Přítel volno + miminko zaknuci

Anonymní
20.12.19 07:22

Přítel volno + miminko zaknuci

Zdravím všechny…povezte co mám dělat? Přítel je zvyklý vstávat 5.15 do práce takže je vše v pořádku ale od včera má volno a malá si začla v 3.30 povídat trvalo to asi 5 min nešlo jí utěšit tak jsem okamžitě šla vedle s ní a až usla v 5.30 ráno tak jsem se vrátila zpět do postele. Kolem 6 ráno se jí něco asi zdálo zasklebila se a zaknucela - toť vše! Přítel se převalil a řekl achjo…říkám si no neřeším to. A kolem 7.00 vstávala a zaknucela JEDNOU vzala jsem si ji a šla vedle protože jsem věděla že už vstava. Přítel opět po jednom zaknuceni v 7 prohlásil achjo…pak vstal a šel kolem mě jako bych byla vzduch..říkám mu co je jako já jsem vzduch? A říká mi : nechápu! Od 6ti vkuse kňučí povídá a ty ji ani nevezmes vedle nic…jsem na něj totálně naštvaná protože já ho nechám vyspat jdu vedle 3.30 až do 5.30 aby ho tam nebudila a on mi ráno řekne tohle když přitom vuuubec od 6-7 neknurala to si asi myslel jen v povědomí protože mě probudí každý její pohyb! Byly by jste na něj nastvane? On je naštvaný na mě…mysli si něco jiného…prý že má volno a nemini aby jsem ho budila a nechávala malou hodinu knurat přitom to tak vůbec není a hned jdu vedle..a že jednou zaknuci že se jí něco zda (otázka 10 sekund) a on takhle..tak to ne…fuuu musela jsem se vám vypovídat :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

509
20.12.19 07:25

Tak to se ti nedivim, ze jsi nastvana. Me dobre vytoci, kdyz chlap nechape, ze deti = 24hodinova pohotovost. Ze to neni jen 5× v tydnu na par hodin do prace a pak mit volno, kdy ho nesmi nic rusit. Nastesti to doma nemam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5476
20.12.19 07:26

Tak ma volno, tak by ti snad spis mohl pomoct ne? Je rodic jako ty. Navic pokud jsi hned odesla, proc by jako mel byt nastvany? Je to miminko. To si proboha myslel, ze bude celou noc potichu jak panenka? :roll: Kdyz je u nas tezsi noc, tak mi manzel sam od sebe pomaha, i kdyz jde rano do prace. Bere to jako samozrejmost. Kdyz ma jen mala povidavou, tak se ji snazim uklidnit sama, pripadne ji vezmu vedle. Ale kdyz je vzhuru porad, ma teploty a tak, tak manzel pomaha teda. Pritel dite chtel? Pokud ho to tak obtezuje, at jde spat na gauc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1197
20.12.19 07:28

Já tedy v noci s miminem nikam neodchazim, nehodám pochodovat po bytě, to by neusnul nikdy.
Když jde manžel do práce, hodí na hlavu polštář a spí jak dudek, ale když jde fakt hodně zle, jde prostě na gauč.
Když se potřebuje vyspat do práce, tak to chápu. Ale když je doma, nevidím důvod, proč by nemohla malá kñučet jako? Je to snad i jeho dítě ne? Děti holt v noci povídají a brečí to už tak mimina mají.
Manžel někdy klidně i s malým ráno v pět vstane, abych se mohla dospat. A ne, že ženská bude pořád brát jen ohledy na chlapa..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
20.12.19 07:30

Já jsem nikdy vedle nechodila, jako proč? Měli jsme dohodu, že do dvou v noci utěšuje manžel, od druhé já. Kojení já, to je jasné. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 07:30

A popsala jsi mu jak to v noci cele probihalo? Panove docela casto ty nocni akce prospi. Jestli je i tak on nastvany na tebe, tak to bude asi „trochu“ sobec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
20.12.19 07:32

At hnipa vedle, kdyz ma problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7473
20.12.19 07:34
@Anonymní píše:
Zdravím všechny…povezte co mám dělat? Přítel je zvyklý vstávat 5.15 do práce takže je vše v pořádku ale od včera má volno a malá si začla v 3.30 povídat trvalo to asi 5 min nešlo jí utěšit tak jsem okamžitě šla vedle s ní a až usla v 5.30 ráno tak jsem se vrátila zpět do postele. Kolem 6 ráno se jí něco asi zdálo zasklebila se a zaknucela - toť vše! Přítel se převalil a řekl achjo…říkám si no neřeším to. A kolem 7.00 vstávala a zaknucela JEDNOU vzala jsem si ji a šla vedle protože jsem věděla že už vstava. Přítel opět po jednom zaknuceni v 7 prohlásil achjo…pak vstal a šel kolem mě jako bych byla vzduch..říkám mu co je jako já jsem vzduch? A říká mi : nechápu! Od 6ti vkuse kňučí povídá a ty ji ani nevezmes vedle nic…jsem na něj totálně naštvaná protože já ho nechám vyspat jdu vedle 3.30 až do 5.30 aby ho tam nebudila a on mi ráno řekne tohle když přitom vuuubec od 6-7 neknurala to si asi myslel jen v povědomí protože mě probudí každý její pohyb! Byly by jste na něj nastvane? On je naštvaný na mě…mysli si něco jiného…prý že má volno a nemini aby jsem ho budila a nechávala malou hodinu knurat přitom to tak vůbec není a hned jdu vedle..a že jednou zaknuci že se jí něco zda (otázka 10 sekund) a on takhle..tak to ne…fuuu musela jsem se vám vypovídat :mrgreen: :mrgreen:
špatně je, že TY s malou odcházíš. Dítě je součástí vašeho odpočinku a kdo se chce vyspat, ať si buď zvyká nebo jde vedle sám…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5476
20.12.19 07:35
@PHV píše:
Já tedy v noci s miminem nikam neodchazim, nehodám pochodovat po bytě, to by neusnul nikdy.
Když jde manžel do práce, hodí na hlavu polštář a spí jak dudek, ale když jde fakt hodně zle, jde prostě na gauč.
Když se potřebuje vyspat do práce, tak to chápu. Ale když je doma, nevidím důvod, proč by nemohla malá kñučet jako? Je to snad i jeho dítě ne? Děti holt v noci povídají a brečí to už tak mimina mají.
Manžel někdy klidně i s malým ráno v pět vstane, abych se mohla dospat. A ne, že ženská bude pořád brát jen ohledy na chlapa..

Presne jako. Ja sla s malou vedle asi dvakrat, kdyz fakt pul hodiny povidala a sedela (uz ted vetsi) a na spani to nebylo :mrgreen: asi hodku jsme si prohlizely knizky a kdyz na me zacala usinat, sly jsme do postele :mrgreen: jinak uklidnuju normalne v loznici a manzel je naprosto v klidu ;)
Abych s kazdym knournutim letela vedle, to akorat to dite vzbudi uplne :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1984
20.12.19 07:42

Nikdy sem nechodila s minimem jinam. Když měl manžel volno, tak s ní i třeba ráno vstal abych mohla ještě chvíli spát, protože jsem několikrát za noc vstavala na kojení atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 07:49

To bych ho teda kopla do zadku za tohle. Manžel má tvrdý spaní, takže se mě vždy ráno ptal, kolikrát jsem u malé byla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
20.12.19 07:50

Manžel spal v jiný místnosti. Když začal malej pít sunar, tak jsme se střídali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9818
20.12.19 07:52
@Anonymní píše:
Zdravím všechny…povezte co mám dělat? Přítel je zvyklý vstávat 5.15 do práce takže je vše v pořádku ale od včera má volno a malá si začla v 3.30 povídat trvalo to asi 5 min nešlo jí utěšit tak jsem okamžitě šla vedle s ní a až usla v 5.30 ráno tak jsem se vrátila zpět do postele. Kolem 6 ráno se jí něco asi zdálo zasklebila se a zaknucela - toť vše! Přítel se převalil a řekl achjo…říkám si no neřeším to. A kolem 7.00 vstávala a zaknucela JEDNOU vzala jsem si ji a šla vedle protože jsem věděla že už vstava. Přítel opět po jednom zaknuceni v 7 prohlásil achjo…pak vstal a šel kolem mě jako bych byla vzduch..říkám mu co je jako já jsem vzduch? A říká mi : nechápu! Od 6ti vkuse kňučí povídá a ty ji ani nevezmes vedle nic…jsem na něj totálně naštvaná protože já ho nechám vyspat jdu vedle 3.30 až do 5.30 aby ho tam nebudila a on mi ráno řekne tohle když přitom vuuubec od 6-7 neknurala to si asi myslel jen v povědomí protože mě probudí každý její pohyb! Byly by jste na něj nastvane? On je naštvaný na mě…mysli si něco jiného…prý že má volno a nemini aby jsem ho budila a nechávala malou hodinu knurat přitom to tak vůbec není a hned jdu vedle..a že jednou zaknuci že se jí něco zda (otázka 10 sekund) a on takhle..tak to ne…fuuu musela jsem se vám vypovídat :mrgreen: :mrgreen:

Asi je nejvyssi cas, aby se zapojil do pece o dite. A to i s nocnim vstavanim :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14360
20.12.19 07:54

Bych ho kopla. On je taky rodič, tak taky může vstát s dítětem jednou on, když má volno :roll: tohle je přesně uvazovani většiny chlapů: já chodím do práce, tak se můžu o víkendu vyspavat do oběda, ale že ženská s dítětem nemá žádný víkend a vstává každý den stejně už nikdo nevidí, protože ona je přece doma, tak co by byla unavená žejo :zed: aspoň že mám doma normálního chlapa, když malej začne brzo ráno o víkendu brečet, tak si ho vezme a znovu uspi on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8089
20.12.19 07:54

Jako že dítě zaknourá a máš hned vstát a vzít ho do jiné místnosti? 8o Proč se nezvedne a neodejde on? Nebo on má nějaké přednostní právo na spaní? Nikdy jsem s dítětem do jiné místnosti nechodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama