6+6 jen žloutkový váček

49
23.6.20 08:34

6+6 jen žloutkový váček

Ahoj, jsem dnes 7+0 dle menstruace, včera jsem byla na kontrole, kdy v 6+6 určených dle utrazvuku byl jen gestační a žloutkový váček, žádná srdeční akce ani plod.
Nabráno HCG, hodnota 24 000, měla jste to některá taky tak, že i přes tuto hodnotu HCG by šlo o neprosperující těhotenství?
Moc děkuji za příspěvky
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1219
23.6.20 08:41

Ahoj. Takhle brzo je dobrý vždy 1-2 týdny počkat. Držím pěsti! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
23.6.20 08:48

Mela jsem 45tis. Bohuzel afetalni vejce. V 10tt podstoupena revize. Dali mi cas. Drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 09:01

Ve 4+5 jsem měla HCG 1700 a vidět byl jen gestační váček, za týden gestační a žloutkový váček a za další týden embryo se srdíčkem (nevím teda kolik bylo HCG ale asi hodně když se po 2 dnech zdvojnásobuje). Vydrž do další kontroly, každým dnem je vidět něco víc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
49
23.6.20 09:15

Zítra jdu právě zase na krev, jestli se bude hodnota zvyšovat, no, je to hodně velký stres, v březnu jsem v 8. týdnu samovolně potratila, tak teď už by to bylo podruhé, ale vím, že pokud to tak má být, tak to stejně neovlivním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 09:25
@Petilina píše:
Zítra jdu právě zase na krev, jestli se bude hodnota zvyšovat, no, je to hodně velký stres, v březnu jsem v 8. týdnu samovolně potratila, tak teď už by to bylo podruhé, ale vím, že pokud to tak má být, tak to stejně neovlivním.

Chápu, před tímhle těhotenstvím jsem prodělala ZT. Napsala bych ti ať se nestresuješ ale vím že to nejde, tak se drž :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
49
23.6.20 09:32

Potěšila mně dneska sestra, že hodnota 24000 je dost vysoká, že by to mohlo být v pořádku, ale jak píše kryspina, může to být zavádějící, prý je dobré i to, že je žloutkový váček, že by to bylo horší, kdyby byl jen gestační, no uvidíme. ale jsou to nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
24.6.20 15:21

Ahoj, tak jsem dneska volala na výsledky krve, HCG v pondělí 24 290, dnes ve středu 25 748
Nárůst je, ale zdá se mi nízký, nevím, zda i při těchto hodnotách se má zdvojnásobit co 2 dny.
Dobré je, že neklesá, ale zdá se mi to nízké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7371
24.6.20 15:23

@Petilina tak ten nárůst je fakt minimální, co ti na to řekl doktor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
24.6.20 15:31

Že budeme čekat ještě koncem týdne na ultrazvuk a pak se uvidí.
Hrozné je, že je to už podruhé, v březnu spontánní potrat a teď tohle, tak nevím, co je špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21474
24.6.20 16:00

@Petilina nepreslechla ses?
Jinak žloutkový váček je v pohodě, myslím, že kde je, tam je i ebryo. Byť schované.
Ale ty hodnoty hcg…stojí.

Bohužel to takto působí, jakoby se vývoj zastavil. Co na to Dr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2151
24.6.20 16:12
@Petilina píše:
Ahoj, tak jsem dneska volala na výsledky krve, HCG v pondělí 24 290, dnes ve středu 25 748
Nárůst je, ale zdá se mi nízký, nevím, zda i při těchto hodnotách se má zdvojnásobit co 2 dny.
Dobré je, že neklesá, ale zdá se mi to nízké.

To je opravu málo. Od osmého týdne se zdvojnásobuje za cca 2 až 3 dny, ale tohle je bohužel stagnace v tak nízkém týdnu.
Držím palce, ale osobně to moc dobře nevidím :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
24.6.20 16:27

Právě, že nepřeslechla, nechala jsem si zavolat k telefonu i doktora, řekl, že má jako lékař největšì zkušenost s narustem v drivejsich tydnech, kdy narusta vice, ze v tomto tydnu jiz mene, ale i presto se jemu samotnemu to zda jako maly narust, takze dalsi ultrazvuk a dle toho se bude resit dale, ale ja jsem odhodlana jeste pockat, nez svolim k dalsi revizi, jelikoz nekrvacim ani nemam zadne jine problemy, nechtela bych zabit plod, u ktereho by se mohla srdecni cinnost jeste rozbehnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21474
24.6.20 16:30

@Petilina rozhodně vyčkej. Ono je to těžké, kdyby ti nebral zase hcg, byla bys v klidu.

Držím palce moc. Ale spíse to vypadá na zamlklé. Chtěla bych se mýlit :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 16:40
@Petilina píše:
Právě, že nepřeslechla, nechala jsem si zavolat k telefonu i doktora, řekl, že má jako lékař největšì zkušenost s narustem v drivejsich tydnech, kdy narusta vice, ze v tomto tydnu jiz mene, ale i presto se jemu samotnemu to zda jako maly narust, takze dalsi ultrazvuk a dle toho se bude resit dale, ale ja jsem odhodlana jeste pockat, nez svolim k dalsi revizi, jelikoz nekrvacim ani nemam zadne jine problemy, nechtela bych zabit plod, u ktereho by se mohla srdecni cinnost jeste rozbehnout.

Já jsem byla na HCG 6+2tt (30.12) a měla jsem 46000.
Pak jsem byla za 10dní (to už není na obrázku) a měla jsem 102000.
Takže v tomto týdnu je nárůst ještě určitě dost výrazný.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama