6 měsíců snažení

Anonymní
29.4.21 15:26

6 měsíců snažení

Zdravím ženy 🙂
S mužem se snažíme o miminko už 6 měsíců, bohužel se nám stále nedaří, ale nevěšíme hlavu. Momentálně čekám na MS kdy mi kotryhelový čaj dost prodloužil cyklus - prave jsem 45 DC a včera pichnutá vyvolávačka, takže vše od znovu 🙂 Cca týden piji sáčky Inofolic, tak snad to k něčemu bude. Pojďme si dát nějaké rady, zkušenosti a podporu 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
322
29.4.21 15:57

Moje svata trojce obsahovala:malinikove kapky, čaj báby radnické (fuj) a lubrikant na podporu početí. Povedlo se po víc jak roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
29.4.21 16:01

Ahoj :)
My se teda snažíme “teprve” 4 cyklus, ale mě to přijde nekonečné :zed:
Aktuálně jsem 7dpo, klasické pms jak vysité, zítra nebo v sobotu očekávám začátek špinění (krátká LF max 11 dní+špinění) :roll:
Jestli můžu doporučit, tak Fertiprona má stejné složení jako inofolic a je levnější :) doporučila mi ji gynekoložka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
29.4.21 16:02

Ja doporucuji nedavat vyvolavacky a pockat, az se MS upravi sama, jsou to jen dalsi hormony a s prirozenym cyklem to nema co delat.

Za me Gynex, Reproman pro manzela, akupunktura a zadny alkohol oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 16:11

@Piggi vážně? A jakou s tím máš zkušenost? A jak často jsi brala, nebo bereš? :sli @Sardelka ght_smile:

@Sardelka Vím, že to není moc dobré, ale bylo to na doporučení doktora. 2× jsem byla na ultrazvuku a stále čekal až MS přijde sama, včera už řekl, že bude lepší dat vyvolavacku. Jen doufam, že to pomůže jak má 😁 Alkohol nepijeme ani jeden a s gynex jsem také jednou zkusila, ale opět mi jen rozházel cyklus, je pravda, že jsem ho potom vysadila, možná kdybych mu dala čas a brala více měsíců tak by se to srovnalo.

• Citovat
  • Nahlásit
80
29.4.21 16:17

Popravdě nevím :nevim: začala jsem brát po vysazeni HA před skoro 3 lety, měla jsem dlouhé cykly (45 dní) a podezření na PCO, chvilku jsem užívala a cyklus se postupně “srovnal” a zkrátil na cca 30 dní, pak jsem to nějakou dobu flinkala a brala jen občas. Teď od začátku roku piju poctivě zase 2 sáčky denně, doufala jsem, že mi pomůže prodloužit LF, ale to se zatím nestalo :zed: Ale ovulace chodí každý měsíc, tak to třeba trochu účinkuje :nevim:
Teď zkouším drmek a B6 na tu LF a zatím se nezadarilo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1767
29.4.21 16:20

Prumerna zdrava zena do dvaceti peti let ceka na planovane dite 4-5 mesicu. Po tricitce uz je to 6-7 mesicu.
Moje rada zni: Nehrot to tolik, proste se milujte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 17:41

@Piggi Tak to zní moc dobře. Jsem zvědavá jak to bude učinkovat u mě. Jelikož jsme to nijak nehrotily, tak ani nevím zda a kdy ovuluji ani jaká je LF, takže jsem si pro svou představu a poznání svého cyklu a těla nakoupila pro začátek ovulacni testy a uvidím :)

• Citovat
  • Nahlásit
347
29.4.21 19:46

Nám to trvalo 7 měsíců. Shodou okolností jsem 6tý měsíc byla u fyzioterapeuta, který mi řekl, že mám něco s pánví a že mi to napraví. A pak jsem začala brat kapky gynex od Energy. No a za měsíc jsem čučela na dvě čárky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 20:39

Ahoj holky, zatim prosim ponechat anonym.
Ja v lednu vysadila HA po 9 letech, jelikoz posledni dva mesice jsem porad uz jen spinila i pres HA.
Snazime se a porad nic.
Dve deti mam. Vzdy po vysazeni do 3 mesicu zadelano. A ted nic :(

Vim, ze to muze trvat, ale je to prostě jine. Hlavne s jinym partnerem.. Tak ze problem muze a nemusí byt u me.

Menstruace chodí v rozmezi 26-33 dní. Ale co me trápí, vzdy nez to mam dostat cca sest dni spinim pote mam az menstruaci. Nikdy jsem to tak nemela. Jestli se telo čistí jeste.. Nevim

Mate nekdo s takovým spinenim zkusenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
80
29.4.21 20:58
@Anonymní píše:
Ja v lednu vysadila HA po 9 letech, jelikoz posledni dva mesice jsem porad uz jen spinila i pres HA.
Snazime se a porad nic.

Vim, ze to muze trvat, ale je to prostě jine. Hlavne s jinym partnerem.. Tak ze problem muze a nemusí byt u me.

Menstruace chodí v rozmezi 26-33 dní. Ale co me trápí, vzdy nez to mam dostat cca sest dni spinim pote mam az menstruaci. Nikdy jsem to tak nemela. Jestli se telo čistí jeste.. Nevim

Já bohužel ano, spiním cca 3 dny a pak se teprve rozjede MS. I když nepočítám špinění, tak mám LF max 11 dní, takže nejspíš problém. Slyšela jsem, že by mohl pomoci pyridoxin (vit B6) teď jo beru první měsíc, ale zatím bez úspěchu, naopak to nejspíš přijde ještě dřív :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 21:36
@Anonymní píše:
Snazime se a porad nic.

Ahoj, jak dlouho se snažíte po vysazení? A píšeš, že s jiným partnerem, ano je možné, že to není v tobě, ale v partnerovi. Vlastně mám stejný “problém”. Mám syna když jsem otěhotněla bylo mi 20 a bylo to do 3 měsíců. Teď je mi 29 a stále nic pul roku. Mému muži je přes 40, žádné děti nemá ( bývalá nechtěla) také už mě napadlo jestli tam není problém spíše u muže, každopádně s doktorem jsme domluveni, ze pokud do podzimu nic, začneme řešit 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
AH
173
30.4.21 21:28
@Anonymní píše:
Zdravím ženy 🙂
S mužem se snažíme o miminko už 6 měsíců, bohužel se nám stále nedaří, ale nevěšíme hlavu. Momentálně čekám na MS kdy mi kotryhelový čaj dost prodloužil cyklus - prave jsem 45 DC a včera pichnutá vyvolávačka, takže vše od znovu 🙂 Cca týden piji sáčky Inofolic, tak snad to k něčemu bude. Pojďme si dát nějaké rady, zkušenosti a podporu 🙂

Pokud by mi kontryhel takhle prodlouzil cyklus, nepila bych ho. Mne taky nesedl a akorat vse rozhazel. Pokud nemas problem s cyklem (je pravidelny a idealne mas od doktorky potvrzeno, ze ovulujes), tak bych do sebe nic ovlivnujiciho cyklus a hormony necpala (caje, drmek, jerab, gynex, kontryhel apod). Zkus zajit k dr, at ti na tu ovulaci koukne. Urcite bych ale brala kyselinu listovou a myoinositol ( ja ho brala takhle ze sportovnich doplnku jako cisty myoinositol, nebo pak fertiprona/nosifol/inofolic), protoze ma overeny vliv na kvalitu vajicek i embrya.
Po sve zkusenosti bych zkusila poslat chlapa na spermiogram. Kdybyl vysel blbe, tak na kazdy nasazeny lek ci vitaminy se ceka 3 mesice nez se to projevi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 12:02

@AH Ahoj, kotryhel jsem už nepiji a ani s nim už začínat nebudu. Už cca týden pijí Inofolic jeden sáček denně a užívám kyselinu listovou. Stále čekám na MS - 5 dni po vyvolavacce a stále zatím nepřišla, jakmile přijde začnu užívat Inofolic 2× denně + vitamin E a listovku. Ohledně ovulace, koupila jsem si ovulacni testy tak zkusím 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
105
2.5.21 12:24

Ahoj holky,
přidávám se k vám 🙂 s manželem se snažíme od září. HA jsem vysadila před rokem a půl. Cyklus mám pořad stejný, 30-31 dní. Vyzkoušela jsem kontryhelovy čaj, ale nikdy jsem ho nepila dostatečně dlouho- zapominala jsem 🙈. Nyní měsíc užíváme s manželem Fertility blend, tak čekáme na zázrak 😃 jinak moje doktorka řekla, ze máme počkat do září, kdyby to neslo, pak se to začne řešit. Napadlo nás s mužem, ze by si zašel na spermiogram sám na vlastní zadost. Tak uvidíme co dal 🙂 jinak zítra bych to měla dostat, takže začne asi snažení zas nanovo 😃
Všem držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat