75. narozeniny - tchán

47
29.4.20 09:05

75. narozeniny - tchán

Potřebuji radu. Tchán bude mít 75.narozeniny a já nemám vůbec žádný nápad na dárek.
Tchán nikam nechodím, s nikým už se moc neschází a říká, že nic nepotřebuje :roll: :lol:
Knihy, křížovky a tajenky kupovat nechci, to už od nás dostal.
Nějaký tip, prosím? Jsem v koncích :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13
29.4.20 09:09
@-xoxo_Ivv- píše:
Potřebuji radu. Tchán bude mít 75.narozeniny a já nemám vůbec žádný nápad na dárek.
Tchán nikam nechodím, s nikým už se moc neschází a říká, že nic nepotřebuje :roll: :lol:
Knihy, křížovky a tajenky kupovat nechci, to už od nás dostal.
Nějaký tip, prosím? Jsem v koncích :think:

Báseň na tělo, do rámečku. Již jsme několikrát dělali a mělo to větší úspěch než jsme očekávali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3876
29.4.20 09:16

Já jsem nedávno dávala babičce k 90tinám noviny ze dne jejího narození. Stahovala jsem Lidové noviny, nechala vytisknout v novinovém formátu, zalaminovat a dát do vazby. Babička měla velkou radost a tchán mi hned říkal, že na příští narozeniny chce tento dárek a nic jiného :lol: Tak třeba by se tvému tchánovi něco takového mohlo líbit.

Příspěvek upraven 29.04.20 v 09:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4728

V takovém případě většinou nakupujeme věci, co můžou rychle spotřebovat. Když jsme kupovali věci např. do domácnosti nebo na zahradu, které už pomalu dosluhovaly, babička je vždycky zastrčila do almary a dál používala, na co je zvyklá :lol: Takže udělám velký dárkový koš ze všeho, co vím, že sní a že má ráda - lepší čaje a marmelády, kvalitnější sušenky, občas si dopřeje sladký likér typu vaječňák, manžel dodá nějaké klobásky nebo utopence :lol: A přihodím kosmetiku, toho teda moc není, ale vím, že používá krém na ruce, na obličej a samozřejmě sprcháč a šampon, ale nesmí to být nějaká „luxusnější“ značka co zná z reklam, to je jí pak líto plácat :lol: Není to moc nápadité, ale co nadělám, když vím, že vše ostatní bude roky ležet ladem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3276

Ze zkušenosti vím, že starší lidé už většinou nějaké věcné dary neocení. Pokud on konkrétně něco dražšího nepotřebuje, koupila bych něco co se dá sníst a vypít. Jestli má rád pálenky, tak kvalitní hruškovici (doporučuji Žufánek), koňak… a dobroty, které by si sám v obchodě nekoupil. Španělskou šunku, francouzské sýry…I mě už tyto dárky těší nejvíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
29.4.20 09:37

Dárkový poukaz… potraviny, lékárna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16045
29.4.20 10:02

Ja nechávám darky pro parnerovo rodice na partnerovi, on je zna lip :mrgreen: jinak vetsinou vede cokoliv domaciho k jidlu/ pití, v závěsu jsou věci jako kalendáře s fotkami dětí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
29.4.20 10:16

@Koty
a kde jste je prosím našla? To zní jako super nápad :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3876
29.4.20 10:24
@-xoxo_Ivv- píše:
@Koty
a kde jste je prosím našla? To zní jako super nápad :)

Ke stažení je mají k dispozici tady :kytka:
Tuším, že jsem je našla i v dalších archivech, měli i jiné tituly, ale tyhle mi přišly v nejlepší kvalitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
29.4.20 11:26

Já bych darovala dárkový koš plný potravin. Protože jsou většinou hotové koše drahé a nic moc v nich není, koupila bych buďto jen kos nebo tácek a nakoupila bych moooc dobrot. Zabalila bych to celé do celofánu a ozdobila mašlí :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama