před termínem. Teď mám už delší dobu bílý výtok a mokro okolo. To jsem s prvním neměla. Takže to neřešim, prostě až to přijde, tak to přijde. U prvního syna byl hlavní přiznak porodu ne odchod zátky, ale průjem :oops: Byla jsem tak 20× za sebou, tělo se procistilo a pak to už jelo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama