Sedmiměsíční při otáčení se staví mosty

31
20.12.19 23:10

7 měsíců staví mosty

Ahoj holky má někdo zkušenosti? Mám 7 měsíční holčičku která se otáčí na bříško a z bříška na záda ale co mi teď začala dělat je že když je na zádech prohne se do Mostu hlavičku opřenou o zem a nožička se soupe dozadu je to docela děsivé protože se hodně prohýbá a někdy se bojím že by si zlomila vaz ale ona se u toho směje hlídám ji a když to vidím že už je to moc tak ji dám radši zase na bříško. Chci se zeptat jestli s tím má někdo zkušenosti dělá to docela často když ji nebaví už hračka nebo se vzteká dělá mi i u přebalování přijde mi že zjistila něco nového a chce to dělat pořád. Předem děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
197
20.12.19 23:13

Ahoj, syn mi tohle taky delal, ale uz pd 4mesicu! Bylo to desive, taky jsem se bala, ze si ublizi, ale mel to jako formu pohybu a premistovani z bodu A do bodu B.Ve cviceni mi ucitelka rekla, ze se s tim jeste nesetkala :nevim:,prestal to delat az zacal lozit kolem tech 6-7mesicu. Myslim, ze az se tva dcerka nauci neco noveho take prestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20509
20.12.19 23:16

Dělali to obě děti, čekala jsem kdy si zlobí vaz brrrr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
20.12.19 23:18

@soustruznice
Ahoj mě právě přijde taky že tím jak se odráží tak se dostane tam kam chce a hyba se jinak se ještě neplazi a a když se chce někam dostat tak se buď odkutálí a nebo dělat tohle chci se zeptat a nechala jsi ho to delat nebo jsi dělala nějaké opatření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
20.12.19 23:21

@ka2ka
A přešlo to nebo jsi s tím něco dělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20509
20.12.19 23:28
@nikakola píše:
@ka2ka
A přešlo to nebo jsi s tím něco dělala?

nechala jsem je a přešlo to časem se začali točit jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
20.12.19 23:36

Taky nam to delala… dokonce mela i sjete kolecko vlasu… bylo to desivy, ale kdyz jsem rezignovala, nejak ji to preslo… a hlavne kdyz se naucila plazit, tak tohle delat prestala.. jinak mi prijde, ze kazdy obdobi ma nejakou serii na oko strasne vypadajicich pohybu… 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
20.12.19 23:51

@Xmichaelah
Mno vypadato šílené až z hororu ale ona se u toho směje a já hrůzu s toho tak doufám že ji to přejde kolečko sjeté tam má taky až na pleš ale to už má dýl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat