Otec má OČR, ale nestará se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 13:04
Otec má OČR, ale nestará se

Zdravím a prosím o zachování anonymu…
Dcera je nemocná a její otec, se kterým nežijeme navrhnul, že si vezme OČR. (Jinak jsem pro dceru měla zajištěno hlídání). Domluvili jsme se tedy na tom, že od pondělí- a pouze v případě, že se opravdu postará od pondělí do pátku. Dokonce mi řekl, že by potřeboval volno, proto jsem se ujišťovala, že se opravdu bude starat. V pátek jsem volala dětské doktorce, s tím že si tam otec taky zavolá a domluví se co a jak a případně by si pro OČR přišel v pondělí. Dnes mi její otec píše, že dceru vyzvedne až v úterý, na což jsem řekla, že pokud tedy až v úterý, tak si OČR taky vezme až od úterka. Z něj vylezlo, že už ho má napsané už od pátku! (dnes v neděli měl jít na noční, asi proto mu doktorka napsala paragraf už od pátku). Vytočená jsem řekla, že si v tom případě pro dceru přijde už dnes, odvědil, že v úterý tak jak řekl. Prostě nadiktoval a tečka. Jak byste, ženy, reagovaly? Díky ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Helileli
Závislačka 2954 příspěvků 19.02.17 13:11

Jak může jít na směnu a zároveň uz mít OCR? Já bych mu napsala, že mu tam teda pošlu kontrolu, bude mít problém on i zamestnavatel.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 13:12

@Helileli On právě na tu noční dnes už nepůjde..o to mu šlo, aby měl OČR, ale starat se nechce…

Helileli
Závislačka 2954 příspěvků 19.02.17 13:15

Jo takto, tak v tom případě bych zítra zavolala na sociální zabezpečení (oni to vyplácejí, ne?) a řekla, že otec má napsanou OCR od pátku, ale ještě se nestačil dítě vyzvednout, co mám dělat.

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 19.02.17 13:16
@Anonymní píše:
@Helileli On právě na tu noční dnes už nepůjde..o to mu šlo, aby měl OČR, ale starat se nechce…

ten je ale!!! Řekla bych mu asi, at očr zruší a pokusila bych se obstarat hlídání podle tvého puvodního plánu. Prostě si chtěl jen odpočinout a nemoc holky se mu hodila :pocitac:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 19.02.17 13:16

Byla bych nasra. ná :nevim: Jinak těžko říct co s ním zmůžeš a jak moc to chceš řešit případně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 13:17

Jediné na co se zmůže, je motat hlouposti jako např. že mu bráním dceru vídat. ve skutečnosti ji vidí cca 1 odpoledne za 3 týdny, na víkendy si ji nebere, o to ho musím občas i žádat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 13:20

Tak teď to upřesnil, že OČR ještě nemá, půjde pro něj až v to pondělí-ale bude ho mít psané od pátku, ale i tak si dceru chce vyzvednout až v úterý.. :nevim:

Anna766
Hvězda diskuse 70659 příspěvků 19.02.17 13:23
@Anonymní píše:
Jediné na co se zmůže, je motat hlouposti jako např. že mu bráním dceru vídat. ve skutečnosti ji vidí cca 1 odpoledne za 3 týdny, na víkendy si ji nebere, o to ho musím občas i žádat.

Pěkný hajzlík s prominutím. A říct že ho nahlásíš by nepomohlo? To by se nezalekl?

Aghata
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 19.02.17 13:24

Očr mu vystaví lékařka tvé dcery ne? tak ji v pondělí ráno zavolej, že o dceru celou dobu pečuješ ty, že si ji otec ještě nepřevzal. Dál bych postupovala dle toho, zda je očr již vystavené a on si ho jen půjde papírově vystavi, nebo ho lékařka teprve začne vypisovat.

arinecka
Závislačka 4781 příspěvků 19.02.17 13:25
@Anonymní píše:
Zdravím a prosím o zachování anonymu…
Dcera je nemocná a její otec, se kterým nežijeme navrhnul, že si vezme OČR. (Jinak jsem pro dceru měla zajištěno hlídání). Domluvili jsme se tedy na tom, že od pondělí- a pouze v případě, že se opravdu postará od pondělí do pátku. Dokonce mi řekl, že by potřeboval volno, proto jsem se ujišťovala, že se opravdu bude starat. V pátek jsem volala dětské doktorce, s tím že si tam otec taky zavolá a domluví se co a jak a případně by si pro OČR přišel v pondělí. Dnes mi její otec píše, že dceru vyzvedne až v úterý, na což jsem řekla, že pokud tedy až v úterý, tak si OČR taky vezme až od úterka. Z něj vylezlo, že už ho má napsané už od pátku! (dnes v neděli měl jít na noční, asi proto mu doktorka napsala paragraf už od pátku). Vytočená jsem řekla, že si v tom případě pro dceru přijde už dnes, odvědil, že v úterý tak jak řekl. Prostě nadiktoval a tečka. Jak byste, ženy, reagovaly? Díky ;)

Asi bych byla naštvaná, pokud má napsané OČR od pátka a vezme si jí až v úterý tak to je mazec. Takže do práce nejde z důvodu starání se o dítě které doma nemá, hm chytrák. Napsala bych mu že hlídání mám zajištěné, OČR ať ukončí a hotovo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 13:28

@Aghata Samozřejmě se naštval a řekl, že půjde do práce a dceru mám dát, kam jsem původně chtěla. To je mu podobné.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49037 příspěvků 19.02.17 13:36

Nic, když je hajzlík, tak bych se v pondělí od pátku vzala OČR já a t se třeba picne.

arinecka
Závislačka 4781 příspěvků 19.02.17 13:37
@Anonymní píše:
@Aghata Samozřejmě se naštval a řekl, že půjde do práce a dceru mám dát, kam jsem původně chtěla. To je mu podobné.

Aha, takže potřeboval jen volno, to měl a zbytek ho nezajímá.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 19.02.17 13:38
@Anonymní píše:

Tak je to vyřešeno, ať si jde do práce :palec:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >