6.týden těhotenství a žádné příznaky

Anonymní
26.3.16 10:34

6tt a žádné příznaky

Prosím anonymně, zatím to ještě nechci ofic. rozhlašovat. Chtěla jsem se zeptat, zda je zde také někdo, kdo v ranném těhu nepociťuje žádné příznaky? No, u mě je tedy únava neskutečná, ale jen dopoledne. Odpoledne můžu být aktivní a vše v poho. Občas mám citlivější prsa, ale jen chvilku. Pak už zase nic. Špatně mi není. Testy krásně sílí. Ale děsí mě, že jsem jinak ok… Je to v pořádku? Máte to taky tak některá? K dokt. se chystám až tak za týden, mám za sebou dvě nevydařená těhu, tak se i bojím.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9269
26.3.16 10:39

Ale tohle jsou těhu příznaky. :mrgreen: Klídek, špatně ti ještě může být. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5532
26.3.16 10:41

Ahoj, měla jsem to tak, že jsem těhotná, jsem zjistila v nějakém 4-5 tt, protože jsem neměla menses a udělala si test, kdybych se na to vybodla, tak dokud mě nezačalo růst břicho, nijak bych neměla jak zjistit, že jsem těhotná (kromě vynechané menstruace). Nikdy jsem neměla ranní nevolnost (nikdy jsem nezvracela) nebo mi nebylo špatně, jedla jsem všechno ani jsem neměla nějaké reakce na nějaké vůně, dokonce jsem neměla ani nijak citlivá prsa… později mě trochu pálila žáha a nechutnalo mi kafe, ale jinak fit, chodila jsem na výlety, túry, do práce až co to šlo a bylo mi fajn. Celkově jsem měla super těhotenství, hodně jsem si to užívala… Takže podle mě je to úplně normální. Podotýkám, že sem byla těhotná poměrně ve vysokém věku (38 let), a bylo to prostě úplně v pohodě, co se týče nějakých příznaků:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
26.3.16 10:41

To jsem si v 6tt říkala taky. Ty opravdové nevolnosti u mě přišly v 8 - 11tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
26.3.16 10:49

Mne zacaly nevolnosti vzdy uderem 6.tt,prsa me extra nikdy moc nebolela a unava zacala par dnu taky kolem 6.-7.tt…
Chce to hlavne klid 8),ikdyz nervy chapu :hug: (viz metriky),mam je dodnes i pres suprovy 1.screening :palec: :srdce:…ted polevuji nevolnosti, unava a ja nervuju o 106 :?!
Vsechno bude urcite dobry, musime verit :kytka:!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
26.3.16 10:54

Copak je nutné v 6 tt mít nějaké echt příznaky? Některé neví o svém těhotenství klidně vůbec. Jiné ho prozvrací až do konce.
Nech bejt, jsi teprve na úplném začátku. Možná za týden pochopíš, že založení této diskuse bylo úplně zbytečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
26.3.16 10:58

Buď ráda :) u prvního jsem se prozvracela do 6 měsíce, byla úplně ko, teď jsem jen únavena, taky bych nevěděla ze jsem tehu nebýt bez ms..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20317
26.3.16 11:11

Proč chtěj všechny čerstvě těhotné, aby jim bylo zle? Určitý druh masochismu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
26.3.16 11:20
@Svistice píše:
Proč chtěj všechny čerstvě těhotné, aby jim bylo zle? Určitý druh masochismu?

Nejspíš :nevim:
Mně nebylo nikdy nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
26.3.16 11:42

Ahoj, jsem na tom stejně. Taky 6tt a nic mi není :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20317
26.3.16 11:55
@Klementyna píše:
Nejspíš :nevim:
Mně nebylo nikdy nic..

Já taky neměla nikdy vyloženě těhotenské nevolnosti. Jen únava, občas žaludek na vodě, u prvního pár týdnů citlivá prsa (ale rozhodně ne od 6. týdne).
Takže vcelku „bezpříznakové“ těhotenství. A fakt mi teda není líto, že jsem stejně jako kamarádka neobjímala několikrát denně záchodovou mísu po dobu 4 měsíců. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
26.3.16 12:27

Neboj ono to ještě může přijít. Taky jsem byla uplně bez příznaků. Přišlo to na mě v osmým týdnu a to tak že jsem kolikrát nemohla jít ani do práce. Byla jsem KO asi dva měsíce. Nerouhej se. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
26.3.16 12:30

Buď ráda že ti nic není. Nevím, proč všechny těhotné tolik touží po příznacích, co jsem tak viděla kamarádky, tak nic moc… Já měla obě těhotenství úplně bez příznaků, akorát podle rostoucího břicha bylo jasné, že jsem těhotná a i to až od druhého trimestru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13426
26.3.16 13:00

Mě teda taky nic extra nebylo - pouze kolem termínu ms trochu tlaky v podbřišku a bolest vpravo v noci při otáčení (teď se mi to v 15tt vrací), prsa nic, nezvracím, špatně mi není, žádné změny chutí a nesnášenlivost k různým vůním…jen občasný pálení žáhy. No a pak jsem trpěla neskutečnou večerní únavou a to hlavně v době od cca 5.-12tt…buď ráda, že ti je fajn, nestresuj a užívej si to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
26.3.16 13:22

Buď vážně v klidu, i když vím, že těhuli vyděsí vše :D ale u prvního těhu jsem neměla žádné příznaky snad do 20tt, prsa mě nebolela před ani po porodu, to jsou jen příznaky, ale né nutný proces ;) plus každý vnímá příznaky jinak a někdo je ani nevnímá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama