Jsou to štípance od komára? Nebo co to je?

1079
14.10.19 08:13

Jsou to stipance od komara?nebo co to je?

Ahoj zeny, muj rocni syn se dnes probudil s nekolika flicky po obliceji, je pravda, ze jsem v noci slysela bzucet komara, je to od nej? ma tyhle dva a na druhe strane asi 4,z toho dva ve vlaslach. jinde po tele nic nema. dekuji ua rady :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35489
14.10.19 08:23

Nehrála si v trávě? Může to být od svilušek/sametek z trávy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1079
14.10.19 08:24

@vodolejka ne to ne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
19.5.22 08:02

Štípance

Ahoj,
Před 14dny jsem se potýkala se stejnými stipanci. Odjela jsem, tam byl klid a hned po první noci ve své posteli to samé.
Pětičlenná rodina, kde jsem postipana jen já.
Musím říct, že mám i hodně postipane i klouby u rukou. Jinak nikde jinde je nemám. Projela jsem každou spáru, vyprala všechno co se dalo a stejně. Plánuji dnes koupit pastičky na štěnice, ale i tak se zeptám jestli nemá někdo zkušenosti. Vypadá to jako komáří stipnuti, objeví se i v průběhu dne. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek