5+6 tt, příznaky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 09:31
5+6 tt příznaky

Ahoj holky :mavam:

jsem tu prvně. S přítelem se nám stala nehoda a jsem teď těhotná. Na miminko se však moc těšíme, ale stejně jako Vy všichni tady..i já mám (snad zbytečné) obavy.

Co se příznaků týče, mam větší prsa, taková lehce „nateklá“ a bolavé mám teda spíš jen levé. Na testu mám dvě zřetelné čárky - viz foto. Kromě těch prsou ale nemám žádné příznaky, jako únava, nevolnosti, chutě…Má někdo stejnou zkušenost, že v tomto období ještě nebyly příznaky? :srdce: Dnes bych měla být podle MS 5+6tt.

Děkuji :srdce: :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineMarlovee
Kecalka 297 příspěvků 05.07.19 09:39

Gratuluji :kytka: Já měla první těhotenské příznaky až tak v devátém týdnu, nebylo to nic hrozného a tak ve čtrnáctém týdnu zmizely úplně, takže hlavně se nenervuj, co je a není normální, každá to má jinak. Někdy mi tři dny bylo blbě a pak najednou všechny příznaky na pár dní zmizely, pak se zase objevily a vždycky bylo všechno s malým v pořádku. Tak držím palce ať se vám daří :mavam: :srdce:

Zoe1
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 05.07.19 09:43

Já měla příznaky asi až od 25. týdne, kdy jsem poprvé začala cítit pohyby a jsem moc ráda, že moje první těhotenství bylo bezproblémové, teď jsem těhotná po druhé a opět bez příznaků až na pohyby, které jsem začala cítit tak v 17. týdnu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 09:46
@Marlovee píše:
Gratuluji :kytka: Já měla první těhotenské příznaky až tak v devátém týdnu, nebylo to nic hrozného a tak ve čtrnáctém týdnu zmizely úplně, takže hlavně se nenervuj, co je a není normální, každá to má jinak. Někdy mi tři dny bylo blbě a pak najednou všechny příznaky na pár dní zmizely, pak se zase objevily a vždycky bylo všechno s malým v pořádku. Tak držím palce ať se vám daří :mavam: :srdce:

Děkuji za uklidnění :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 09:50
@Zoe1 píše:
Já měla příznaky asi až od 25. týdne, kdy jsem poprvé začala cítit pohyby a jsem moc ráda, že moje první těhotenství bylo bezproblémové, teď jsem těhotná po druhé a opět bez příznaků až na pohyby, které jsem začala cítit tak v 17. týdnu.

děkuji, je to takové zvláštní nemít příznaky.. :D

Banane18
Kecalka 258 příspěvků 05.07.19 09:56

Je to i tím, že ve 90% filmech vždycky těhotná např. zvrací nebo má neuvěřitelné chutě. To se nám navrtalo do hlavy a proto plašíme když tyhle příznaky nemáme :lol:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 05.07.19 10:23

Nemela jsem zadne tehotenske priznaky cele tehotenstvi, jen v lete mi otekly nohy

Michaela02993
Závislačka 4509 příspěvků 05.07.19 10:31

Při prvním těhotenství jsem neměla žádné příznaky ani chutě :D u druhého jsem zvracela od 6tt do 17tt. Takže je to individuální, můžeš mít příznaky nebo vůbec nemusíš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 11:05
@Michaela02993 píše:
Při prvním těhotenství jsem neměla žádné příznaky ani chutě :D u druhého jsem zvracela od 6tt do 17tt. Takže je to individuální, můžeš mít příznaky nebo vůbec nemusíš

Tak uvidíme, teď v pondělí jdu na kontrolu poprvé, tak mám docela strach, aby bylo něco vidět…protože to už by mělo být přes 6. týden a to myslím by určitě měl být vidět váček a někdo říká že i srdíčko :nevim:

Michaela02993
Závislačka 4509 příspěvků 05.07.19 11:15
@Anonymní píše:
Tak uvidíme, teď v pondělí jdu na kontrolu poprvé, tak mám docela strach, aby bylo něco vidět…protože to už by mělo být přes 6. týden a to myslím by určitě měl být vidět váček a někdo říká že i srdíčko :nevim:

Mělo by být vidět minimálně ten váček, může být i srdíčko ale nemusí do 8tt je na srdíčko čas

Aduš8
Kelišová 5346 příspěvků 05.07.19 11:21

Já měla příznaky u prvního hned s vynechanou MS, teď s druhým až kolem 10.tt,ale zato celé těhotenství. Se srdíčkem to samé, u prvního bylo už v 5+2,kdyz jsem byla na prvním UTZ a teď až v 8+3,v 6+5 ještě nic. Je to opravdu pokaždé jinak, zachovej klid

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 13:52

Děkuju moc holky za uklidnění :) dám sem vědět jak to dopadlo :)

Amaly8
Kecalka 272 příspěvků 05.07.19 14:36

U těhotenství s chlapečkem jsem neměla žádné příznaky, u těhotenství s holčičkou jsem se od začátku kamarádila se záchodem víc než často :lol:
Tak je i možné, že tvé ne(příznaky) ovlivňuje co to bude :srdce:

Zoe1
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 05.07.19 16:40
@Amaly8 píše:
U těhotenství s chlapečkem jsem neměla žádné příznaky, u těhotenství s holčičkou jsem se od začátku kamarádila se záchodem víc než často :lol:
Tak je i možné, že tvé ne(příznaky) ovlivňuje co to bude :srdce:

No, tomu bych tolik nevěřila :-) já měla první holčičku bez příznaků a teď čekám kluka a taky bez příznaků :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 11:07

Holky tak informují…dnes jsme byla na první kontrole, na utz krasne vidět..Doktorka mi i ukazala jak tluce i srdíčko :srdce: jsem šťastná…Dle měření je psáno 5+5..dle MS bych měla být 6+2 myslíte ze je to v pořádku? CRL je 2,2 mm

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama