Děti snědly 5 dní staré řízky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12.1.22 21:21

5 dní staré řízky

Dobrý večer, v sobotu nám tchýně přivezla smažené kuřecí řízky v těstíčku, smazila je ale už v pátek… nesnědli jsme je a já je zapomněla vyhodit a můj muž je dneska dál dětem k večeři, když jsem nebyla doma :zed: byly sice celou dobu v lednici, zavřené v krabičce a upevněné víčkem, ale stejně…trnu, co bude… chuťově i na čich prý byly v pohodě…co myslíte, mám se stresovat, že začnou v noci zvracet? Dětem je 9 a 7… děkuju

Příspěvek upraven 12.01.22 v 21:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2041
12.1.22 21:22

Tak teď stejně už nic neuděláš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
12.1.22 21:25

@gravityoflove tak mi je měl dát bych je klidně sežral. :lol:
Si myslím že dá ani nepozvraci ani neposejou ;)
No nebo můžeš zavolat rychlou a hnát je na výplach žaludku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
12.1.22 22:15

No.. taky bych nebyla nadsena, ale myslim si, ze se nic nestane :D muj deda vzdycky rika p.del si to prebere :lol: ne vazne.. bude to v pohode

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1441
12.1.22 22:21

Pro jistotu bych dala všem černé uhlí/smectu/. Víc už nic. Ale já jsem ukázkový emetofobik. Řekla bych, že to bude v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
12.1.22 22:26

Co by tem rizkum mělo být? Byly tepelně upravený, a v lednici se nezkazí. Příště dej manželovi přesné instrukce, když si není jistý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 22:34

Já jsem snědla marcipánový dort, který měla kamarádka v ledničce deset dní, byla jsem u ní na návštěvě, ona ho jedla taky, pár hodin po tom dortu v noci jsem dostala průjem a strašně jsem zvracela. Jedl ho u ní i můj manžel a tomu nic nebylo, kamarádce údajně taky ne. Dort na pohled zkažený nebyl, nesmrděl a byl dobrý a náplň byla sušší, žádná šlehačka, tak nevím, zda mi bylo tak blbě z toho dortu.

• Citovat
  • Nahlásit
4082
13.1.22 06:43

@gravityoflove tak jak to dopadlo? Děti ok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
13.1.22 06:57
@Lutern píše:
Co by tem rizkum mělo být? Byly tepelně upravený, a v lednici se nezkazí. Příště dej manželovi přesné instrukce, když si není jistý.

Já jsem nevěděla, že kuřecí řízek v lednici je nesmrtelný 8o. Já už viděla teda za svůj život zkažené věci i v lednici. Po pěti dnech by každopádně letěly do koše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat