6 let, teplota 3. týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Koty
Závislačka 3801 příspěvků 20.02.17 11:21
6let, teplota 3tí týden

Ahoj holky, už jsem bezradná. Syn chytl ošklivou chřipku, 8 dní měl špatně srazitelné horečky kolem 38,5-39,8. Od poklesu po těch 8mi dnech má zvýšenou teplotu něco málo přes 37. Občas je úplně bez teploty, ale včera jsem mu naměřila zase 37,7. Pak to kleslo samo a je zas bez teploty. Vypadá naprosto zdravě, chová se normálně, jí s chutí. U dr jsme byli 3×, pokaždé zkontrolovala jen moč. V akutní fázi měl zvýšené bílkoviny, teď už je moč v pořádku. Crp ani krev nebrala. Tvrdí, že jsou to dozvuky té chřipky, že je letos fakt hnusná. Ale tak dlouho?? Dnes je to 18tý den. Na kontrolu máme jít až v pátek, pokud by teploty přetrvávaly. Ale já už začínám trochu hysterčit, aby se něco nezanedbalo. Máte některá zkušenost s dlouhodobýma teplotama?

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 41956 příspěvků 20.02.17 11:28

Nemam, pripadne mi to dlouho, trvala bych na CRP a krevnim obrazu.

ivašot.
Kelišová 6577 příspěvků 20.02.17 11:42

Opravdu ta zvýšená teplota může být dozvuk chřipky, nicméně bych určitě trvala alespoň na kompletním krevním obrazu a CRP.

Halamka
Závislačka 3651 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 12:44

Tak alespon krev po tech 8 dnech vzit mohla.
Je pravda, ze jsem jednou lezela s chripkou take 3tydny, ale po tydnu bez teplot, jen bolesti kloubu a desna unava.
Pokud by mel jeste teploty, sla bych na krev, crp a pripadne stery. Nemyslim, ze by to bylo nadstadardni vysetreni, zvlast u ditete.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >