Kontryhelový čaj - kdy pít

236
29.4.21 13:18

Kontryhelovy čaj kdy pít

Ahoj holky dnes jsem si koupila kontryhelovy čaj lékárnice mi řekla že se pije týden před ms. Ale já jsem zrovna dneska po ms můžu ho dneska začít pít do OVU?? Nebo mám čekat do Ms já mám ms jak kdy takže vůbec netuším kdy my přijde zrovna tento měsíc přišla o 6 dní dřív než měla přijít.
Takže mohu ho dneska začít pít?? Děkuji moc za odpověď a přeji vám hezký den :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34235
29.4.21 13:27

Při snažení by se měl pít jen od MS do ovulace, protože je to fytoestrogen a ten není ve druhé fázi cyklu žádoucí. V první fázi ale podporuje růst sliznice. Mimo snažení ho můžeš pít prakticky kdykoliv v nějakých cyklech s přestávkami, je víc verzí. Některé ženy ho pijí pravidelně ve dnech krvácení, že zmírňuje nejen krvácení, ale i bolest, jiné pijí celý měsíc a potom měsíc pauza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
893
29.4.21 13:29
@Sovička 00 píše:
Ahoj holky dnes jsem si koupila kontryhelovy čaj lékárnice mi řekla že se pije týden před ms. Ale já jsem zrovna dneska po ms můžu ho dneska začít pít do OVU?? Nebo mám čekat do Ms já mám ms jak kdy takže vůbec netuším kdy my přijde zrovna tento měsíc přišla o 6 dní dřív než měla přijít.
Takže mohu ho dneska začít pít?? Děkuji moc za odpověď a přeji vám hezký den :hug: :kytka:

Mate doufam klasicky sypany? Sackovy stoji za ho*no. Jinak ja zacinala pit po skonceni ms. A nepijte ho jen do ovulace, ale pijte ho az do dalsi ms. Proste ho pijte furt, krome doby, kdy menstruujete. A nejlepsi je v kombinaci i se sypanym malinikem. Otehotneni temer zaruceno, overeno x kamaradkama a znamyma 😅 Teda pokud je i partner v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 13:43

Já jsem ho pila 2 dny v týdnu před snídaní, měla jsem to tak doporučené od léčitele a zabralo to :)

• Citovat
  • Nahlásit
323
29.4.21 13:49

Při snažení se má pít od 1. DC do ovulace (po ovulaci už může mít negativní vliv). Ale klidně můžeš začít i teď po MS :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
29.4.21 14:15

@janikema90 lékárnice mi doporučila sackovy že hodně lidí si ho kupuje tak jsem si jo vzala tento čaj mám poprvé takže vůbec nevim :mrgreen: :mrgreen: tak tedauzi pít už od dneška až do Ms??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25459
29.4.21 14:32

Já jsem ho pila na doporučení paní z přírodní lékárny od začátku ms do potvrzené ovulace. Měřila jsem bt, takže to bylo cca 3-4dny po ovulaci. Takže posledních 8-11 dní před ms jsem ho měla vysazený. A rozhodně sypaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 14:50

Ahoj, pila jsem kotryhel 2 měsíce. První v prosinci po přečtení kladných recenzi při podpoře početí a totálně mi natáhl cyklus místo 30 dni na 46. Pak zas 2 měsíce bez kotryhele a cyklus 27 a 29 dni. V březnu jsem mu dala ještě šanci a znovu protáhl cyklus, prave jsem 45 DC a včera pichnuta vyvolavacka a uvidím. Pila jsem ho od začátku MS 14 dni. Za mě špatná zkušenost 😏

• Citovat
  • Nahlásit
893
29.4.21 15:09
@Sovička 00 píše:
@janikema90 lékárnice mi doporučila sackovy že hodně lidí si ho kupuje tak jsem si jo vzala tento čaj mám poprvé takže vůbec nevim :mrgreen: :mrgreen: tak tedauzi pít už od dneška až do Ms??

Sackovy caje jsou dobry tak mozna k buchte na snidani 😀 Jinak nemaji efekt. Sackovej caj neni tak zdaleka silnej jako sypanej. Lekarnice vi prd, kupte si nekde ve zdrave vyzive sypanej.
Pijte ho klidne od dneska. A ja na doporuceni pila az do ms (ze ma negativni vliv po ovulaci na pripadne zahnizdeni je kravina). Ja to proste pila tak, jak mi bylo doporuceno a ozkouseno. Otehotnela jsem prakticky hned 😀.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat