7 týdnů bez přítele

Anonymní
12.10.20 08:32

7 týdnů bez přítele

Ahoj. Mám za sebou skoro druhý týden bez přítele. Jsem na pracovní cestě, hodně ve stresu, nemám pořádně, ani čas se najíst, ale jsme spolu v kontaktu každý den nebo obden… Před pár dny mi napsal, že mu chybí má vůně.
Potěšilo mě to, ale i zamrzelo, že nenapsal, že mu chybím já. Píše, že je mu smutno, skoro od prvního dne. Prosím anonym, jinak smazat :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1824
12.10.20 08:34

A kde je problém? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 08:35

Ta zpráva, chybí mi tvá vůně. To mu opravdu nerozumím

• Citovat
  • Nahlásit
9598
12.10.20 08:35

Ach jo…a napadalo tě, že ti třeba chtěl napsat něco příjemného, milého a neopakovat pořád, že se mu stýská, tak napsal, že mu chybí tvá vůně. Podle mého názoru je to naopak milé, nemrzelo by mě na tom vůbec nic,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
12.10.20 08:41

Prostě mu chybíš, napsal to jinak, než by se tobě líbilo. Ještě mu začni dělat scénu, jak mu nechybíš, jen tvá vůně, ale tvá vůně jsi ty. Prostě každý máme jiné vyjadřovací schopnosti, dva lidé mluví o stejné věci, každý jinak a dojde k hádce, protože jeden druhému nerozumí, i když to myslí stejně, ale vyjádření je jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.10.20 08:42

Taky moc nerozumim kde je problem :) vzdyt s vuni si spojujeme spoustu vzpominek, treba ja si vzdycky kdyz citim posekanou travu vzpomenu na dovolenou v detstvi. Vlaste tim rika ze mu chybis ty. A jeste je to romantik ;) :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
12.10.20 08:42
@Anonymní píše:
Ta zpráva, chybí mi tvá vůně. To mu opravdu nerozumím

Fakt ne? Tím chtěl říct, že mu chybíš. Asi si myslí, že jsi trochu víc chápavá :nevim:, vždyť je to milé, takové romantické ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
12.10.20 08:43

Opravdu neřešitelný problém, tvoje starosti na naše ostny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
12.10.20 08:44

Podle mě je to hezký. Když ti někdo voní, tak to je vždy ve vztahu dobré znamení. Já když takhle kdysi bývala bez přítele, tak jsem spala s jeho tričkem, které vonělo po něm. A synovu vůni - tu úplně miluju. Takže za mě je to super, že ti to napsal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1271
12.10.20 08:44

Ehm. Až tě požádá o ruku, tak nebude chtít drastický amputační zákrok, ok?

Když mu chybí tvá vůně, chybíš mu ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1168
12.10.20 08:45

Tak kdyby mi toto přítel napsal, tak bych v tom nic špatného neviděla, ani nehledala. Vzdyť je to hezké. Nechápu co je na tom špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5313
12.10.20 08:47

:roll: :roll: :roll: tvoje starosti bych chtěla mít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
12.10.20 08:52

Nevidím v tom žádný problém, naopak je to krásné. Kdyby ti napsal, že mu chybí tebou vyprané prádlo, pochopila bych, že by se tě to dotklo, ale tvá vůně je tvou součástí, takže když mu chybí, chybíš mu zároveň ty jako taková.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3895
12.10.20 08:58

Nebo si to zakladatelka vyložila po svém: to jako smrdím jo???
:mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7809
12.10.20 09:11

Boha jeho, to je zase diskuze :mrgreen: troll nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama