6.měsíc- ani deko nahoře????

3143
18.2.09 20:05

6.měsíc- ani deko nahoře????

Holky mám dotaz, protože je mi to už divné- a v poradně mi nic neříkají.
Než jsem otěhotněla měla jsem 93,5 kg. Fakt!!!!Prostě tlustá mamina.
Teď jsem na počátku 6.měsíce a ještě jsem nepřibrala ani deko, spíše jsem půl kila pod váhou.Mám 93kg.Nezvracím, nic, nehýbu se :D Jen jím fakt méně- ne schválně, ale nemám hlad.Nemáte to také někdo? Docela mě to začíná znepokojovat, když čtu jak mamči v 6. měs. mají navíc 6,8,11 kg.
Sice si říkám, že mám fakt zásoby, a můžu hubnout- opravdu hubnu- menší zadek, podbradek, no vše. Bojím se, aby to nebylo něco vážnějšího. Mimi je v pořádku a taky všechna krev vyšla dobře, to by se asi něco projevilo, že? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
18.2.09 20:10

U prvního dítka jsem v pátém měsíci měla o 5kg míň, než na začátku těhotenství. Bylo mi teda hooodně zle. Ale jedla jsem - ale míň.
Myslím, že u tebe to bude změnou životosprávy a hormonama. A neboj. Dr by ti určitě řekla, že něco není v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23871
18.2.09 20:13

Myslím si, že je to v pořádku. Moje švagrová byla před otěhotněním taky kus ženské. Něco kolem 100 kg. Před porodem měla o asi 5 kg ještě míň než před těhu. Miminko si prostě mělo z čeho brát a krásně prospívalo. Narodil se kluk jak buk, skoro 4 kg :-)
Pohodový zbytek těhu a zdravé mimčo přeju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
18.2.09 20:13

Jé Aladino díky- hned se cítím lépe. :D tedy 5 kg méně to je síla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
18.2.09 20:15

Holky, vy mi děláte radost- já už jsem si četla katastrofiké scénáře, cukrovka, preeklampsioe, rakovina- ta mě vystrašila nejvíc. Jo holt nesmím hned vše studovat na internetu, pak se stresuju. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fyzikarka
18.2.09 20:21

Kačko,
neboj,taky mě byl kus před otěhotněním.Do 20.týdne jsem zhubla 12kilo a pak jsem do porodu přibrala 4kila. Lukášek měl 3,9kilo při narození.Teď mám o 15klio míň,než před těhotenstvím a jednoznačně mi to prospělo.

• Nahlásit
  • Citovat
5252
18.2.09 20:28

Ahoj,tak já začínala na 72 kg a do 24 týdne jsem nepřibrala nic,teď začínám 30 týden a mám nahoře 4kg,doktor mě spíš pochválil,že se držím :lol: Ale teď mi začalo chutnat až moc,takže to vidím,že se to rozjede :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
18.2.09 20:30

tiše nahlas závidím a doufám,že tentokrát to bude i můj případ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
18.2.09 23:49

Kačko teta mého muže zhubla při obou těhotenstvích.
jedla jen pečený kuře, který hnedka i vyhodila ven (rozuměj vyzvrátila), a paradox byl, že pak měla ooooooobří mimina!! Kolem 5 kil.

Pokud miminko roste v bříšku normálně, tak buď spíš nevýslovně šťatná.
Já jsem se vyžrala o 20 kilo, takže na konci jsem vážila taky 90 :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
19.2.09 08:32

Ahoj, já to měla úplně stejně, nepřibírala jsem, do 7měs spíš hubla. A těhu jsem končila se 4 kg na víc. A po porodu byo hned dole 11, šla jsem z porodnice hubenější, než před otěhotněním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nikynka86
19.2.09 09:30

Ahojky
taky si myslim,ze je individualni a neni treba se bat a panikarit…
Ja jsem taky do toho 20tt skoro nepribrala,mozna 1kg,pocatecni vaha byla 80kg a 172cm,ale ted jsem ve 35tt a nahore mam uz 11kg,takze vazim 91kg 8O doufam,ze to po porodu pujde dolu,ale nepripadam si plna :,-(la…rekla bych ze mam vetsinu v brisku a prsech…

• Nahlásit
  • Citovat
8602
19.2.09 09:35

Tak to ti můžu jen závidět,já zase přibírám asi ze vzduchu :evil: a to se fakt hodně omezuju a mám nahoře 12 kg,no co mám dělat. :roll: jíst prostě přestat nemůžu.takže počítám s minámálně 20 kg nahoře :evil: :evil: ale doufám že to bude jako minule, a bude to hned dole.

myslím že můžeš být v klidu,miminko má z čeho brát,hodně maminek,co byly silnější,tak přibraly hrozně malinko.to jen já musím být extrém :twisted: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
19.2.09 09:39

Re: 6.měsíc- ani deko nahoře????

k.a.c.k.a. píše:
Holky mám dotaz, protože je mi to už divné- a v poradně mi nic neříkají.
Než jsem otěhotněla měla jsem 93,5 kg. Fakt!!!!Prostě tlustá mamina.
Teď jsem na počátku 6.měsíce a ještě jsem nepřibrala ani deko, spíše jsem půl kila pod váhou.Mám 93kg.Nezvracím, nic, nehýbu se :D Jen jím fakt méně- ne schválně, ale nemám hlad.Nemáte to také někdo? Docela mě to začíná znepokojovat, když čtu jak mamči v 6. měs. mají navíc 6,8,11 kg.
Sice si říkám, že mám fakt zásoby, a můžu hubnout- opravdu hubnu- menší zadek, podbradek, no vše. Bojím se, aby to nebylo něco vážnějšího. Mimi je v pořádku a taky všechna krev vyšla dobře, to by se asi něco projevilo, že? Děkuji.

Měla jsem to stejně, přibrala jsem ve všech těhu přiměřeně, vždy až na konci, ale to bylo tím, že mám „solidní“ základ :D
Po porodu jsem vždy zhubla na původní váhu, víc jsem přibrala až po narození Eluše, ale doufám, že až dokojím, půjde to dolů.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
19.2.09 10:02

Holky tak moc díky. :D samozdřejmě jsem na jednu stranu ráda, že nepřibírám, ale na druhou jsem se fakt znepokojovala, teď jsem v pohodě. Ještě jednou díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4607
19.2.09 13:56

Ahojky Myslím že je vše v pořádku, nemusíš tloustnout a přibírat, já jsem začínala s váhou 75 kg ( měřím 159 cm ) do porodu jsem za poslední dva měsíce přibrala 5 kilo, malej měl 4360 g a 54 cm a já o 12 kg méně. Miminko má z čeho brát, jak mě bylo zděleno a pro nás silnější maminy je to jen dobře! :wink:
přeju zdravé miminko a pohodový porod!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama