Reklama

6 dní teplota, rýma a lehký kašel bez zlepšení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 23.02.18 13:58
6 dni teplota,ryma a lehky kašel..Bez zlepšení.

Ahoj holky, je možné aby mela dcera 3,5roku takto dlouho teplotu 37,4 a neustalou rymu a lehky vlhký kašel…Nemůže to být něco horsiho?..Muze chripka nebo nachlazení s teplotou trvat tak dlouho?…Jsem zvykla ze cca za 3dny je po teplotě…
Zacalo to v nedeli teplotou 38,4 bez jinych priznaku. V pondělí bez teplot a jen ryma…úterý 37,4..k.tomu se přidává kasel, ale nijak obtezujici. Proto jsem nenasadila zadnou chemii. Teploty nesrazim.Na kasel jen bylinky a Lichorerisnici­..Teploty jsou kolisave. Nekdy v ubec.Ve stredu se citila az do večera dobře az na rýmu…Čtvrtek zase odpo teplota 37,4 a dnes to samé. Začíná vic kašlat a nasazuji Stoptussin…Dr uz u nás není a na pohotovosti mi to zatim neberou…
Diky za vase zkusenosti.

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8687 příspěvků 33 inzerátů 23.02.18 14:11

Ma jen zvysenou. To bych neresila. Rozhodne ne na pohotovosti.

Verun83
Echt Kelišová 8687 příspěvků 33 inzerátů 23.02.18 14:13

A rymu ma jakou? Na nic si nestezuje? Me se ted vracely teploty, ale bolely me dutiny, nakonec to byl pneumokok v nose. Takze atb.

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14317 příspěvků 23.02.18 14:14

Naprosto standardni prubeh virozy, na pohotovost s tim fakt nejezdi.

Marky983
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 23.02.18 14:14
@Verun83 píše:
Ma jen zvysenou. To bych neresila. Rozhodne ne na pohotovosti.

Právě se mi s ni nechce v tomhle stavu trmacet nekam na pohotovost. Pockala bych do pondělí, jestli se stav nezlepší. Bojim se podceneni treba zapalu plic…Je mi divná ta dlouhodobá teplota :/…

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14317 příspěvků 23.02.18 14:19

Vzdyt ma jen zvysenou teplotu, k tomu kasli mi to prijde adekvatni. Mne by ani nenapadlo dite merit, pokud nema horecku ( poznam prilozenim ruky na celo)

Marky983
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 23.02.18 14:22
@mroe píše:
Vzdyt ma jen zvysenou teplotu, k tomu kasli mi to prijde adekvatni. Mne by ani nenapadlo dite merit, pokud nema horecku ( poznam prilozenim ruky na celo)

Teploty se nebojim…jde mi o to ze trva uz 6 dní… :/

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 23.02.18 14:26

@Marky983 Dnes jsou bohužel viry a bakterie hodně odolné a obyčejná rýma už bývá vleklá i tři týdny.
Dávala bych sinupret kapky na tu rýmu, kalobu na ten kašlík a hodně zvlhčovala vzduch na spaní a zavodňovala. Klidový režim je samozřejmostí.

pikola
Neúnavná pisatelka 19072 příspěvků 23.02.18 14:31

Dcera měla chřipku a měla teplotu týden, večer kolem 38 i víc. Tak v půlce přišel kašel a rýma, dostat se z toho trvalo asi 10 dní. U doktora jsme nebyli.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 14:36

Já bych počkala a po víkendu s ní kdyžtak v pondělí ráno zašla k Dr. Malej měl v lednu 9 dní teploty, první 4 dny měl kolem 39-39,5, pak to pátý den kleslo k 37 a šestý den zase 39. Devátý den všechno přestalo. Měl jen lehoučkou rýmu a kašel. Volala jsem doktorce a říkala, že pokud normální jí a pije, tak že si s tím tělo poradí a nad 38,5 ať to srážím léky a zábaly.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 23.02.18 15:01

Zrovna ted je mala, skoro 3leta nemocna uz 5 dni ma vecer 38,0 po odectu. A abych rekla pravdu ma to tak pri kazde viroze a je jedno co to je jestli ryma kasel nebo strevajzna. Ale samozřejmě jestli se ti to nezda to je jen na tobe. :-)

michee
Závislačka 3586 příspěvků 8 inzerátů 23.02.18 15:37

@Marky983 6 dní není dlouhodobá teplota, syn měl zvýšenku asi měsíc a půl v kuse a Dr. nám říkala, že až je to tak tři měsíce, tak je to dlouhodobé. Tohle bude jen nachlazení a to může trvat i více jak týden. Mám teď obě děti nemocné a od minulého pátku mají horečku, měli i přes 40, nakonec obě děti dostaly atb a počítám, že se jim to za pár dní spraví.

mischulka5
Povídálka 12 příspěvků 01.03.18 19:55

Maminky, chci se zeptat. Syn 5 let ma od soboty horečky 38-39.5.,od pondělí kašel slabou rýmu. Za celou tu dobu nic nejí, no uplne vyrizenej, u doktorky jsme byli v pondělí řekla ze je to chřipka, ze do středy se mu má ulevit, ale je to spis na opak řekla bych ze dnes mu je ješte hůř. Už jsme prodělali dvakrát zápal plic a spalu..Bojim se ze aby to nebylo něco horšího nez. Chřipka, co mylsete mela bych k ni opět jet že se mi kluk nezdá?

petule9
Echt Kelišová 7572 příspěvků 02.03.18 06:57

Pokud má pořád takové horečky, dnes bych k dr určitě jela.

mischulka5
Povídálka 12 příspěvků 02.03.18 08:03

Před chvílí jsme vztavali, horečku nema, naposled mel v noci, ale ráno je mu vždycky lepe většinou to přijde kolem 12,už zacina i odkaslavat, tak snad to bude lepší kdyz tak počkám a odpoledne by jsme zajeli na pohotovost

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >