Reklama

Pes equinovarus rada

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ceramidy
Povídálka 11 příspěvků 20.02.17 08:45
Pes equinovarus rada

Maminky syn ma vadu na leve nozicce pes equinovarus a mame kafo dlazku. A me zajima kdy deti s touto dlahou zacly lezt chodit a jine aktivity dekuji za odpoved :-)

Reklama

Reakce:

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 20.02.17 08:53

@ceramidy chlapeček v blízkém okolí začal chodit v 18ti měsícich. Plazil se cca od 8 měsíců. Lezl až někde po roce.
Teď mu jsou čtyři, není to vůbec poznat.

jana9020
Kecalka 241 příspěvků 20.02.17 09:00

@ceramidy Dcera začala lézt v půl roce a chodit v 11 měsících, myslím, že vada by vliv mít neměla. Na FB je skupina dětí s touto vadou se spoustou informací a rad o průběhu léčby.

Shari81
Kelišová 5994 příspěvků 2 inzeráty 20.02.17 09:22

@ceramidy dcera začala chodit v 18m, poprvé si sedla i stoupla v 10m a od té doby obcházela nábytek, bála se pustit…přidej se k nám do skupiny: https://www.emimino.cz/…nkovani/189/?…

ceramidy
Povídálka 11 příspěvků 20.02.17 09:27

@jana9020 dekuji za odpoved na fb ve skupine jsem ale tam jsem se info nedozvedela, slo my jen o to jak to deti zvladaji s kafo dlahou :-)

Elca77
Nováček 5 příspěvků 25.06.17 12:34

Ahoj holky 16.6. Se mi narodila holcicka Klaudinka 4350g a 51 cm a je to moje 3 dite. Na porodnim sale jsem se dozvedela, ze ma neco s nozkou. V utery prisel ortoped a oznamil mi, ze ma mala pes eqvinovarus… Ted v Patek jsme byli v Brne na prvni sadrovani-posenti metoda. Jsem porad z toho hodne spatna, byl to pro me obrovsky sok. Nozicku mame jen jednu stocenou dovnitr… Budu rada, as Vase informace, zkusenosti a tak vubec :,(

jana9020
Kecalka 241 příspěvků 26.06.17 13:42

@Elca77 Naše Týnka se narodila s PEC na pravé nožce, ale věděli jsme to od cca 20 týdne. V září jí budou 2 roky a na nožku má krásnou. Jezdili jsme do Brna a k doktoru Ondrušovi a byli jsme spokojeni. Týnka bohužel nesnese dlahy na obě nožky a tak máme jen na jednu nožku AMD dlahu, od které jsme byli zrazováni, ale zatím vypadá nožka hezky. Neboj nožka bude po sádrování vypadat jako zdravá. Pak budete cvičit a nosit dlahy. Pokud mohu doporučit, tak po sádrování si vyřiďte dlahy na protetice ve Zlíně, nejlépe s odepínací tyčí. My dostali v Brně dlahy na pevno a byl boj do toho Týnku vůbec obout. Klidně se s jakýmkoliv dotazem ozvi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama