6 měsíční osipane miminko

105
15.10.19 07:01

6 měsíční osipane miminko

Zdravim a prosim o radu, mam syna je mu 6 mesicu a uz cca 4den ma po tele male pupinky od vcera se to rozrostlo na brisko. Vypada to neco jako vyrazka na brisku a na obliceji jako potnicky???
Vubec nevim co s tim. Syn je lehce protivny. Na to ze v noci spinka krasne tak jsou ted s nim noci zajimave, poknourava, place, nemuze spat. Pridavam foto, ikdyz na nich to neni moc videt. Ma to hlavne na obliceji-celicko, a u korene nosu, pod ocima, tvaricky dale brisko a trosku zada. Nozky vubec.
Nevim jestli mam silet a letet k doktorce nebo pockat az to samo zmizi.
Nemenila jsem prasek ani avivaz (od narozeni peru v Lovele) a od narozeni pouzivame do koupele Nivea baby, olejicek opet od narozeni Johanson baby. Prikrmy uz ma zhruba mesic a pul a varim stale stejne potraviny stale dokola. Vubec netusim z ceho by to mohlo byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7213
15.10.19 07:15

@sophije ja bych zkusila tu kosmetiku zmenit, jsou v ni pekne sraj.dy (Nivea, ale hlavne Johnson Baby) a pokud je maly citlivy, tak na to muze reagovat…to same Lovela - u nas nemohla byt. Muze to byl i alergie na to, co jis ty (pokud kojis). Pokud je to vyrazka a svedi ho to, jasne ze je nevrly, je to neprijemne. K dr bych zasla - aspon ti poradi. Nebala bych se dat treba Fenistil kapky - pokud to svedi, pomuzou a ulevi mu aspon chvilkove (davkovani je na nich psane). Osypany mi prijde dost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2342
15.10.19 07:17

Ma to 4 dny, rozrusta se to, hur spi – nesil, ale dojdi dneska k doktorce. Nebo ji aspon zavolej, zejo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.10.19 07:36

Mne se mala osypala po Johnsonu. Jakmile jsem vysadila a zacala pouzivat sebamed, okamzite se to zlepsilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
15.10.19 07:52

Kůže je odrazem střev, takže bych nasadila probiotika, vyhybala se cukru, mléku co nejvíc. Vynech sladké potraviny - mrkev hlavně. Hodně zelené zeleniny Dávej, cuketa, brokolice, zelené fazolky, hrášek. Tipla bych na ekzém. A koupat jen vodou, ty chemické srajdy vyhod. Mazat zinkovou masti a až to bude suché v barvě kůže tak hydratovat např adermou, biodermou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
15.10.19 07:52

A jestli kojis tak u sebe dietu taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
15.10.19 08:02

@marketak5 souhlas se vsim - pokud je to kvasinka nebo diabalance strev, tohle pomuze. Sami jsme s tim bojovali a mam nacteno hodne :mrgreen: a pediatr nam nepomohl teda, tvrdil atopak a prd. Jela jsem dle Zikove a hlavne rad zname, ktera u ni mela konzultace. Dcera je cista a ji vse vzhledem ke vsemu veku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
15.10.19 08:11

Tu kosmetiku bych taky změnila. My používáme od biodermy atoderm sprchový olej, je perfektní a promaže. Nivea, Johnson je snad nejhorší. Niveu jsem už kdysi četla že není dobrá pro děti. Ještě jsme používali i alverde, ale myslím že ta bioderma je mnohem lepší. A prací prášek pro děti mají super v dm jejich značku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
15.10.19 08:14

@Veru1987 a nebo Frosch :palec: a s Atodermem souhlasim. My ted mame kosmetiku od Nobilis Tilia, ze jsem male koupila nejdriv sampon (mela oranzove supinky) a super, zadne drhnuti a loupani, vycesavani. A ted mame i olej do koupele a sprchac a tez parada. Libi se mi, ze je to prirodni no :) Na promazani ale mame porad Biodermu Atoderm - za nas nejlepsi! :palec: priste zkusim ten olej od Biodermy, diky za tip. Mela jsem jen sprchac ten pro atopiky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
15.10.19 08:55

Johnson je nejvetsi sracka. Po tom, co se mi malej po nem osypal, to okamzite letelo do kose.. niveu jsme pouzivaly a v pohode, ale jedem uz jen na hippu a parada.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7532
15.10.19 09:01

@Kukacka123 Nemáš ještě nějaké rady, nebo kde se dočíst víc? Řeším s dcerou něco podobného. Krupička na obličej, červené pupínky na tvářičkách. Je jí 7 měs. Když byla mladší, měla moučnivku. Takže bych se k těm střevům přikláněla. Je hlavně kojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
15.10.19 09:59

@Levandulina poslu SZ jo? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
15.10.19 11:13

@Kukacka123 prave, ja jela taky dle Zikove protikvasinkovou dietu, pediatr i kozni na me hledeli jako bych spadla z visne…jen masti a hotovo..no prd! pro dite cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
15.10.19 11:25
@marketak5 píše:
@Kukacka123 prave, ja jela taky dle Zikove protikvasinkovou dietu, pediatr i kozni na me hledeli jako bych spadla z visne…jen masti a hotovo..no prd! pro dite cokoliv

Moje rec, oni to moc slyset nechteji no ;) Ja to pred pediatrem moc nerozvadel, jen jsem mu rekla, ze to mame pod kontrolou a bylo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
15.10.19 11:54

@Kukacka123 já jsem to v dobré víře řekla a bylo mi odpovězeno že takové blbosti nemám číst :zed:, tak jsem si to udělala podle svého. Jinak máme ale doktorku dobrou, no.. Holt všude je něco. Ale je smutné, že je třeba si zjišťovat sám a sam se zajímat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat