7tt již týden špinění

Anonymní
21.11.20 07:21

7tt již týden špinění

Hezký den, chci se poradit zda má někdo podobnou zkušenost. Již týden skoro v kuse střídavě špiním. Chvíli růžově, chvíli do hněda, občas s příměsí nahnědlých vlásků. Bolesti vyloženě nemám, spíš takové ty tlaky, popichování. První den kdy se špinění objevilo jsem i jasně zakrvácela a letěla na pohotovost, kde řekli, že je vše ok a potvrdili akci srdeční 6+0. pak se zdálo, že špinění ustává, ale včera večer jsem začala znovu špinit dost silně až jakoby s divně růžovým hlenem. Dnes jsem 6+6 a ofiko na kontrolu ke své dr mám jít až na konci tohoto měsíce. Nevím zda tam v pondělí raději zavolat, nebo už vydržet? Vím že je to buď a nebo. a plašit taky zbytečně nechci. Ale…děkuji za každou reakci. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
221
21.11.20 08:37

Dobré ráno měla jsem/nebo spíš pořád to mám taky.
Otěhotněla jsem v půlce září. A na začátku října jsem začala hnědě špinit. Doktor mi napsal neschopenku na které jsem dodnes.
Chvíli to ustalo, jenomže pak jsem 2× zakrvacela..jednou mírně podruhé už toho bylo fakt hodně.. V obou případech jsme jeli na pohotovost ale nic mi kromě henatomu 18×4mm nenašli.. Doktor mi předepsal Ascorutin který beru doteď a Utrogesran. Ale musím „zaklepat“ špinění už přes týden nemám a miminku se v bříšku hezky daří. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
21.11.20 08:54

Celé těhotenství jsem se držela názoru: raději 10× zbytečně, než jednou pozdě. (Samozřejmě to neznamená, že pojedu na gyndu když mě lehce někde píchne, ale jak mile se mi něco nezdálo jela jsem). Moje Dr. mě vždy vzala nebo vysvětlila. Takže za mě: v pondělí zavolej své dr a poraď se s ní. Pravděpodobně tě zkoukne. V případě, že by se to zhoršovalo, zvaž i pohotovost. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
25.11.20 12:01

Ahoj, u mě špinění dopadlo bohužel špatně - hned na začátku jsem naklusala na gyndu pro utrogestan a ascorutin, brala jsem asi týden šílené dávky, špinění neustávalo, na kontrole mi sdělili, že se plod přestal vyvíjet a následovala revize.
Snad to bude v tvém případě dobré, vím, jaký to jsou nervy a bezmoc :( Držím palce!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
25.11.20 20:19

Ahoj a všem dekuji za reakce, nakonec se z toho vyklubal polyp na děložním hrdle, který dr ustrihla a napsala mi na udržení gynprodyl. Zatím se zda ze špinění mizí. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat