5. měsíční dítě v letadle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Viktorie
Extra třída :D 10911 příspěvků 15.07.10 11:38
5. měsíční dítě v letadle

Zdravím všechny, mohla bych poprosit jestli někdo nemáte zkušenost jak zvládalo dítě v 5ti měsících let letadlem - krátkodobý let cca 2-3 hodiny. Ať už pozitivní nebo negativní zkušenost. Moc děkuju předem :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kvaček
Extra třída :D 13493 příspěvků 15.07.10 11:47

my jsme letěli před měsícem. Mám dítě starší 18 měsíců, ale seděla před námi maminka s miminkem - no snad 3 měsíce?? tak nějak a jako pohoda, spinkalo. Ale nikdo ti to neraručí. Když jsem byla na učšním tak mně doktor seřval, co jsou to za lidi všichni co tahají děti do tří let letadlem, že tam děcka jenom řvou bolestí - tlaky . No ale to je jeho názor letěli jsme, je pravda, že tlaky byly,ale manžel,docela dost a malý nevím, sice řval, ale spíš, že nechtěl sedět, miminko před náma spinkalo.Prý každý vzládá let jinak. Takže si myslím, že byste to mohli zvládnout. Jenom přebalování tak to byla síla :mrgreen:

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 15.07.10 11:52

Tak k prispevku nademnou - Starsi letel uz asi 6× a nikdy bolesti teda nerval, pri startu vetsinou hned usnul. Pan doktor teda ma informace, to by me zajimalo, kde to vzal. Jako petimesicni urcite spal a to byl jinak od narozeni nespavej gauner. Cim starsi, tim horsi, min spej a musej se bavit. Ale s 5-ti mesicnim by to melo bejt v pohode. Co ja vim, tak sou dva druhy miminek - jedny spej a druhy rvou, tak je to 50 na 50. To je asi o diteti. Ted poletime i s mladsim, tak snad bude po brachovi a bude spat.

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 15.07.10 11:54

Jo a jestli Dr. myslel to lupani v usich, tak to lupe i dospelejm a u deti prej staci kojit nebo dat cucat bonbon.

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 15.07.10 11:56

My jsme letěli před dvěma týdny se ségrou, jeji manžou a jejich malou (ted čerstvých 6.měsíců), nezabrečela ani jednou, vlastně jednou, ale protože nemohla zabrat, jinak supér… vůbec neměla problém s tlakem v uších, nic… Nebála bych se toho :kytka:

kvaček
Extra třída :D 13493 příspěvků 15.07.10 11:57

nevím, prostě je to mamlas :-D taky jsem na to nedala, ale jako blbé řeči měl. Náš malý jednu cestu spal a druhou si hrál, ale jako pak ho to už nebavilo, tak se vztekal a hlavně se nám posral, darebák :mrgreen: NO a tak, že měl posrané i záda, tričko, kalhoty, letušky se mohly uřechtat :-D

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 15.07.10 12:14

kvacek Mas co vypravet nevestam :mrgreen: :mrgreen:

kvaček
Extra třída :D 13493 příspěvků 15.07.10 12:18

nevím, jenom to, že druhá strana je tak velice na tradice, až starý během toho dne dal facku staré a pak večer když jsme odešli tak se tam pomlatíli :mrgreen: :nevim: :poblion: takže žádné stresy se šatama, účesem, může být i hůř :mrgreen:

Aludnev
Ukecaná baba ;) 2415 příspěvků 15.07.10 12:26

My jsme lítali od 2 měsíců do Irska. Právě kvůli těm uším jsem si to vždycky načasovala tak, abych při startu kojila. No a při tom krásně usnula. :wink: S takhle malým dítětem to bylo v pohodě. Horší to bylo tak od těch 9 měsíců. To už toho tolik nenaspala a nebavilo jí jen sedět, takže někdy docela záhul ji zabavit. Lítala jsem sama, takže někdy docela masakr. Ale jak říkám, až později. Když byla jen ležící tak v pohodě. :wink: :wink: :wink:
Jo a taky se mi pravidelně pokadila. :-D :-D :-D

Viktorie
Extra třída :D 10911 příspěvků 15.07.10 12:47

Moc děkuju za názory :palec: já jsem se právě bála abych nevypadala jako tyran že vláčim mimino do letadla

Příspěvek upraven 15.07.10 v 13:34

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 15.07.10 12:53

Leteli jsme ve trech mesicich 5 hodin letu a naprosta pohoda - tam i zpet celou cestu prospala - jen na prispani jsem ji musela budit a pripoutat k sobe a to trosku knourla, ale u prsa se uklidnila.

Radim jedte - jestli mas plne kojene mimco, tak nemusis resit tahani prikrmu a dovcu si uzijete…

Jinak tlaky v letadle - v utery jsme prileteli z Recka, letadlo plne, tretina deti a nerval nikdo. Lupe trochu v usich, ale to mi lupe i na horach. Nasi dvouletacce jsem dala dudlik a v pohode, sedmileta si vzala bombon, co nosi letusky. Cestu zpet pri pristani prochrapaly obe.

Esmerka
Stálice 75 příspěvků 15.07.10 12:58

Ahoj, taky bych se toho nebála… Letěli jsme s prckem a konzultovala jsem to s doktorkou. Říkala, že děti to zvládají líp než dospělí. Poradila mi nakapat před nástupem do letadala do nosánku, aby zůstaly vlhké sliznice a při vzletu a přistání buď kojit nebo podat tekutiny. Zařídila jsem se podle toho a vše bylo OK. :palec:

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 15.07.10 12:58

Ahoj, my leteli kdyz mel Domca cerstve 6 mesicu, do Turecka, jeli jsme z Nemecka, takze 3h autem, pak na letisti, 3h v letadle a bus.
Byl uplne super, nebrecel, cucel, pri pristani a vzletu jsem ho kojila kvuli tlaku. Meli jsme stesti, ze jsme byli v 1.rade, takze jsme dostali to luzko, ale stejne v nem moc nechtel byt, chtel koukat :lol:
Jen kojene dite, bez tahani prikrmu a vody je super :wink:
Jinak teda starsi deti (byla jich v letadle tak pulka :lol: docela rvaly :roll: :wink: ).

Aludnev
Ukecaná baba ;) 2415 příspěvků 15.07.10 13:04

Jo a ještě perlička… Brácha se švagrovou letěli s 10 měsíčním klukem na Fidži. 3 přestupy, celkem 24 hodin na cestě. Zvládli to. Takže co to jsou 3 hodiny po Evropě…? :wink: :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Viktorie
Extra třída :D 10911 příspěvků 15.07.10 13:24
Aludnev píše:
Jo a ještě perlička… Brácha se švagrovou letěli s 10 měsíčním klukem na Fidži. 3 přestupy, celkem 24 hodin na cestě. Zvládli to. Takže co to jsou 3 hodiny po Evropě…? :wink: :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tak to je dobrý :lol: :lol: :palec:

Příspěvek upraven 15.07.10 v 13:34

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >