Reklama

7 denní pauza při antikoncepci a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 15:17
7mi denní pauza a ms

Ahoj holky, začala jsem před měsícem poprvé brát HA, dneškem mi začíná 7mi denní pauza, a jsem ve věku, kdy se ještě nějakým způsobem vyvíjím. Menstruaci jsem měla 7 dní normálně, a HA jsem si vzala 2.den.. celý měsíc jsem měla takový hnědý výtok, a teď ke konci už je to míň a míň. Jak už jsem řekla, dnes mi začíná 7mi denní pauza. Chtěla jsem se zeptat, jestli pokaždé, kdy je pauza přijde ms (kromě doby, kdy je žena těhotná a nebo používá HA i v době pauzy), jestli přijde vždy hned 1.den pauzy, a všechno ohledně toho. Nikde jsem to nemohla moc najít. Tak prosím o radu :(

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 30.07.18 15:24

Mě chodila menstruace 3.-4. den pauzy. Ale každá žena to bude mít trošku jinak, stejně tak s intenzitou a délkou krvácení

Příspěvek upraven 30.07.18 v 15:31

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 15:27

@iiiv a menstruace přetrvává i ve dnech, kdy začínám brát další plato?

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 30.07.18 15:32
@Anonymní píše:
@iiiv a menstruace přetrvává i ve dnech, kdy začínám brát další plato?

u mě ano, měla jsem to většinou 5-6 dní

Kamkam
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 30.07.18 15:42
@Anonymní píše:
a menstruace přetrvává i ve dnech, kdy začínám brát další plato?

U mě taky :) dostávala jsem to 4.-6. den a podle toho různě končila s x-tým práškem z dalšího plata.

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 30.07.18 16:16

První den nezačíná, u mě to je 3. den zpravidla. Tělu trvá než zareaguje na pokles hladiny hormonů. Přetrvávat tak může i při pár prášcích nového plata, ničemu to nevadí, normálně začni po 7 dnech brát znovu.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 30.07.18 16:18

Mne začíná druhy den, občas ještě trvá, když začínám dalsi plato ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 22:54

Děkuji :palec: a je pravda, že HA zkracuje menstruaci? Mám ji totiž 7 dní..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama