Svatba na oko?

Anonymní
18.4.20 20:44

Svatba na oko?

Ahoj. S pritelem jsme se meli v lete na slovensku brat, a pak se zacit snazit o mimi. Co se nestalo jsem tehotna, necekali jsme to ani jeden tak rychle po 13 letech na hormonech. Prutel je madar takze svatba byla planovana na 250 lidi cca. A ted otazka pritel chce se vzit ted ve ctyrech abych mela stejne jmeno, me by nevadilo se jmenovat pri porodu jako ted ale on je z takove sporadane rodiny. Tak otazka zda by jste se ted vzali na tajnacku a pak udelali party i s falesnym oddavajicim, protoze by jeho teticky, babicky neodpustily ze nevidely ten obrad, polibek. A nebo pritele presvedcit ze az to za rok pujde tak to udelame sakumprdum, pockala bych tak na konec srpna. Me prijde blby jim takto lhat a pak kdyby to prasklo, to by bylo kleteb na nase hlavy. Tento scenar naoko nam doporucila budouci tchyne

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

161
18.4.20 20:55

8o Na oko to dělat je dost divný, do toho bych určitě nešla. Prostě buď teď v menším počtu nebo počkat, ale rozhodně jen svatby opravdický :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
18.4.20 20:58

Ja nevim, druha cast zase bude brblat, ze mate dite pred svatbou :nevim:. Zaridte se podle sebe, klidne zneuzijte soucasne situace a reknete, ze to jinak nez ve 4 neslo. A pak udelejte jenom velkou oslavu…treba to spojte se krtinami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40464
18.4.20 21:04

Mate uzasnou prilezitost pro vymluvu pocetne rodine, proc byla svatba mala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1101
18.4.20 21:08

Nebo teď malou úřední a později velkou svatbu s církevním obřadem. Jinak někteří známí měli úřední svatbu v týdnu a v sobotu teprve „obřad“ s rodinou, oddávající byl kamarád, ale všichni věděli, že úředně už jsou manželé. To vaše by ale bylo hodně s křížkem po… svatbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10226
18.4.20 21:21
@Anonymní píše:
Ahoj. S pritelem jsme se meli v lete na slovensku brat, a pak se zacit snazit o mimi. Co se nestalo jsem tehotna, necekali jsme to ani jeden tak rychle po 13 letech na hormonech. Prutel je madar takze svatba byla planovana na 250 lidi cca. A ted otazka pritel chce se vzit ted ve ctyrech abych mela stejne jmeno, me by nevadilo se jmenovat pri porodu jako ted ale on je z takove sporadane rodiny. Tak otazka zda by jste se ted vzali na tajnacku a pak udelali party i s falesnym oddavajicim, protoze by jeho teticky, babicky neodpustily ze nevidely ten obrad, polibek. A nebo pritele presvedcit ze az to za rok pujde tak to udelame sakumprdum, pockala bych tak na konec srpna. Me prijde blby jim takto lhat a pak kdyby to prasklo, to by bylo kleteb na nase hlavy. Tento scenar naoko nam doporucila budouci tchyne

A je jeho rodina věřící? Že byste si mohli udělat teď svatbu jen na matrice oficiálně a potom v kostele se vším všudy. V některých zemích se to tak dělá. A úplně klidně to můžete svést na současnou situaci, kdoví jak to bude v červenci se svatbou na Slovensku, s otevřenými hranicemi, s tím bych ani nepočítala navíc pro 250 lidí. A klidně by to mohli všichni vědět, že před úřady jste svoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2602
18.4.20 21:38

My jsme řekli rodině, že z důvodu mého rizikového těhotenství bude malá svatba a party bude další rok. To už byla párty bez šaškáren, prostě taková dodatečná oslava svatby.
Myslím, že by to všichni pochopili, navíc v situaci, jaká teď je.
Určitě bych chtěla také přivést dítě do manželství a ne to odkládat, pak to taky můžete odkládat ještě hodně let a mezitím se může stát kdovíco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 21:39

Podobně to měla moje kamarádka i když teda nevím přesně proč. Měla u sebe doma malý oficiální obřad jen se svědky a svojí matkou a pak velikou svatbu na druhé straně republiky, odkud pochází její manžel. A taky na té svatbě nikdo nevěděl že už jsou svoji. Takže jde to určitě, já bych s tím neměla problém.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.4.20 21:42

@marin nene nejsou verici, proto ani napad s krtiny neni mozny. proto tchyne napadla ta moznost ze nekde sezeneme nejakeho herce, pritel se toho chytil. My oba vzdy chteli prave velkou svatbu, spousta jidla, piti, kapelu. Coz by mi bylo lito nemit ani poradne saty a jen podepsatpapir. Jak jsem rikala za mne je nejlepsi moznost pockat po porodu ale to zas pritel nechce slyset :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
4847
18.4.20 21:43

Kamarádi se vzali ve 4 na úřadě v prosinci a pak měli normální svatbu s obřadem v létě, kdybych nevěděla, že jsou vzatí, tak bych to nepoznala. Oddávající byl nějaký známý. Řekla bych jim, že už jste vzatí na úřadě a pak uspořádala něco v tomto stylu. :palec: Nelhala bych. Ale to druhé byla fakt úplně normální svatba, jen formálně ty podpisy samozřejmě nic neznamenaly. Ale to bylo jedno. Za jejich svatbu beru tohle, a ne ten úřad, kde nikdo nebyl :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10226
18.4.20 21:53
@Anonymní píše:
@marin nene nejsou verici, proto ani napad s krtiny neni mozny. proto tchyne napadla ta moznost ze nekde sezeneme nejakeho herce, pritel se toho chytil. My oba vzdy chteli prave velkou svatbu, spousta jidla, piti, kapelu. Coz by mi bylo lito nemit ani poradne saty a jen podepsatpapir. Jak jsem rikala za mne je nejlepsi moznost pockat po porodu ale to zas pritel nechce slyset :roll:

Tak bych to udělala tak, že se vezmete jen sami na úřadě a pak bych svatbu uspořádala až za rok. Klidně to všichni můžou vědět a v současné situaci je to pochopitelné. I pro Vás to bude jednodušší, stejně by přítel musel podepisovat prohlášení otcovství. Se svatbou to bude jednodušší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6753
19.4.20 00:14

Já bych nelhala, mrzelo by vás to a možná to i nevhodně prasklo. Všechny tetičky by se právem urazily. Všem bych oznámila, Třeba i tištěným oznámením, že z důvodu současné situace a že jsi v očekávání, tak oficiality už máte za sebou, abyste dítě přivedli do rodiny. Se všemi tuto milou událost rádi oslavíte, až bude zrušena karanténa. Ohledně termínu je budete s předstihem informovat. Při oslavě můžete zopakovat slib nebo jak se to jmenuje, jestli to teda není výmysl amerických dojáků :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama