Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj zeny, muj rocni syn se dnes probudil s nekolika flicky po obliceji, je pravda, ze jsem v noci slysela bzucet komara, je to od nej? ma tyhle dva a na druhe strane asi 4,z toho dva ve vlaslach. jinde po tele nic nema. dekuji ua rady ![]()
Nehrála si v trávě? Může to být od svilušek/sametek z trávy.
Ahoj,
Před 14dny jsem se potýkala se stejnými stipanci. Odjela jsem, tam byl klid a hned po první noci ve své posteli to samé.
Pětičlenná rodina, kde jsem postipana jen já.
Musím říct, že mám i hodně postipane i klouby u rukou. Jinak nikde jinde je nemám. Projela jsem každou spáru, vyprala všechno co se dalo a stejně. Plánuji dnes koupit pastičky na štěnice, ale i tak se zeptám jestli nemá někdo zkušenosti. Vypadá to jako komáří stipnuti, objeví se i v průběhu dne. ![]()