7 denní pauza při antikoncepci a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 15:17
7mi denní pauza a ms

Ahoj holky, začala jsem před měsícem poprvé brát HA, dneškem mi začíná 7mi denní pauza, a jsem ve věku, kdy se ještě nějakým způsobem vyvíjím. Menstruaci jsem měla 7 dní normálně, a HA jsem si vzala 2.den.. celý měsíc jsem měla takový hnědý výtok, a teď ke konci už je to míň a míň. Jak už jsem řekla, dnes mi začíná 7mi denní pauza. Chtěla jsem se zeptat, jestli pokaždé, kdy je pauza přijde ms (kromě doby, kdy je žena těhotná a nebo používá HA i v době pauzy), jestli přijde vždy hned 1.den pauzy, a všechno ohledně toho. Nikde jsem to nemohla moc najít. Tak prosím o radu :(

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11109 příspěvků 30.07.18 15:24

Mě chodila menstruace 3.-4. den pauzy. Ale každá žena to bude mít trošku jinak, stejně tak s intenzitou a délkou krvácení

Příspěvek upraven 30.07.18 v 15:31

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 15:27

@iiiv a menstruace přetrvává i ve dnech, kdy začínám brát další plato?

iiiv
Extra třída :D 11109 příspěvků 30.07.18 15:32
@Anonymní píše:
@iiiv a menstruace přetrvává i ve dnech, kdy začínám brát další plato?

u mě ano, měla jsem to většinou 5-6 dní

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 30.07.18 15:42
@Anonymní píše:
a menstruace přetrvává i ve dnech, kdy začínám brát další plato?

U mě taky :) dostávala jsem to 4.-6. den a podle toho různě končila s x-tým práškem z dalšího plata.

SussieS
Závislačka 3837 příspěvků 30.07.18 16:16

První den nezačíná, u mě to je 3. den zpravidla. Tělu trvá než zareaguje na pokles hladiny hormonů. Přetrvávat tak může i při pár prášcích nového plata, ničemu to nevadí, normálně začni po 7 dnech brát znovu.

Tichošlápek
Extra třída :D 12174 příspěvků 30.07.18 16:18

Mne začíná druhy den, občas ještě trvá, když začínám dalsi plato ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 22:54

Děkuji :palec: a je pravda, že HA zkracuje menstruaci? Mám ji totiž 7 dní..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 12:54

Ahoj, vím, že jsem asi úplně blbá, HA beru chvilku a pořád nechápu tu 7 denní pauzu.. Když poslední prášek doberu v neděli, tak si mám vzít za týden v neděli nebo v pondělí? Počítá se to jako, že si sedmí den mám vzít už prášek, nebo osmí?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >