7 den po EG na testu duch

3
1.3.21 14:56

7 den duch.

Ahojte, som 8mi den po ET. Vcera som si robila test a je tam vidiet slabucky duch. No ked som si robila test dnes nic tam nieje. Je mozne ze to bol este pregnyl? Alebo? Dakujem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2556
1.3.21 15:11

@Michel_P ano, je možné, ze to ještě byl. Někdo má i 13 dni po.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
1.3.21 15:12

Kolika denni embryo? Stejny vyrobce testu oba dny? Ja uz mela 7 den po 6 dennim embryu bud ms, nebo duch

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.3.21 15:17

@Melodie91 mali sme predlzenu kultivaciu, takze 5dnove. Rano som pouzila iny ale neskor ten isty test. Ale je pravda ze vcera bol test pod prudom dlhsie ako dnes. Moze to byt aj tym? Ja som s toho uplne zmetena. Ale nechcem to este vzdavat. Pretoze mi je uz dva dni na vracanie ale to zas moze byt nieco celkom ine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.3.21 15:19

@HandulkaK dakujem pekne. Ja som mala nizke davky pregnylu. Lebo som mala predtym hyperstimulku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
1.3.21 15:25

Ja tedy po KET, bez Pregnylu, ale sesty den duch, sedmy nic. Osmy a devaty jsem se na to vybodla, neb jsem si rekla, ze to zase nevyslo. Desaty den jsem testla s tim, ze vysadim leky… a dalnice.

Vyse HCG na uplnem zacatku kolisa. V moci je hormonu uz tak malo, nekdy min nez malo :o) A do toho i stejna znacka testu nemusi zareagovat uplne stejne. Ja mela stejny test, cely prouzek byl ale v porovnani s temi dalsimi mirne svetlejsi - jasnejsi bily papir, plast, min ruzovy kontrolni pruh. Mozna nahoda, nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
1.3.21 16:44

@Tajeka výše hcg určitě několísá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
1.3.21 16:58

Ano HCG vážně nekolísá. Bud je to těhotenství Ok a HCG roste a nebo se neuchytí a následně odejde s ms. To možná vzroste a pak klesá. Nicméně se HCG drží v těle ještě dlouho a testy na něj reagují. Kolísá možná jen tak ten test, někdy jsou zrádný. Přeju štěstí :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
1.3.21 17:28
@karkarka píše:
@Tajeka výše hcg určitě několísá.

Ja se urcite nechci hadat. Ale rekla mi to takto sama doktorka. A i obecne koncentrace HCG v moci neni prece porad stejna - viz jak casto chodi na zachod, jak moc pije a tak. Zvlast, kdyz to test takhle na zacatku sotva zachyti. No nevim, jen jsem predala, co mi na to tenkrat rekla mudra :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
1.3.21 17:36
@Tajeka píše:
Ja se urcite nechci hadat. Ale rekla mi to takto sama doktorka. A i obecne koncentrace HCG v moci neni prece porad stejna - viz jak casto chodi na zachod, jak moc pije a tak. Zvlast, kdyz to test takhle na zacatku sotva zachyti. No nevim, jen jsem predala, co mi na to tenkrat rekla mudra :(

Ano koncentrace HCG v moči se muže mírně lišit ale HCG v těle ti nekolisá. Jen si to špatně podala :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
1.3.21 18:05

@Tajeka v moči může hcg být víc naredena kvůli pití atd.ale hcg v těle při prosperující těhotenství nikdy několísá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat