Reklama

Nosítko BECO - vhodné i pro tátu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hesinka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 10.07.10 17:40
Nosítko BECO - vhodné i pro tátu?

ahoj všem,
chceme pořídit nosítko na mimčo a vybrali jsme Beco, ale z různých referencí jsem na něj četla hlavně chválu, že se dobře nosí drobným ženám…Máte někdo zkušenost, zda je použitelné i na nošení pro tátu, který měří 195cm a je to „kus“ chlapa :wink:

Předem moc děkuji za postřehy!

Reklama

Reakce:

Lucie*3
Kelišová 7214 příspěvků 10.07.10 18:41

Tak to jsem zvědavá na názory…taky jsem teď zjišťovala jaké nosítko. Rozhodovala jsem se mezi Becem a Manducou…a nakonec zvolila Manducu. Dnes jsme jí koupili. Beco nakonec neprošlo právě, že jsem se dočetla,že je spíš pro drobnější postavy…a nevím, nevím, jak by pasovalo Beco manželovi.

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 10.07.10 20:35

ahoj,
my máme beco a oba jsme s manželem statnější postavy, resp. bývali jsme :-D Před zhubnutím měl manžel cca 95 kg na 183 cm výšky a nosítko mu sedělo úplně v pohodě, lépe než manduca, u ní ho dřely ty ramenní popruhy.

Gedžitka
Stálice 100 příspěvků 10.07.10 20:57

Hesinko, já bych řekla, že úplně v pohodě :-) Někde si ho vyzkoušejte, spousta obchodů půjčuje a tak, ale s vysokou a statnou postavou problém mít opravdu nebudete.

Hesinka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 11.07.10 10:39

Anett, Gedžitko, díky moc za informace, potěšily jste nás :pankac:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >