7+0 a pouze dutinka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina1560
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 10:03
7+0 a pouze dutinka

Ahoj holky. Jdu si k Vam pro radu. Posleni ms jsem mela 4.9. k oplodneni doslo neco mezi 22-25.9 jelikoz byl manzel pryc. Cyklus dlouhy 31dni. Pozitivni test jsem mela az 10.10 a to byly obě carky stejne silne jinak od 6.10 same duchy. Kvuli spineni jsem byla na kontrole 9.10 kde na ultrazvuku nebylo nic s čímž jsem ale pocitala. Vcera na uzvuku 16mm velka dutinka. Ale prazdna. Dle poslesni ms Jsem dneska 7+1. Dalsi konttola je za 2 tydny coz bych mela byt 9+2 na kontrole. Myslite ze do te doby se tam ukaze aspon plod? Doktor rika ze může byt těhotenství mladsi a tím pádem by to odpovidalo. Ale pokud tam nebude aspon plod tak revize. Mam nejakou nadeji jeste? Jsem z toho celke na nervy a nevim jestli vydrzim cekat ty dva tydny :( moc vsem dekuju. Vim ze nemate vestecke koule ale za kazdy nazor jsem rada

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineLevixka
Kecalka 411 příspěvků 24.10.18 10:07

@Martina1560
Ahojky. Sice je zvláštní, že tam není ani náznak plodu, ale jak říká dr., takhle na začátku se nález rychle může změnit, takže pokud je to mladší, tak šance pořád je :) Neztrácej hlavu a držím palce. Chápu, že máš strach, ale je mraky příběhu podobných tvému, kde to dopadlo dobře. Nicméně pokud by to přeci jen dopadlo špatně. Tak důležité je, že vám to jde a příště to určitě dopadne. Držím moc moc palce! :hug:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 24.10.18 10:09

Nezbyva nez cekat, ja byla na tom podobne, dalsi kontrola uz neprobehla, vyresilo se to samo

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 24.10.18 10:12

Přeji pevné nervy. Ono je to v těch začátcích hop nebo trop. Je potřeba počítat s oběma možnostmi. Pokud by bylo zamlklé těhotenství, člověk se může jen uklidňovat tím, že prostě nebylo něco v pořádku a vývoj se zastavil sám. Vám přeji tu lepší možnost.

Qadra
Stálice 84 příspěvků 24.10.18 10:23

pokud jsi seš aspoň trochu jistá,kdy došlo k oplodňovacímu styku a nebo k ovulaci a na UZ to nesedí,tak bych s tím moc nepočítala.Měla jsem to takhle 3× a 3× jsem potratila.

Martina1560
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 10:24

Ja právě pocitam spis s tou horsi variantou. Ale to cekani je nekonečne. A nechcu tam zas hystercit a jit za tyden s tim ze si vymslim storku aby me vyseteil doktor… :( :,(

karkarka
Závislačka 2647 příspěvků 24.10.18 10:27

Bobuzel bych spis pocitala s tim,ze to nevyslo.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43022 příspěvků 24.10.18 10:31

Měsíc po oplodnění by tam to srdíčko být mělo.

Crystal87
Generální žvanilka 23899 příspěvků 24.10.18 10:45
@Martina1560 píše:
Ja právě pocitam spis s tou horsi variantou. Ale to cekani je nekonečne. A nechcu tam zas hystercit a jit za tyden s tim ze si vymslim storku aby me vyseteil doktor… :( :,(

Vím jak je těžké čekat,také jsem teď čekala a nedopadlo to dobře a po dlouhém čekání jdu v pátek na revizi .Stejně to nijak neovlivnis tak se nenervuj dopředu i když vím jak je to těžké.Drzim palce ať Ti to dopadne dobre.

Martina1560
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 11:02

@Crystal87 to mi je lito. Drz se :srdce:

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 24.10.18 11:21

Počítala bych s tím horším.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7604 příspěvků 24.10.18 12:18

@Martina1560

Ahoj,

měla jsem něco podobného. K oplodnění došlo určitě 1 nebo 2.8 a doktor mi stále tvrdil, že to není možné, že to muselo být později. Ale později sex nebyl. Už mě hnal na výškrab, když jsem byla na posledním UZ a to v 9tt a teprve se najednou během týdne v prázdném vaku objevilo miminko a to rovnou se srdíčkem. Dnes je z mí tří a půl letá cácorka - veselá a zdravá. Celé těhotenství neodpovídala a tak jsem možná měla posunutou ovulaci, ale spermie pár dní přežily. a nebo taky ne, protože se narodila přesně den před TP co jsem si já vypočítala a tedy týden a den před TP co mi nakonec vycházelo (cca do poloviny těhotenství neodpovídala až o 3 týdny - ale dohnala to na ten týden - dle doktorů, dle mého byla skoro na den).

Tolik, že to nemusí být konec. :hug: Moc bych přála, aby to mělo štastný konec.

Martina1560
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 14:17
@chs.jasmin píše:
@Martina1560

Ahoj,

měla jsem něco podobného. K oplodnění došlo určitě 1 nebo 2.8 a doktor mi stále tvrdil, že to není možné, že to muselo být později. Ale později sex nebyl. Už mě hnal na výškrab, když jsem byla na posledním UZ a to v 9tt a teprve se najednou během týdne v prázdném vaku objevilo miminko a to rovnou se srdíčkem. Dnes je z mí tří a půl letá cácorka - veselá a zdravá. Celé těhotenství neodpovídala a tak jsem možná měla posunutou ovulaci, ale spermie pár dní přežily. a nebo taky ne, protože se narodila přesně den před TP co jsem si já vypočítala a tedy týden a den před TP co mi nakonec vycházelo (cca do poloviny těhotenství neodpovídala až o 3 týdny - ale dohnala to na ten týden - dle doktorů, dle mého byla skoro na den).

Tolik, že to nemusí být konec. :hug: Moc bych přála, aby to mělo štastný konec.

Dekuji za pozitivni příspěvek :srdce: ja doufam ze i u me se stane zazrak. Moc si miminko prejeme. Jednoho raracha uz sice doma mame ale ted kdyby to vyslo bych mela krasny narozeninovy darek :oops:

Martina1560
Nováček 8 příspěvků 30.10.18 21:03

Jinak dekuju vsem za reakce. Dneska jsem byla na pohotovosti se spinenim. Dostala jsem utrogestan a na uzvuku bylo mimi se srdecni akci :srdce:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7604 příspěvků 30.10.18 21:19
@Martina1560 píše:
Jinak dekuju vsem za reakce. Dneska jsem byla na pohotovosti se spinenim. Dostala jsem utrogestan a na uzvuku bylo mimi se srdecni akci :srdce:

Jé, gratuluji. Že by jsi přeci jen měla štastný konec jako já? :mrgreen: Kéž by! :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >