Reklama

8 stafordů v panelákovém bytě :'(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misgwa
Stálice 98 příspěvků 27.01.17 21:55
8 stafordu v panelákovém byte :'(

Ahoj tak už fakt nevím zda jsem nenormalní ja nebo oni!!
Je normální Mít v panelovém byt 3+1 8 dospelich stafordu? vsechny je maji s PP jedna se o dva psy a 6 fenek. zijou tam s nima jeste 4 dospěli lidi.ty pejskové nic jiného neznají než že jdou tak na 10min ven jen vycurat a vykat. Na roh baraku a nazdar. a 1 za 2mesíce nejaka vystava ale to cele jako.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 27.01.17 22:01

Normální to určitě není, ale problém v tom nevidím, jestli se o ně páníčci dobře starají.

misgwa
Stálice 98 příspěvků 27.01.17 22:10

Tak jak jsem psala to není moc starání. myslím jsi ze to mají jen kvůli penězum. už par vrhu meli.asi s Tim nejde nic dělat. jen je lituji :,( a nepřijde mi to normální. a hlavně jsem zvědava kde mají hranici.

Markéta80
Hvězda diskuse 39249 příspěvků 27.01.17 22:12

@misgwa pro mě to normální není al není to trestné. nejspíš mají chovnou stanici takže v době vrhů to musí být paráda :jazyk:

malaloui
Kecalka 327 příspěvků 27.01.17 22:16

@misgwa Tak kvůli penězům to určitě nemají. Jen opravdu výjimečně z toho má chovatelská stanice nějaký větší zisk, odchování štěňat stojí hrozně moc peněz a pokud fena ani pes nejsou nějací světový šampioni, tak za štěňata nemůžeš požadovat vyšší cenu. Většinou se vrátí jen náklady a něco málo navíc.

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 27.01.17 22:18

To se divím, že jim psi z toho bytu ještě neudělali kulnicku na dříví, když nechodí pořádně ven. Je to plemeno, co potřebuje pohyb a zaměstnání. Víš určitě, že nikam nechodí? To se mi nezdá :think:

chuanita
Kecalka 356 příspěvků 27.01.17 22:20

Mě přijde šílená délka ''vycházek,,. Hrozné jen vyvenčit a domů. Na druhou stranu lepší než celoživotní řetěz nebo kotec 1,5×1,5m, aspoň mají kontakt se svojími lidmi.

misgwa
Stálice 98 příspěvků 27.01.17 22:21

@malaloui mají za fenu 28tisíc a za psa 25tisíc

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 27.01.17 22:22

@misgwa jak to vsechno tak detailne vis, vcetne delky vychazek?

misgwa
Stálice 98 příspěvků 27.01.17 22:26

Mají doma klece. a nikdy jsem je neviděla jsi s nima venku hrát nebo něco. a jak to vím tak nejsem jedina kdo jsi toho v baráku všimla asi ne? a máme také pejska doma

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 27.01.17 22:27

U nás v paneláku je v 3+1 taky chovná stanice - nějaká velká rasa - mají těch psů asi 6-7. Jak už tady píší holky, trestné to není. Ovšem všechno má své meze. Tito psi běhali volně po schodišti, zatímco se panička v 6. patře teprve obouvala. Já se jich bojím, dítě taky, mnohokrát na nás vrčeli. Málem mě i srazili na schodišti, když jsem nesla miminko. Nebo jsme šli s malým z venku a odemknu domovní dveře a za nimi hned na nás vrčející psi, tak jsem musela zavřít a čekat, až dorazí i panička. To už naštěstí manžel ošéfoval. Ale další věcí je, že je po schodišti, zábradlí, na rohožce všude spousta chlupů, ale zamést jsem je v životě neviděla :-( Další věc, že štěkají kolikrát na celý panelák, i v noci…
Nevím no, ale takoví psi patří na velkou zahradu k baráku a né do panelákového 3+1 :-(

malaloui
Kecalka 327 příspěvků 27.01.17 22:27

@misgwa No tak to by mě zajímalo, kdo by je koupil :mrgreen: :mrgreen: Pokud nechodí ven a mají je jen doma, musí se to odrazit na jejich chování. Agresivita, ničení věcí…budoucí majitelé se se štěnětem seznamují postupně, vidí ho několikrát než si ho vezmou, a pochybuji, že by si je za tu cenu vzali, kdyby viděli, v jak hrozných podmínkách žijí a jak jsou agresivní. Takže všechno nejspíš bude úplně jinak.

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 27.01.17 22:29
@misgwa píše:
@malaloui mají za fenu 28tisíc a za psa 25tisíc

A? Co to s tím má společného? Obtěžují vás nějak? Hluk, zápach? Pochybuju, že někdo, kdo má psy za x tisíc, jezdí po výstavách a odchovává štěňata, ty psy nějak zanedbává. On i ten nedostatek pohybu by na nich byl znát. Co to vlastně na nich vadí? Že mají moc psů na malý byt? To mají, ale asi jim to tak vyhovuje.

malaloui
Kecalka 327 příspěvků 27.01.17 22:32

@Tichopredbouri Přesně tak. Zanedbaný pes by nechodil po výstavách, takový by neměl šanci. A zájemci o toto plemeno za tolik peněz si určitě dávají sakra pozor, jaké štěně a z jakých podmínek si jej pořizují.

misgwa
Stálice 98 příspěvků 27.01.17 22:37
@malaloui píše:
@misgwa No tak to by mě zajímalo, kdo by je koupil :mrgreen: :mrgreen: Pokud nechodí ven a mají je jen doma, musí se to odrazit na jejich chování. Agresivita, ničení věcí…budoucí majitelé se se štěnětem seznamují postupně, vidí ho několikrát než si ho vezmou, a pochybuji, že by si je za tu cenu vzali, kdyby viděli, v jak hrozných podmínkách žijí a jak jsou agresivní. Takže všechno nejspíš bude úplně jinak.
koukám že to začínáte prekrucovat.tak ze to ani není možny co tu vůbec pisu..nepsala jsem ze nechodí ven a už vůbec jsem nepsala ze jsou agresivní
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama